Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
dostavaj se energetáky i z radnice ?
dostávají se podobně jako v předchozích eventech vždy po půlnoci po přihlášení, ale jinak asi v 0:00:01 našeho času, možná bude nějaká odchylka +/- vteřina sem nebo tam, možná podle serveru a posunu přepočtu nemělo by to být víc než 5s celkově se domnívám
 
Opět bych se opakoval, event ve formě mnohokrát viděných úkolů, z nichž mnohé jsou opravdu zcela ubíjející a ryze samoúčelné, žel bez možnosti alternativy. Myslím tím např. nákup FB bez možnosti alternativy, to potěší při přeplněném zásobníku, který mohu využít na další postup v eventu, ale ne...musím zbůhdarma vyházet desítky bodů, jen abych tři koupil. Úkoly typu ,,utrať zcela bez užitku suroviny/mince" se staly takovým evergreenem, kdybych alespoň musel jistý obnos investovat, ale ne...musí to vyletět komínem jen tak. Co se týče odměn na hřišti je to stále stejná písnička tj. hlavní ceny u každé volby dobré, leč s naprosto mizivou šancí k získání, zbytek povětšinou absolutní výsměch. Dílčí odměny za postupný postup v eventu, tady výjimečně nemám co do hodnoty odměn co vytknout, snad jen jich je málo, po každé desítce questů by to bylo lepší. Sečteno a podtrženo, event jedu zase jen ze zvyku, ale abych měl nějakou motivaci, to fakt nemám.
 

DeletedUser12887

Host
Jasně asi jo jenže klidně taky těch 33 hráču mohlo mít Frontenac na vysoké úrovni a tim padem mraky diamantů z úkolu apod..určitě se pár takových najde, kteří to mohli mít zadarmo, ale předhánět bych se s nima za peníze tedy nechtěl:)

Ještě ke všemu dostat na konci třeba avatar rozhodčího za pár tisíc to už záleží kolik hráčů se k tomu kroku odváží:)
Nicméně dříve spíš bylo jasnější co se dá přesně vyhrát a že jsem tam pár míčů taky nasazel:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Mám teda ještě otázku na někoho, kdo to ví?
Ta odměna zlatá se může stát, že získám deset avatarů rozhodčího nebo jde pouze jednou ?
 

DeletedUser13872

Host
Takže i když se dostanu do stříbrné ligy kde jsou také odměny zajímavé tak mohu mít smůlu i tak? Zobrazená odměna jistá není?

1 gol a získané 2 studánky a k tomu Lázně
 

DeletedUser12887

Host
To právě netuším jak to přesně je a jestli se tam můžu teda probojovat víckrát nebo pouze jednou..
Každopádně jisté, ve chvíli, kdy je víc odměn ,není nic, to je jisté..
A k tomu teda navazuje to, že pokud jde teda získat tu zlatou odměnu víckrát, klidně tedy těch 33 pohárů může uhrát jen pár hráčů a třeba z nich teda 16 získali pouze dva hráči a jeden třeba pouze jeden atd...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Ty odměny získá asi ti první hráči co se tam dostanou. A asi je to myšleno tak že tam i zustanou a nepostoupí dál.
Takže bud dávat goly co nejříve a něco získat nebo si počkat na zajímavé denní odměny.
Každopádně než dosáhnu druhého gólu chvilku potrvá, nehodlám za to utrácet. A Tholos by pro mě měl smysl někdě od 5 či 6 lvl
Nutno dodat že 6 lvl se mi líbí asi nejvíc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Přesně, pokud je na to čas celou dobu a jde to získat pouze jednou, je úplně jedno, jestli tu zlatou odměnu získám dneska nebo za měsíc, což ale jsem se právě zatím nikde nedocetl.
 

DeletedUser12887

Host
Je to tak není kam spěchat a stejně všichni něco získají pokud budou trpěliví a aktivní a když to bude zadarmo je to jedno něco prostě padne.
Mnohem horší by bylo nasypat hafo diamantů a nedostat vůbec nic.
 

DeletedUser12887

Host
Co se tholosu tyče nejvíc se mi líbí 10. level aspoň dává náhodne zboží, což se tedy týká celého spektra a když bych začínal hrát uvítal bych to stejně jako když jsem na konci a nebude mi z toho padat zboží ze zítra a oceánske budoucnosti

Za ten zlatý pohár třeba se mohlo získat aspoň rozšíření to by pak mělo smysl
 

DeletedUser13429

Host
Ta liga bude vyhodnocena až na konci události - to známená, že i odměny z dané ligy dostanete až na úplném konci. Teď, když jste v nějaké lize, může se jednoduše stát, že zítra, za 10 dní či na konci události budete klidně o ligu níž, protože je to z průměru střelených gólů hráčů z celého světa, na kterém hrajete.

U nás na E je teď zlatá liga minimum 4 střelené góly - na konci eventu může být potřebné minimum třeba 6 gólů, dle toho, kolik hráčů se dostane do té zlaté ligy a s jakým počtem gólů.

Ale není to tak, že jakmile zlaté ligy dosáhnete, tak dostanete odměnu a můžete si jít znovu do zlaté ligy - vyhodnocení a rozdání odměn bude až na konci.
 

RomanS24

Člen
a k těm ligám pro lidí bez xtísíc diamantu to je trošku jak je hodit přes palubu. chapem inno chce vydělat prachy ale kdyby dali diamanty za nižší ceny tak proti tomu nic nemam ale s těma cenama aby z toho člověk něco měl bych musel mít státní rozpočet nebo vykrast Fort Knox
 

DeletedUser13429

Host
Tak já jsem byl ve zlaté lize pár minut po spuštění události a nedal jsem do toho ani korunu. :) Šetřil jsem si 2-3 měsíce diamanty získané ze všech světů právě na tuto událost a počítal jsem s tím, že ty diamanty na tom všechny nechám, takže jich ani nelituji, kor když byly zadarmo.

Neříkám, že tato politika Pay2Win je ta nejlepší volba cesty, kterou by se mělo Inno dát, ale v tomto případě jsem naopak rád, že za ten čas strávený ve hře získám něco navíc. Všechny diamanty jsem získal z expedic, ze všech světů, kde pravidelně každý týden dojíždím až na konec. Takže já to beru trošku jako odměnu za to, že jsem si ty diamanty postupně a pracně získal sám.

Tuto možnost má navíc úplně každý hráč a nebýt těchto událostí, nevím upřímně, co bych s takovým množstvím diamantů dělal a dopadlo by to tak, že bych dia farmy opustil, protože by bylo naprosto bezvýznamné a postrádalo by veškerý smysl na nich ten čas trávit a nadále je provozovat.

Stačí jen chtít - není to jen o tom, naříkat, že bez CZK nic nezískám :) Stačí pro to něco udělat, když něco chci a ty CZK si do toho ale posílat nechci.

Né nadarmo se říká - Bez práce nejsou koláče. :p

A jen pro představu - po spuštění eventu jsem utratil všech 12,000 diamantů, šel na úplnou 0 a mám zas 1.200 - všechno jde když se chce. :rolleyes:
 

DeletedUser12887

Host
vždycky po přihlášení naskočí energy drinky
, než projedu 5 světů chvilku to trvá, ale každý den jsou tam kromě toho zahajovacího dne, kdy první asi nejspíš naskočil server v Thajsku nebo na Kamčatce, což přesně nevím, ale čím víc na východ tím dřív je tam časová a datová hranice

jinak tohle mimo hru, jednou jsem koukal v německu na dokument u nás nedostupný, jak nějaká bába v rusku, která tam měří teplotu dostává vrtulníkem jednou za půl roku noviny

taková bábuška nemá za co utrácet a vesele klidně vyhraje celé mistrovství, protože nevěřím tomu, že by méďa a sputník zaostávali v přenosu informací a bábuška v tom zapadlém kraji má času dost na rozdíl od nás

dokument v němčině jsem viděl na druhém kanálu asi před 15ti lety vždy k výročí 1. ledna. jenže v sovětském svazu a v německu, což díky nevyřešeným sporům s japonskem a válce o kurylské ostrovy může být velice matoucí, tak dobrou noc a ještě lepší ráno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Jo když má někdo dostatek času aby hrál všechny světy hrabal diamanty tak proč ne, nějak je užít musí. Já jsem rád že stíhám tak nějak normálně jeden svět tak se musím spokojit s málem ;)
 
Nahoru