Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2019

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
já měl lvl9?tak jsem si ten poslední za dia tuším koupil...už je to pár týdnů,tak nevím přesně...
 

DeletedUser12887

Host
To je fakt, já teda ty úkoly splněné mám, ale žádný terno tenhle event není.
Jediná výhoda, že se dá teď nabrat spousta těch zrychlení výrob a tím se to dá pak projet poměrně snadno.
A božská sada je v pohodě, když padne, deset sad 600 surovin Marsu, to je asi momentálně to co je nejvíc potřeba.
Ta sada dává zboží podle doby, kdy se použije, takže klidně se dá nechat na později.
 

DeletedUser12887

Host
Tak ten snad nezrusi stejně jako ta historická okénka.
Šlo tam získávat zboží, diamanty atd..

Ačkoliv bych se tomu moc nedivil, hřbitov je na max., tak co dál že?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Taky tam byla ta černá věž tuším a mohla by dávat jednou tolik a na zmenšeném prostoru :)

Tak se necháme překvapit, zatím je ještě času na halloween dost :)
 

Svatej

Legenda
Zítra v eventu výběrová sada Tholosu. Pokud jí chcete získat a ještě nemáte, tak zítra je NEJSPÍŠE poslední šance. (na betě byl jen 2x a obvykle dodržují stejné množství na betě i na live světech)
 

DeletedUser3903

Host
Tak druhý Tholos na max úrovni je doma :) Díky vývojářům za možnost ho získat.
Teď půjdu po renovačce, pokud bude. Nevím kolikrát již byla. Zbytek eventu vystřílím na stříbrných hráčkách pro nejvíce gólů a jedné té zlaté, co má to zkrácení výroby.
 
Tak máme opět Tholos, chtěl bych se tedy zeptat, jaká strategie je tedy dle vás nejlepší. Zda primárně volit stříbrné, tedy šance 12% anebo dávat pouze bronzové s tím, že šance je sice nejmenší, ale pokusů bude zdaleka nejvíc. Zlaté hráčky jsem zavrhl, protože je to drahé a dle nedávné diskuse ta volba úplně nedává smysl. Jen na základě poslední debaty právě uvažuji výhradně nad stříbrem, výhradně nad bronzem, či určitým poměrem obou. Co myslíte?
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Velká renovačka už byla *2...u Gold "Legendary"Shot máš šanci na malou renovačku asi 24%-potkával jsem jí nejvíc až těsně před bránou,ale výskyt je asi random
Jako výskyt legendary shot? Ten není random - každé kolo jsem jel samé stříbrné a jednu bronzovou hráčku a vždy jsem měl dostupnou pouze legendary shot ;-) Je to o vzdálenosti od brány.

Tak máme opět Tholos, chtěl bych se tedy zeptat, jaká strategie je tedy dle vás nejlepší. Zda primárně volit stříbrné, tedy šance 12% anebo dávat pouze bronzové s tím, že šance je sice nejmenší, ale pokusů bude zdaleka nejvíc. Zlaté hráčky jsem zavrhl, protože je to drahé a dle nedávné diskuse ta volba úplně nedává smysl. Jen na základě poslední debaty právě uvažuji výhradně nad stříbrem, výhradně nad bronzem, či určitým poměrem obou. Co myslíte?
Čistě na daily bych jel asi fakt bronz... Já nakonec jel renovačky a zároveň snaha o druhej oltář, takže jak jsem psal výše - používal jsem stříbrné a vždy po jedné bronzové v každém kole (tahu na bránu). Těch renovaček padlo cca 8 a ještě mám 2,4k drinků a držím těsně zlatou ligu :)
 

d arvit

Odborník
já to bral jednoduše - bral jsem kde bylo 12%, když bylo u 2 tak tu levnější, když nebylo ani jednou tak 10% a zase tu levnější
ale výsledek je stejně strašně o náhodě..
v prvnim kole jsem utratim asi 4,5k nápojů a získal 3 vylepšení, ve druhém 2,7k a mám jich 6, postup i taktika stejná..
 
No samozřejmě jeď JENOM bronzové hráčky, pokud chceš mít co nejlevější šanci na denní speciálku...
O to víc pokusů budeš mít - poměr cena/výkon.
Já jsem si to spočítal a v určité fázi jsem měl za stříbrné 21 pokusů, za bronzové 26 pokusů. Koukal jsem do wikiny, která má nejlepší výkonnost, ale fakt jsem jel na nejdůležitějším serveru, tedy East-Nagachu bronzové, abych měl nejvíc pokusů a nakonec za dnešek padly dvě sady. Být to 3.6 tak bych mohl utrousit ,,not great, not terrible". Teďka spíš ,,alespoň jsem to zkusil" :). Každopádně Tholos je v součtu s loňskem na max. takže celkem i nepatrná spokojenost. Ovšem na ostatních serverech, kde jsem to kombinoval a jel jsem jak stříbro, tak bronz to bylo lepší. Holt ne vždy je posvícení.
 

Dan 77

Veterán
A co když někdo poslední den eventu nemůže?
A co když na poslední den náhodou dají úkol typu: vyzkoumej technologii, prozkoumej provincii...? Vypadá to nepravděpodobně, ale u těchto vývojářů, kteří už ve hře šili horkou jehlou leccos, bych se ani nedivil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru