Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14298

Host
lol to niekto tu minul tisice diamantov kvoli 15 bodom denne? to fakt? a teraz si predstavte ze v dalsom evente bude podobna odmena :D no nechcel by som zazit ten blby pocit, keby ten stlp daval aspon 50 dia denne tak nepoviem nic ale minat diamanty kvoli par bodom :D :D
A co mám s těmi diamanty dělat? Mám příjem v průměru 800 týdně, musím je za něco utrácet ..
 

DeletedUser13872

Host
Co jsem koukal tak hlavní budova dalšího eventu mě neuchvátila, spokojím se se 2 památníky. I když samozřejmě hrát budu
 

Svatej

Legenda
lol to niekto tu minul tisice diamantov kvoli 15 bodom denne? to fakt? a teraz si predstavte ze v dalsom evente bude podobna odmena :D no nechcel by som zazit ten blby pocit, keby ten stlp daval aspon 50 dia denne tak nepoviem nic ale minat diamanty kvoli par bodom :D :D
1FB má nákupovou hodnotu 50 dia. 15FB za den = ekvivalent 750 dia za den. Návratnost investice je tedy 27 dní.
Když už ty diamanty mám, tak proč bych je nepoužil? Mám se koukat jaké mám krásné nabobtnalé konto diamantů, den ode dne více a více a nic s nimi nedělat? :D Ne, to není můj styl. ;)
Krom toho hovoříš o odměně v příštím eventu. Jenže ta není až tak dobrá jako pilíř. ;) s plochou 3x4 a produkcí 3FB a 5 zboží je horší než pilíř, přesto lepší než třeba černá věž či terasová farma. (ale o tom snad u příštího eventu) a i když tu budovu budu v příštím eventu chtít získat, pokud si mám vybrat, zda za +- stejnou cenu v diamantech získat 7lvl pilíř nebo 7 lvl most, tak vyhraje pilíř - z toho důvodu jsem investoval svoje diamanty právě v tomto eventu a ne v tom dalším. ;)

Ostatně, co lepšího než zvýšenou produkci FB s přidanou hodnotou zboží si můžu za diamanty pořídit? Jsem ve fázi kdy výše jmenované jsou 2 ze 3 věcí které stojí za to. ;)

abych to trochu osvětlil: 31.1 jsem vycucnul dia konto na několik málo ks. 5 dní a mám
lWDw.png
bez jakékoliv snahy zdarma. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4749

Host
jak dosáhnout 1x 7lvl pilíře bez placení -
2 upgrady máš za úkoly, 2 za 3 touchdowny (s 3525 míči bys je měl dát v klidu) a 2 si musíš vystřílet až budou jako denní speciálka. Což je proveditelné už s +- 2.000 míči, které už teď bys mohl mít či máš na kontě.
Čili nemožné to není, jen to chce hodně plánování a trochu počítání jednotlivých chlaďáků, zda se vyplatí. ;)
Také nezapomeň na štěstí. A samozřejmě musíš mít předem potřebné informace. My si je umíme opatřit, ale je otázkou, jestli je to úplně košer. Asi bych byl raději, kdyby hlavní odměna byla stejně dostupná i pro ty, kteří nehrají Betu, neznají Foe Wiki, prostě žijí jen z informací, které jim přinese samotná hra. I když takových je asi velmi málo. :)
 

Svatej

Legenda
Také nezapomeň na štěstí. A samozřejmě musíš mít předem potřebné informace. My si je umíme opatřit, ale je otázkou, jestli je to úplně košer. Asi bych byl raději, kdyby hlavní odměna byla stejně dostupná i pro ty, kteří nehrají Betu, neznají Foe Wiki, prostě žijí jen z informací, které jim přinese samotná hra. I když takových je asi velmi málo. :)
Košer to nevim... zas až tolik se v judaismu nevyznám, abych ti řekl co je a není košer. ;) :D
Na otázku zda to je fér odpovídám ANO - všichni tuto možnost mají, nikomu není upřena. Beta je přímou součástí hry a na WIKI se odkazuje na fóru i v globálním chatu velmi často (oboje je opět součástí hry)

Ale dejme tomu že to někdo nesleduje či o tom neví, pak mu stačí zajít si sem na fórum aby tuto informaci dostal. ;)
Co se náhody týče, tu sice nelze eliminovat nikdy, nicméně ji lze omezit tím, že na upgrade vystřílím všechny svoje míče a ne jen odměřené množství. ;)
 

DeletedUser4749

Host
No, ty jsi je vystřílel a já také. A jistě nás bylo víc. Ale to, co nazýváš náhodou jsme tím nijak neovlivnili. Ve světě počítačů neexistují náhody, jen předem naprogramované algoritmy. Takže bych to přirovnal spíš k osudu. Mě na tom vadí to, že když se stovka hráčů bude snažit stejně, hrát stejně a udělá vše, jak se po nich žádá, dostaneme sto různých výsledků. Strategická hra by podle mě měla být o schopnostech, přemýšlení a strategii, a ne o náhodě.
 

DeletedUser5384

Host
Ve světě počítačů neexistují náhody, jen předem naprogramované algoritmy. Takže bych to přirovnal spíš k osudu.
Malý rýpnutí: Ani v reálu neexistuje náhoda,většinou se za ní skrývá pozorovatelovo nepochopení předešlých dějů:)
Ale jinak máš 100% pravdu,strategická hra,kde se na konci snažení dostaneš ke kolu štěstí v jakékoli podobě je špatný model.
 

Svatej

Legenda
No, ty jsi je vystřílel a já také. A jistě nás bylo víc. Ale to, co nazýváš náhodou jsme tím nijak neovlivnili. Ve světě počítačů neexistují náhody, jen předem naprogramované algoritmy. Takže bych to přirovnal spíš k osudu. Mě na tom vadí to, že když se stovka hráčů bude snažit stejně, hrát stejně a udělá vše, jak se po nich žádá, dostaneme sto různých výsledků. Strategická hra by podle mě měla být o schopnostech, přemýšlení a strategii, a ne o náhodě.
V tom, že by hlavní odměna měla být jistá a ne pravděpodobná, se shodneme (ostatně proto jsem event nazval P2P)

BTW: Tys to předtím nazval štestím, já náhodou... jen tak pro zajímavost, jak naprogramuješ štěstí? :D Muška jedna zlatá... ;)
 

DeletedUser4749

Host
Štěstí nenaprogramuješ. :) Štěstí máš, když ti tahle hra dá to, co zrovna chceš.
 

DeletedUser4749

Host
Malý rýpnutí: Ani v reálu neexistuje náhoda,většinou se za ní skrývá pozorovatelovo nepochopení předešlých dějů:)
Ale jinak máš 100% pravdu,strategická hra,kde se na konci snažení dostaneš ke kolu štěstí v jakékoli podobě je špatný model.
Dovolil bych si nesouhlasit. Když házíš mincí, výsledek (panna, nebo orel) je nepředvídatelný a tudíž náhodný. Pravděpodobnost je pro obě strany mince vždy stejná. A nezáleží na tom, co padlo v minulých hodech.
 

DeletedUser5384

Host
No,myslím,že nemáš pravdu. I panna orel je otázka fyziky,takže to lze spočítat,tedy i předvídat. Netvrdím,že je to snadná matematika,jasně,že při hodu z ruky to nedáš,ale v ideálním prostředí a při konstantním hodu je to jiná:) Takže v reálu je to zhruba stejně předvídatelný jako model panna orel v počítači,kde ti běží binární čítač rychlostí v řádu megahertz a vyhodnocuje sudou lichou :)
 

rycco27

Dopisovatel
Mám dotaz. Pokud postavím Památník hrdinů a vylepším ho na 7.úroveň pak ho třeba někdy vrátím do inventáře. Pokud ho znova postavím zůstane na 7.úrovni?
 
Nahoru