Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser13872

Host
Tak na 6lvl se dostanu určitě, tak ještě někde další 4 rozšíření. I když 6 lvl je již použitelný.
Svrbí mě prsty abych to zastřílel už dnes a zkusil získat zmenčeni studánky.
Pokud nebude rozšíření tak to je jedno
 

DeletedUser12887

Host
mám asi 60 studánek o kolik se mi to tedy zmenší a platí to i na fontány nářků ?
 

DeletedUser12887

Host
podle mě hlavně to zmenšení studánky je značně nevýhodné, nelze si vybrat, zda chci 2x3 nebo 3x2 a v tom případě je to úplně na kulové
 

Joxer

Psavec
Y je hezčí jako chromozom, ne osa. y je protipol k x. y je menší než x, proto v podobě xx je to hezčí a to xy je silnější, protože se nemůže spoléhat na to x a v hlavě má to y, co je menší. Tatínkové chtějí většinou xy ale spíš dostanou xx. Ale stejně jsou nakonec spokojený, protože pak mají více krásy kolem sebe. Pokud by šlo o osu, tak kdyby došlo ke spojení y a x tak je z toho většinou kolize a nebo jen střelka. Ale u tý studánky to určitě funguje. :D
 

DeletedUser12887

Host
Tak děkuji za vyčerpávající odpověď, otázka spíš je zda není lepší hrát expedici a získat odměny tam, nez ze studánky přání.
Nicméně dneska je třeba odměna 3% do útoku to se taky hodí a velikost v ose xy asi bude tak akorát:)
 

DeletedUser13872

Host
Tak zrovna kvůli Budově soutěžících hrát nebudu, už jsem jednu získal a Rezidenci sportovců mám 2x od minule a jednu navíc z této akce, takže si našetřím až bude zase zmenšení. Mě osobně to zmenšení vyhovuje.
 

DeletedUser13750

Host
Na základe predošlých eventov, je možné že sa v denných odmenách ešte zopakuje Svatyne znalostí a Studánka přání?
 

DeletedUser12887

Host
Možná jediné když vypadne Německo hned v prvním kole tak už se to skrecuje všechno:))
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Ahojte,

chtěl bych se zeptat, jestli u současného eventu nastala nějaká chyba/změna nebo se jedná o individuální chybu u mě. Jde o to, že když se podívám na "ligový šampionát", tak mi zmizeli lidé ze stříbrné ligy. Mám ji prostě prázdnou, přitom pár dní zpět v ní lidé normálně byli. Ve všech ostatních ligách lidi mám. Hraju na světě E. Kdyžtak pošlu i screen kdyby bylo třeba.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Rekl bych, ze nejde o chybu, ale lide ze stribrne se proste presunuli do zlate a dalsi do stribrne proste nepostoupili.

Jako úplně všichni? Tam bylo nějakých 400-500 lidí. Neříkám, že je to nemožné, ale ta pravděpodobnost, že tam nezůstane ani jeden človíček.... Ale možný je všechno :))

Nicméně, u té stříbrné ligy není daný počet potřebných gólů. U bronzu jsou 2-3, stříbro nic a u zlata 4 a více. Tedy, když má člověk 3 góly - je v bronzu, když má 4 - je ve zlatu. Nějak mi to nesedí :-D

Pro jistotu přikládám screen.

https://ctrlv.cz/d1eD

tahle situace byla na Ačku cca 2-3 dni zpátky, limit pro bronz byl 2-3 góly, pro stříbro "-" a pro zlato 4+ gólů

Jooo, to je přesně vončo :)) A už se to spravilo? Nebo je aktuálně nemožné se do stříbra dostat?
 
Nahoru