Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Never1986

Turista
Me nejde o to aby se studanky zrusili to at si delaj vyvojari tu hru po svem. Me jde o to aby delali eventy proste spravedlive pro vsechny...Me je ukradeny ze mu trvalo 2 roky nez ty studanky dal dohromady. Ja chci spravedlnost od vyvojaru...Diky hracum,ktery maj dia farmy je hra tezsi pro ty co je nemaj a nechtej je...A museji tudiz dat do hry vic penez nez ti co maj nafarmeno z dia farem...proto me zarazilo ze v tomhle eventu si proste bez utraceni penez nedal komplet event budovu kdyz je hra free2play....A at v eventu dostane odmenu z tech turnaju taky kazdej a ne jen ti co jsou v top10 kdyz tma je vetsina co ma nafarmeno z dia farem (je to jen spekulace rekl bych ze tam jsou i dost platici hraci).
 

Svatej

Legenda
P.s. něco mi řiká že ta šance neni 1,25%
1,25% je na wiki, ale pokud mám mluvit za sebe ze statistiky založené na 2351 pokusech, tak to je 1.01%
Čili nevylučuju že je údaj na wikině správnej a já mám jenom trochu smůlu, ale spíš se kloním k 1% šanci na padnutí.
 
Naposledy upraveno:
Me nejde o to aby se studanky zrusili to at si delaj vyvojari tu hru po svem. Me jde o to aby delali eventy proste spravedlive pro vsechny...Me je ukradeny ze mu trvalo 2 roky nez ty studanky dal dohromady. Ja chci spravedlnost od vyvojaru...Diky hracum,ktery maj dia farmy je hra tezsi pro ty co je nemaj a nechtej je...A museji tudiz dat do hry vic penez nez ti co maj nafarmeno z dia farem...proto me zarazilo ze v tomhle eventu si proste bez utraceni penez nedal komplet event budovu kdyz je hra free2play....A at v eventu dostane odmenu z tech turnaju taky kazdej a ne jen ti co jsou v top10 kdyz tma je vetsina co ma nafarmeno z dia farem (je to jen spekulace rekl bych ze tam jsou i dost platici hraci).
Ale vždyť je to fér, i ty můžeš mít farmy na dia a můžeš na tom být ještě lépe, když budeš ochotný utratit i reálné peníze (nikdo ti to přece nezakazuje). A mohu tě uklidnit, že i po utracení cca 2 500 dia jsem stejně nezískal vše na max, jedno vylepšení mi chybí (dostat se o jednu ligu výš, měl bych splněno). No co už, snad to vylepšení půjde časem koupit u klenotníka, nebo získat příští rok jako denní speciálka. Stejně nemám momentálně dost místa (raději jsem místo toho postavil Modrou galaxii), abych to postavil, tak je mi to celkem jedno.
 

Kayro

Znalec
Ja nechci aby me dojili z penez na ukor tech co maji prisun diamantu zadarmo....To me stve..
Podminky jsou pro vsechny stejne,nikdo ti nebrani si ty farmy udelat.Ale to je moc prace,casu a nebude to zitra tak ze bude lepsi (pro tebe )je zakazat.To ze jde do eventu vice diamantu z farem nez koupenych za realne penize je jen tvuj predpoklad.Kdyby se to INNU nevyplatilo tak s farmama davno neco udelalo.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Me nejde o to aby se studanky zrusili to at si delaj vyvojari tu hru po svem. Me jde o to aby delali eventy proste spravedlive pro vsechny...
Takže si to můžou dělat po svém (existence dia farem je legální), ale jen do té doby, dokud se to tobě bude líbit? Co je na tom spravedlivého pro všechny? Ty máš stejné možnosti jako ostatní. To, že je nevyužiješ, je pouze tvoje rozhodnutí, ne vývojářu ani nikoho jiného. Souhlasím, že tohle je první event za několik let, kdy si k zisku hlavní ceny na max musel mít neskutečné štěstí nebo utratit pár dia. Já utratil 700 dia (získaných free z expe apod.) za nápoje a to mi k zisku hlavní ceny na max stačilo. Pay2win je ale každá liga eventu, to není nic nového. Ale zase za něco žít musí, hra je jinak zadarmo a exkluzivní měna jde získat i přímo ve hře - což hodně f2p her nemá. Já bych zase řekl, že většina v top50 turnaje byla platících, nikoliv farmářů. A taky hodně šťastlivců, přecijen ty procenta byly úplně mimo a systém turnaje se mi také nelíbil. Ale zase to bylo něco navíc, v předchozích fotbalech jsi měl jen trénink. Co hůř, liga závisela na turnaji. Ale opakuji, zlatá liga je zpravidla pro platiče, to není nic nového.

Úplně stejně bych mohl argumentovat třeba tím, že sousedské boje jsou těžší pro ty co nemají a nechtějí VB s % do útoku kvůli těm, kteří tyto budovy mají. Takže by se měly zrušit... Vážně nechápeš, že je to naprostá blbost? Nechceš, oukej, je to tvoje volba. Ale tu možnost máš jako všichni ostatní.
 

Tomas 0482

Psavec
Čili nevylučuju že je údaj na wikině špatnej a já mám jenom trochu smůlu, ale spíš se kloním k 1% šanci na padnutí.
U mě je šance i menší. Nemám to přesně spočítané, ale na jednom světě mám 112 studánek a rozhodně mi průměrně nepadá 50 dia denně. Ano, jsou dny, kdy spadne 150 dia, ale ty jsou výjimkou, naopak se mi stává, že tři dny po sobě nepadne nic (někdy i víc). Ze zkušenosti mi padá 50 dia jednou za dva dny, takže bych šanci u sebe viděl tak na 0,5 %.
 

peepee77

Veterán
Jen takovej dodatek, event jsem v podstatě nehrál, splnil jsem jen první 4 úkoly a využíval jen nápoje a lístky co přišly “samy”....přesto jsem na dvou světech skončil v bronzové lize.
 

d arvit

Odborník
Server hraju od samotného spuštění a fakt ty studánky nepadají. Takže ono farmaření ve velkém také není taková legrace.

nepadaji, musíš pro to něco udělat, např. se na ně v eventech zaměřit, čekat až přijdou sami je dost zdlouhavý..
ady se jedna ze hraci maj svuj vybrany hlavni server a na ostatnich maji mesta kde maj treba 100 studanek a vic... Ale jde spis o to ze pokud mas 6 serveru studanky a jeden hlavni a mas na kazdem treba 100 studanek mas prisun diamantu kazdy den hromadu. Je hezky ze daj budovy co davaj diamanty,ale hraci si vychytrale udelaji prisun diamantu zadarmo sice to trva,ale da se to .

tak přesně taková farma jakou tu popisuješ je ještě pořád vzácnost, ono vybudovat město se 100 studánek x6 bude trvat dlouho a sežere to stovky, možná tisíce hodin navíc - kdo to do toho investuje at si ty diamanty má, kdo nechce at si zaplatí..

Jedinná trochu reálná možnost by bylo navýšit počet dia ze reálné peníze (nebo i eventové položky za dia), aby se setřel rozdíl mezi těmi, co si kupují za prachy a těmi, co mají šest dia farem s xy studánkama.

pod tohle se můžu podepsat, chtělo by to navýšit dia nebo zlevnit, dřív 2 000 dia něco znamenalo, dnes je to jen jedno doplnění eventových zdrojů (1200 lahviček za 2k dia) s minimální užitnou hodnotou (za 1200 mi často nepadla ani jedna hlavní denní odměna

Me je ukradeny ze mu trvalo 2 roky nez ty studanky dal dohromady.
jasně a co přijde dál?? potom budeš chtít spravedlnost protože jiní hrajou dýl než ty, nebo hrají lépe, aktivněji, maji lepší VB víc %..
nechtěl bych hrát hru jakou si představuješ ty

A museji tudiz dat do hry vic penez nez ti co maj nafarmeno z dia farem...proto me zarazilo ze v tomhle eventu si proste bez utraceni penez nedal komplet event budovu kdyz je hra free2play....A at v eventu dostane odmenu z tech turnaju taky kazdej a ne jen ti co jsou v top10 kdyz tma je vetsina co ma nafarmeno z dia farem (je to jen spekulace rekl bych ze tam jsou i dost platici hraci).

v top jsou hlavně platiči, minimum farmářů, takže jsi měl spoustu příležitostí je přeplatit a vysmát se tak všem farmářům co roky budují svoje farmičky..
tvoje slova jsou hezký ale prázdný

1,25% je na wiki, ale pokud mám mluvit za sebe ze statistiky založené na 2351 pokusech, tak to je 1.01%
Čili nevylučuju že je údaj na wikině správnej a já mám jenom trochu smůlu, ale spíš se kloním k 1% šanci na padnutí.

no vida, já celou dobu žiju s tím že šance je 1%, že je na wiki 1,25% jsem netušil..


splnil jsem jen první 4 úkoly a využíval jen nápoje a lístky co přišly “samy”....přesto jsem na dvou světech skončil v bronzové lize.

a já dodám můj dodatek:
na farmičkách se mi nahromadili lístky na zápas, tak jsem je poslední den všechny vystřílel (40+ na každém světě)

skládání týmu, honba za %, volba úrovně nebo se na to úplně vykašlat vyšlo minimálně nastejno

ze začátku jsem jel na % (60-80%) a normou bylo 0-2 vyhraných zápasů z deseti, potom jsem zkoušel jeden druh hráčů výhodných proti soupeři, vyhrával jsem častěji při 30-50%,(než s 60-80%)a když jsem se chtěl zbavit lístků na farmách tak jsem jel co bylo na nejtěžší a výsledek byl taky kolem 2 vyhraných z 10 a jako perlička je že na všech farmách se min. 2x poved dvojnásobný bonus (1x vždycky na hlavní denní) navzdory tomu že úroveň hráčů baly na 1/2-1/3 oproti těm v hlavnim městě..
za mě prostě ta liga je totální narychlo udělaný nesmysl se spoustou chyb...
 
Souhlasím, že tohle je první event za několik let, kdy si k zisku hlavní ceny na max musel mít neskutečné štěstí nebo utratit pár dia.
Tak já jsem jeden z těch, co měli hodně velké štěstí. Do eventu jsem nedal žádné dia a přesto mám hippodrom na max. Poslední vylepšení jsem získal za stříbrnou ligu, ale muselo to být těsné, protože 1,5 hod před koncem jsem měl náskok jen 100 bodů, pak už jsem tu nebyl, odpoledne přijdu, kouknu do inventáře a vidím odměnu za stříbrnou ligu. A kdybych měl o 50 energeťáků víc, tak mám ještě jedno vylepšení navíc :cool:
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak já jsem jeden z těch, co měli hodně velké štěstí. Do eventu jsem nedal žádné dia a přesto mám hippodrom na max. Poslední vylepšení jsem získal za stříbrnou ligu, ale muselo to být těsné, protože 1,5 hod před koncem jsem měl náskok jen 100 bodů, pak už jsem tu nebyl, odpoledne přijdu, kouknu do inventáře a vidím odměnu za stříbrnou ligu. A kdybych měl o 50 energeťáků víc, tak mám ještě jedno vylepšení navíc :cool:
Tak to gratuluju, někomu to přát musí :) Ono to šlo dvěma způsoby - bud mít štěstí v turnaji a jako ty zvládnout aspoň stříbrnou a nebo mít štěstí na události a nasbírat z nich cca 1500 driknků. Já ze začátku štěstí na události měl a vypadalo to, že to taky dám bez dia. Ale na konci mi chybělo na 2 středně dlouhé kopy, necelých 200 drinků, což je pár lepších událostí. Liga mi vůbec nepřála - jel jsem na jistotu 75%+ a skončil jsem v amatérech. Jak psali jiní, asi jsem měl dávat 30-50% a skončil bych minimálně v bronzu.

Třeba zase příště, už jsem měl pár eventů, kde naopak stálo štěstí při mně :) Každopádně ty turnajové procenta na výhru fakt podělali :-/
 

Never1986

Turista
Hra je Free2play tudiz by meli mit moznost ziskat komplet event budovu vsichni co se snazi a ne jen ti co se dostanou do stribrne ligy.Aspon tim ze splnim vsech 55 ukolu.
 

peepee77

Veterán
Hra jako taková je F2P, eventy jsou bonus, dá se hrát i bez nich a pokud se v nich chceš umísti tak musíš hrát P2W. Ovšem nikdo tě k tomu nenutí a když je hrát nebudeš tak to tvůj herní postup nezastaví. Takže hra jako v principu zůstává F2P.
 
nepadaji, musíš pro to něco udělat, např. se na ně v eventech zaměřit, čekat až přijdou sami je dost zdlouhavý..


tak přesně taková farma jakou tu popisuješ je ještě pořád vzácnost, ono vybudovat město se 100 studánek x6 bude trvat dlouho a sežere to stovky, možná tisíce hodin navíc - kdo to do toho investuje at si ty diamanty má, kdo nechce at si zaplatí..



pod tohle se můžu podepsat, chtělo by to navýšit dia nebo zlevnit, dřív 2 000 dia něco znamenalo, dnes je to jen jedno doplnění eventových zdrojů (1200 lahviček za 2k dia) s minimální užitnou hodnotou (za 1200 mi často nepadla ani jedna hlavní denní odměna


jasně a co přijde dál?? potom budeš chtít spravedlnost protože jiní hrajou dýl než ty, nebo hrají lépe, aktivněji, maji lepší VB víc %..
nechtěl bych hrát hru jakou si představuješ ty



v top jsou hlavně platiči, minimum farmářů, takže jsi měl spoustu příležitostí je přeplatit a vysmát se tak všem farmářům co roky budují svoje farmičky..
tvoje slova jsou hezký ale prázdný



no vida, já celou dobu žiju s tím že šance je 1%, že je na wiki 1,25% jsem netušil..




a já dodám můj dodatek:
na farmičkách se mi nahromadili lístky na zápas, tak jsem je poslední den všechny vystřílel (40+ na každém světě)

skládání týmu, honba za %, volba úrovně nebo se na to úplně vykašlat vyšlo minimálně nastejno

ze začátku jsem jel na % (60-80%) a normou bylo 0-2 vyhraných zápasů z deseti, potom jsem zkoušel jeden druh hráčů výhodných proti soupeři, vyhrával jsem častěji při 30-50%,(než s 60-80%)a když jsem se chtěl zbavit lístků na farmách tak jsem jel co bylo na nejtěžší a výsledek byl taky kolem 2 vyhraných z 10 a jako perlička je že na všech farmách se min. 2x poved dvojnásobný bonus (1x vždycky na hlavní denní) navzdory tomu že úroveň hráčů baly na 1/2-1/3 oproti těm v hlavnim městě..
za mě prostě ta liga je totální narychlo udělaný nesmysl se spoustou chyb...
Ale já se zaměřuji na určitý typ výher, jak v denní výzvě, tak u eventů a přesto je vícero dalších cen. Kdyby to fungovalo tak, že nebudou procenta, bude pět cca rovnocenných výher, ze kterých si po splnění úkolu vyberu to svoje, fajn. Jenže tady můžu získat to, či ono. A pak se zaměřuji poměrně těžko. Za absolvování celé týdenní výzvy můžu získat jak studánku, tak 50 FB což je sice hezké, ale zdaleka nejslabší cena, protože tolik činí můj výběr na serveru, kde inkasuju denně nejméně.

Co se týče systému tak souhlas, bylo to ,,cosi" spíchlé horkou jehlou. Člověk ani nevěděl, co reálně hrálo roli, zda procento, anebo nasazení příslušného postu proti tomu kterému na straně protihráče. Mám pocit, že nějaký systém měl tak akorát placebo efekt, aby si hráč jakože myslel, že má nějaké šance, může jakoby něco ovlivnit, přitom kdyby se točilo jako v Tutovce, vyjde to nastejno.
 

DeletedUser

Host
Upřímně, příští rok zkusím jet čistě ty nejtěžší turnaje, pokud bude stejná eventová mechanika. Co jsem zkoušel ke konci utrácet na farmách zbylé lístky, tak ty výhry z nejtěžších turnajů padaly celkem často i navzdory úrovním. Velká škoda, že mě nenapadlo to vyzkoušet už i dřív. Aspoň jsem se z něčeho měl možnost poučit.
 

Kayro

Znalec
Hra jako taková je F2P, eventy jsou bonus, dá se hrát i bez nich a pokud se v nich chceš umísti tak musíš hrát P2W. Ovšem nikdo tě k tomu nenutí a když je hrát nebudeš tak to tvůj herní postup nezastaví. Takže hra jako v principu zůstává F2P.
Jaky pak ze eventy jsou bonus,jsou normalni soucasti hry.Bez eventovek to muzes drive nebo pozdeji zabalit.Ja si myslim ze eventy nejsou P2W i kdyz tentokrat to bylo na hraně.Uvidime jaky bude dalsi vyvoj.
 
Nahoru