Diskuze k Forge Bowlu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
Dobrý den, dnes jsem ve Forge Bowlu 2019 měl dle nabídky získat vylepšení Věže vítězství, ale dostal jsem Věž vítězství úrovně 1. Asi je někde chyba, může se na to někdo podívat?
dostaneš sadu vylepšení-po rozkliku ti to nabídne "postav vv lvl1" druhá možnost:"vylepši na 2 lvl"..jako všechny sady
 

Mrtvejmagor

Veterán
dostaneš sadu vylepšení-po rozkliku ti to nabídne "postav vv lvl1" druhá možnost:"vylepši na 2 lvl"..jako všechny sady
Ne, jak již jsem psal tak u jednoho hráče bowlu (Ryan "Special Buildings" Thompson) je 65% šance že získáš věž vítězství. A jako to je například u hřbitova, výběrová sada, tak u věže to tak není. To máš jen věž vítězství a update na ni, není to nebo to...
 

Thesseus

Znalec
Jako že to že se pořád úkol opakuji nebo že jsou podobné? Nebo proč si myslíš že je nějaký bot?
Jen kritika sarkazmem ;) Teda doufám, že to není pravda :D
Opakují se hlavně pořády tyhle opruz úkoly s výrobami. Pochybuji,že to někomu přijde zábavné. Osobně musím kvůli tomu držet Kováře protože plácat na ně čas teras by bylo dražší než celá hlavní doměna eventu.
 
Tenhle event je fakt festival zmaru, frustrace, neštěstí a zoufalství. 1500 balonů projetých za naprosto bezcenné nesmysly typu jediný vojáček, výkres nějaké prehistorické budovy, kterých má bžilion či 2 FB. Fakt nemůžou vývojáři denní speciálku nasadit s poněkud férovějším procentuálním poměrem anebo když už teda ne, tak se vyhnout tomu výsměchu do obličeje a dát fakt ceny útěchy místo cen naštvání? Opravdu si naivně myslí, že s takovým přístupem si někdo koupí diamanty? o_O
 
Zlepšujes se :) mojich patnáct zmenšení studánek to ale vidí jinak.
Holt někdo je neustálý klikař a někdo celoživotní lůzr, co už. Nečekal bych, že chci tak hodně, pokud doufám v padnutí klasické zahradní terasy, která mi chybí jako poslední část setu, vyhradím si na to hromadu balonů, přesto mi neomylně vždy přijde nějaká bezcenná ptákovina, která je fakt nepokrytým výsměchem.
 

RomanS24

Člen
jako jo souhlasím do jisty míry že odměny tipu jeden voják, či 2fb nebo 2600medailí je vysměch, ale zase co bys ve hře chtěl, jako jo mohli by tam dát starý vylepšení na budovy ze starejch eventu tipu,lod,tholos,most májka ale to inno ti neudělá.
 

DeletedUser17100

Host
jak můžu získat ti ostatní věci z te sady už mám klasická zahradní terasa.


dik za odpověď Maty
 
jako jo souhlasím do jisty míry že odměny tipu jeden voják, či 2fb nebo 2600medailí je vysměch, ale zase co bys ve hře chtěl, jako jo mohli by tam dát starý vylepšení na budovy ze starejch eventu tipu,lod,tholos,most májka ale to inno ti neudělá.
Třeba deset vojáků. To bych byl relativně spokojený. Další věc jsou výkresy, fakt nechápu, proč mi v moderně hra cpe pod nos neustále výkresy na Cášskou apod. Je to jen o tom vybalancování, aby si hráč, když už nedostane tu hlavní cenu nepřišel tak odrbaný. Je mi líto hráčů, kteří tohle podstupují za diamanty. Co se týče dalších částí setu, teďka se poprvé protočil celý set, pojede po dobu eventu celkově dvakrát, takže bude ještě šance získat všechny tři části. Akorát už bohužel nebude šance získat takovou nálož balonů jako při splnění 30. questu. Zbyde, než syslit odměny a doufat, že bude štěstí nakloněno.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Zahrada je komplet.
Berte investici míčů spis jako přiblížení k rozšíření. Js na jednu cast potreboval cca 1000 míčů.
Tak jsem se na chvilku dostal do zlaté.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Třeba deset vojáků. To bych byl relativně spokojený. Další věc jsou výkresy, fakt nechápu, proč mi v moderně hra cpe pod nos neustále výkresy na Cášskou apod. Je to jen o tom vybalancování, aby si hráč, když už nedostane tu hlavní cenu nepřišel tak odrbaný. Je mi líto hráčů, kteří tohle podstupují za diamanty. Co se týče dalších částí setu, teďka se poprvé protočil celý set, pojede po dobu eventu celkově dvakrát, takže bude ještě šance získat všechny tři části. Akorát už bohužel nebude šance získat takovou nálož balonů jako při splnění 30. questu. Zbyde, než syslit odměny a doufat, že bude štěstí nakloněno.
Radši bys v moderně dostával jen nákresy na Atomium nebo Space Needle než na Cášskou? Cášskou má smysl vytunit i na lvl 80 a výš..Atomium ani Space Needle vůbec nemá smysl postavit. Umíš něco jiného než si jen stěžovat jak tě hra frustruje? Tak ji nehraj a máš klid ;) Zajímavé, že nikdo z těch hráčů co kupují diamanty a kterých je ti líto, si tu nestěžuje..ale ty věčně. Máš vůbec představu o tom kolik získáš balónů za celý event, když píšeš, že už nebude možné získat takovou nálož balónů jako při 30. úkole? Za celý event získáš 10700 balónů, pokud si vyzvedneš 100 balónů v mailu. Pokud nevyzvedneš, tak 10600 balónů. Zdá se ti to málo?
 

Joxer

Psavec
Tenhle event je fakt festival zmaru, frustrace, neštěstí a zoufalství.
Holt někdo je neustálý klikař a někdo celoživotní lůzr, co už.
Miko. Je rozdíl mezi lůzrem a tragédem. Ty jsi to druhý. :D Po přečtení tvejch příspěvků dostane jeden chuť tě pohladit po hlavičce a přitisknout k sobě v pevném sevření a šeptat do ouška, že všechno bude dobrý a že maminka pofouká :D. Úkolová řada šla každýmu udělat za pár dní, takže se nemusíš zajímat o celkovou ztrátu času, jelikož to je silnější měna než dia a všechno ostatní je k tomu jako plus.
pokud si vyzvedneš 100 balónů v mailu
Ty jo, dík. Jdu na mejlíka ;). Fakt jsem tentokrát zapoměl.:)
 
100balonů... to je jak nic... :D
Zajímalo by mě, kde v mém příspěvku vidíš hodnocení, jestli je 100 balónů málo nebo moc? ;) Uvedl jsem prostý součet všech balónů, které za celý event získáš a započítal jsem do něj všechny balóny, které se získat dají..tedy nutně jsem musel započítat i balóny z mailu :D Mimochodem, když ti nestojí 100 balónů za jedno kliknutí v mailu, tak tě nic nenutí si je vyzvedávat :D
 

DeletedUser3903

Host
Moje poznatky - event fain, výsledná budova super, celkově ale šedý průměr.
INNO svým přístupem blokuje platící hráče, aby si koupili další Kolos, tím, že neumisťuje vylepšení do denních speciálek. Někde na wiki někdo počítal, že by stálo cca 30.000 diamantů získat druhý Kolos a 37.000 třetí. Nezlobte se, ale i s 200% bonusem na diamanty, tohle bude málokdo akceptovat.

Zároveň, jak se tu píše výše, chybí další motivace ty diamanty utrácet, aby člověk získal extra value své investice. S každým dalším eventem i pro občasné hráče klesá cena speciálních budov a kitů typu renovačka. V dnešní době se vyplatí točit tak leda studánku a její zmenšení, ale to zase jen pro toho, kdo má diamantové farmy a ta budova mu k něčemu je.
Taková svatyně znalostí v současné metě silně zastarává s každým dalším eventem. Nejen, že spoustě lidem nestačí motivace, aby je uživili, ale reálně ztrácí na hodnotě díky své slabší a slabší produkci. Za rok dost možná bude spousta svatyní vybouraných a budou sloužit jen jako vycpávka do malých prostor.

Co jiného na těch speciálkách točit? Renovačky? Zahradní set - 4x6 pro 10% att. boost? Meh...

Není důvod v těch eventech utrácet diamanty. Takže je super, že každý kdo hraje dostane Kolos na 10. úroveň, ale více speciálek by se hodilo. A pardon, speciálka vážně není vylepšení strážného ohně nebo věže vítězství. To někdo na INNO musel hulit víc, než je zdrávo :)
Taky se totiž může stát, že časem hráči ve mid a late hře odehrají event, posbírají vylepšení z těch úkolů a všechny ty fotbalisty, florinty, tikety, hvězdy, jablka atd. prostě "nechájí ležet", protože nemá smysl ztrácet čas jejich přeměnou na něco (ne)užitečného.
 

dudasek

Znalec
Moje poznatky - event fain, výsledná budova super, celkově ale šedý průměr. Zahradní set - 4x6 pro 10% att. boost? Meh....
není to nakonec jen 4*4?každopádně KOLOS se mi také moc líbí-zajímalo mě,zda půjdou sehnat 2-3kousky navíc,ale 30k?tolik nemám po kupě a navíc se v příštím eventu dočkáme ještě větší bomby,což?ta šeď eventu je už pravidelná-je to jak v denních výzvách: úkoly nejsou důležité-ale bez nich se na hlavní cenu nedostaneš
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru