Diskuze k Forge Bowlu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mrtvejmagor

Veterán
Napadá mne výborné vylepšení pro příští eventy: kit na svatyně, zmenšení na 2x1, následně na 1x1 a poté zřízení podzemní cesty ke svatyni. potom bych možná využil to kvantum svatyní v inventáři :)
prosímtě blázne Svatině znalostí má 0,25FB/pole a to je jedna z nejlepších budov na FB (když nepočítám velkolepky). Ale na zimní kostelík to teda nemá, ted má 0,375FB/pole (na 9úrovni) ;)
 

DeletedUser5384

Host
Napadá mne výborné vylepšení pro příští eventy: kit na svatyně, zmenšení na 2x1, následně na 1x1 a poté zřízení podzemní cesty ke svatyni. potom bych možná využil to kvantum svatyní v inventáři :)
Tak to bych neomezoval jen na svatyně, v dnešní době plné podpovrchové dopravy by to mohl být další level v téhle hře :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
jo jako další éru, podzemní (důvod z toho že se strhla atomová válka a povrch je neobyvatelný :p) klidně ale ne jako kit pro vylepšení
 

RomanS24

Člen
Neví někdo zda bude časem vylepšení kolose i v deních odměnách ?. Boužel ho nedám na L10 protože odjíždím do zahraničí tak abych, mohl získat třeba ty 2 vylepšení pozdějš
 

dudasek

Znalec
v denních odměnách určitě nebude upgrade...měl jsem z eventu Tholos jen na 9,ale v nějakém FOE výprodeji byl "up" za tuším 1990? diamantů-tak jsem si udělal radost a zakoupil...
 

Mrtvejmagor

Veterán
V pohodě se dá zvládnou Kolossus (ne Tholos, ten je z jineho eventu) na 10 úroveň z posledního ukolu dostanu 7 vylepšení, dám určitě ještě jeden touchdownu 8 vylepšení, a z ligy dostanu 9 poslední no a když budu šťastlivec tak i 10 vylepšení ale to my bude nanic ;)
 

DeletedUser16115

Host
Tuší někdo kolik dia bude potřeba utratit na stříbrnou ligu?
 

DeletedUser16115

Host
Magore, nedá. Já například poslední upgrade získám jen pokud budu ve stříbrné lize. Od začátku jsem jel šanci na denní výhru, namísto vzdálenosti, což byla chyba.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Hm... Ja si vyplejtvat nejvíc míčů (cca 9k) na denní odměnu svatyni znalosti jo ale jel jsem to tak napůl, chvylku na odměnu chvilku na posun. A nezapomeň potřebuješ jen 9 vylepšení ;)
 

DeletedUser5384

Host
Tuší někdo kolik dia bude potřeba utratit na stříbrnou ligu?
To je otázka za milión :D Pokud se všichni rozhodnou investovat dia,zvedne se sice průměrnej počet yardů na hráče,ale pořád bude platit pravidlo 5% ve stříbrný. Takže abych ti odpověděl,bude záležet na tom,kolik hráčů se rozhodne investovat. Čím míň,tím větší šance,že se udržíš s minimem investice :))
 

DeletedUser16115

Host
Jo, tak nějak tuším že to tak bude. Každý den se pohybuji mezi bro/stř podle toho jak ostatní hráči plní úkoly, resp navyšují vzdálenost.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Za 1. jsem tě necitoval. 2. RomanS24 se spletl v názvu, teď jede někam takže to nestíhá takže z toho plyne že myslel Kolossus ;)
 

DeletedUser13872

Host
Tak nakonec o par yardů konec v bronzové což stacilo na poslední rozšíření.
Optám se, Tholos byla hlavni budova minulemi Forge Bowlu?
 

Dan 77

Veterán
Jo, Tholos byl loni.

Je divný, že nebyly žádné míče za přihlášení poslední den eventu.
 

Kayro

Znalec
Nebyl to posledni den.Bylo to vlastne tech par hodin prvniho dne od pulnoci do desiti nez event zacal,tim se to uzavrelo presne na cele dny.
 

Dan 77

Veterán
To je pravda, ale v předchozích eventech šlo vždycky vybírat míče i za ten poslední (byť neúplný) den.
No mně naštěstí k touchdownu, potažmo k vylepšení Kolosu jeden hod nescházel, tak si nestěžuju, jen mi to bylo divný, že nic nenaskočilo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru