Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Joxer

Psavec
Takže jestli jsem to správně pochopila, přínos to má hlavně pro zapálené hráče, kteří jsou schopni věnovat se hře na 100%
Nevím, co myslíš tím "věnovat se hře na 100%. Tady na fóru hráči dávaj rady i ohledně uzpůsobení hry na to, aby u toho nemuseli být 24 hodin denně. Například v sekci o denních výzvách psal hezky hráč chipátor (jestli to píšu správně). Poradil tam všem, jak se zařídit, aby ten úkol byl udělán co nejdříve bez větší námahy. Tahle rada mi pomohla i zvládnout tenhle event a díky těm radám jsem ty úkoly dělal pár minut denně. Pokud tu budeš pozorně číst rady ostatních, tak nemusíš být "těžkej gamer" na to, abys to zvládla jen s malou investicí času. Hráči tu hrajou na betě i jiném serveru proto, aby měli předem info a i přesto, že tomu věnovali svůj čas, tak si to nenechávaj pro sebe a pomáhaj tím druhým. V tomhle vlákně je spousta těhle informací. Já osobně tenhle event díky radám zvládnul levou zadní a za pár minut děnně. Jen se mi mírně potilo čelo při vhazování míčů do chlaďáků ;) ale to je součást hry. Dosáhnul jsem toho, že před skončením eventu budu mít pamatník na sedmé úrovni - za pár minut denně ;)
 

DeletedUser14058

Host
Ještě jednou děkuji. Sice jsem se dozvěděla všechno o sobě a málo o tom, nač jsem se ptala, ale budiž. Pokud mi musíte za každou cenu vyjevit, co si o mně myslíte, je to váš problém, ne můj...
 

peepee77

Veterán

DeletedUser13872

Host
Nevysedávám u hry celí den a přesto mám památník na 7lvl. je to o přípravě když úkoly lze zjistit dopředu.
Akorát na začátku jsem to věnoval trochu času když jsem druhý den měl hotovou první část a pak si v klidu každý den dokončit zbytek a čekat až bude rozšíření. Ano je to taky o štěstí co padne.
 

DeletedUser14058

Host
Ještě jednou všem mockrát děkuju za podnětné příspěvky a odpovím na otázky.
Proč vůbec hraju ? No protože u toho na pár chvil denně relaxuju. Nepotřebuji u toho sedět celý den a dokazovat okolí, že jsem nejlepší a nejchytřejší.
Netuším po jaké budově bych měla toužit, co to produkuje po 5 minutách. Vrchovatě mi stačí, když musím sklidit 24h produkci z toho, co už mám.
A proč o tom píšu ? Protože můžu - zatím pořád ještě...
Přeji hezký den :)
 

Joxer

Psavec
Barbucho, asi tě už chápu. Jde ti asi o smysl toho, co zrovna tahle budova nabízí. Vysvětlím ti to. Tahle hra je stavěná na co největšim příjmu vlastně všeho. Od toho se odvíjí celej tvůj postup ve hře. Nazvěme hlavní cenu "památník" z tohoto eventu jako "Budovu Prosperity". Při dosažení 7 stupně, tedy toho posledního stupně této budovy, dosáhneš něco jako vlastnosti "Mega Prosperity" oproti jiným stavbám v této hře. Při té sedmičce mi dá stejně bodů výzkumu jako tři "Svatyně znalostí". V této hře je místo pro budovy velkej luxus, proto ho musíš využít co nejlépe ve svůj prospěch. Tři svatyně zaberou místo 6x2 políčka. Tato budova jen 3x3, což je v závěru výhodnější, navíc oproti svatyním ti dá ještě zboží, medaile, výrobu a další. Odkaz na to, co všechno ti dá památník už nahodil modík výše. V závěru na jeden klik získáš dost velkou denní produkci, kterou ti ostatní budovy nedají. Pro tebe jako hráče, je to velmi výhodné. Znamená to rychlý postup, větší herní zázemí a do budoucna toto políčko ve tvém městě můžeš nazvat jako krok pro tvojí menší zátěž ve hře, poněvadž ti bude neustále dávat možnosti, které ti právě ostatní budovy ve tvém městě nedají.
Myslím, že většina hráčů zde chce být mezi prosperujícími hráči, který pak v závěru mají víc možností oproti těm, co se k prosperitě oné budovy otočili zády. Hráči si tady staví vlastně něco jako své herní imperium. A impérium udrží jen hráč, co upřednostní prosperitu. Na této budově chtějí právě tu prosperitu. Při málem zabírání místa co nejvíce věcí a za cenu jednoho kliku. Pro mně osobně je to fajna. Třeba tobě osobně stačí to co máš, ale pořád budeš mít jen to co máš. V hráči se odráží právě určitý vztah k cestám osobní prosperity a zde je to pro ně něco jako simulátor prosperity. To ale neznamená, že pro ně to neni oddychová záležitost jako pro tebe. Jen relaxují při pohledu na svou hráčskou prosperitu.
Myslím, že jsem tuto budovu vysvětlil už tím názvem "Budova Prosperity".

Edit: Tento příspěvek jsem editoval po upozornění rOxmaNse na nepřesný výsledný zisk budovy. Uvedl jsem, že při té sedmičce mi dá stejně bodů výzkumu jako 2 "Svatyně znalostí". Tento nepřesný výsledek jsem opravil. Děkuju
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Promiň, já to zvojtil. Mám jí zatim na 6 stupni. Sedmej budu mít až po udělání posledního úkolu. Omlouvám se. Takže navíc má vlastnosti dokonce 3 svatyň, což je na místo ve městě 6x2 a tato budova má jen 3x3. Takže přesahuje i svatyně v bodech. Dík za upozornění. Takže ta prosperita je jasnější ještě víc ;)
 

DeletedUser13872

Host
Tak jeden klik za 80 míčů a druhý památník je doma. :)
Zatím bude na 4 lvl pokud nebude ještě jednou rozšíření.
 

DeletedUser11297

Host
Tak to máme stejně. Také jen jedno otevření a hned druhý pilíř. :) Zatím ho budu mít určitě na 5. levelu, teď jen doufat, že zítra bude ještě upgrade. Když ne, tak 5. level také není úplně špatný. :)
 

DeletedUser13872

Host
tak se zadařilo a i druhý pilíř bude na 7 lvl :D. K tomu padla ještě Aréna
To zas bude práce to někam umístit :rolleyes:
 

DeletedUser14058

Host
Joxer, Pátek v 12:41
Díky, díky, díky :)
Konečně někdo pochopil, na co jsem se ptala a místo peskování mého stylu hraní zasvěceně a s použitím argumentů odpověděl.
Protože jsem po tom nijak nepátrala, neuvědomila jsem si že k tomu, aby tu budovu mělo cenu stavět je nutno je několikrát upgradovat. Pak skutečně stojí za to. Sama o sobě (na 1. levelu) nic moc, proto jsem se ptala, proč....
Ještě jednou díky a pěkný den :)
 

DeletedUser11297

Host
Tak upgrade sice dnes přišel, ale i s použitím 800 dia jsem nezískal ani jeden. :( Dříve bych ještě zkusil asi dokoupit dia, ale to už teď nemůžu, protože by mi nezbyly peníze na nakupování alb. :D Takže pokud dnes z denního výběru nezískám náhodou 50 dia (což by ještě stačilo na nakoupení balónů na jeden pokus), tak výsledek bude 7. level a 5. level.
 

DeletedUser11297

Host
No jasně, zrovna dnes kolem 2 ráno jsem objednal rovnou čtyři. :D Dostaneš k tomu vždy i takovou pěknou fotoknížku a fotokartu (občas podepsanou). Plus občas nějaké nálepky a další krávovinky. :D
 

DeletedUser

Host
lol to niekto tu minul tisice diamantov kvoli 15 bodom denne? to fakt? a teraz si predstavte ze v dalsom evente bude podobna odmena :D no nechcel by som zazit ten blby pocit, keby ten stlp daval aspon 50 dia denne tak nepoviem nic ale minat diamanty kvoli par bodom :D :D
 
Nahoru