Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Svatej

Legenda
To neodpovídá na otázku :D Neptal jsem se na části hipodromu ale na první místo v turnaji eventu. :) Šlo to bez nákupu dia?
 

Svatej

Legenda
Za první místo je unikátní portrét který jinou cestou nešlo získat.
Takže abych ti to rovnítko rozvedl, šlo tenhle portrét získat bez nákupu dia? :) Protože dle mě nešlo.
Je jedno jak malá či velká odměna za P2W systém je. V okamžiku kdy nějaká existuje, z F2P se stává P2W.
 

d arvit

Odborník
nevím jak vy, ale já tu cítim drobný rozdíl mezi - hrát hru zdarma a vyhrát hru zdarma

event šel hrát opět zdarma, něco jiného by bylo kdyby hra vyzvala: např. zaplať 10k dia a já tě pustim hrát event

P.s. tim samozřejmě neschvaluji to, že pro dokončení komplet eventové budovy (je nutnost/ vysoká pravděpodobnost) investovat dia
 

Dan 77

Veterán
@Never1986

Já dia farmy nikdy neměl (byla by pro mě otrava spravovat víc měst, ani čas bych si na to nenašel, radši jeden svět a pořádně) a stejně nemusím diáky kupovat.
Stačí mít slušný útočný bonus a pak z expedice i CB padají diáky ve velkém. Něco dá i Himedži, Transportér, Semenná Banka, Frontenac, Vraní hnízdo s Galaxií atd. Znovu podotýkám, že na jiných světech nejsem, že dělám pouze jednu expedici týdně a střety pouze v jedné CB. A mám skoro všechna rozšíření za dia (teď mě stojí 1800 jedno), občas je utratím v CB na urychlení budovy, občas se vyplatí je utratit i jinak (teď například za energeťáky na poslední 3 přihrávky, které chyběly abych získal i druhou část hippodormu na max).
Pracovat na dalších městech, abych si tam vybudoval semeniště studánek a abych měl slušný základ k pravidelnému dokončování expedic na všech světech, se mi z časového hlediska ani nevyplatí, bylo by to sice asi v nějakém smyslu reálné, ale nemám vůbec chuť něco takového dělat, natož něčemu takovému věnovat čas.

Je to jednoduché:
Tím, že vývojáři ve hře rozdávají spoustu diáků zadarmo, se vlastně chytili hned na začátku do vlastní pasti. Psal tu @d arvit, že to má možná nějaký důvod, aby bylo opticky víc hráčů na všech světech atd. Navíc to pak podporuje image hry v líbivém pozlátku F2P.
Ale pak hráči méně kupují, když vlastně nepotřebují, a cena diamantů je vyšší než cena jiných prémiových měn v jiných hrách. A v porovnání s prémiovými výhodami zlaťáků v sesterské hře Grepolis je zdejší užitná hodnota diamantů nižší (teda pokud vynecháme silné eventovky nebo rozšíření města). A v Grepolisu nelze prémiovou měnu (zlaťáky) získat běžně zadarmo, teda pokud je náhodou nevyhrajete v soutěžích na fóru (podobných těm zdejším). Hledáte tady pomalu lék na rakovinu, nebylo by vlastně vůbec potřeba vázat diamanty na dané město. To ani nemůžou, protože když by se ti město po roce neaktivity na daném serveru smazalo, přišel bys o ně... Musí to být vázáno na celý účet s mailovou adresou, jak ses zaregistroval.
 

Dan 77

Veterán
Rok? Tolik ani nepotřebuju. :D Na to mi stačí 8 měsíců. A přitom je to víc diamantů, než píšeš, nekupuju ještě to poslední za 1800...
Jsem jenom na jednom světě a přijde mi, že každou chvíli mám našetřeno na další rozšíření zase. :D Asi to poslední dobou dělá hodně CB.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru