Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2019

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14853

Host
Milí hráči, fotbalisté i fotbalistky,

venku je krásně a fotbalová sezóna je v plném proudu! Oblečte si dresy, nasaďte kopačky a pojďte na hřiště. Od 6. června můžete bojovat ve Fotbalovém poháru FoE a získat skvělé odměny!
Co všechno na vás čeká si můžete přečíst v oznámení.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, připomínku či budete chtít jen tak o této akci diskutovat s ostatními, napište!
To si snad děláte kozy s tou ůpravou od druhého kola ne??? Takže my, co jsme hráli hned v prvnim kole jsme za to potrestáni?? Tak to je řádný šlendrián. Jděte se vycpat
 

Raad

Nováček
Přesně jak píše Baczus jděte se vycpat ................ :(((((((((((((((((((((((((((((
Upravte odměny i v prvním kole nebo to neměnte za pohybu !!!!!!
 

JOSEF 70

Psavec
Speciální budovy téhle kopané tedy ty nové budovy házím rovnou do koše-jediná odměna co za něco stála byla ta týdenní-tedy renovační sada a oni jí takhle "vylepšily" . Takže mají o kopáče méně :))
 

DeletedUser12887

Host
podle mě se trenér miler spletl v datu, ale co už je to kvalifikace příští rok bude meisterschaft

za rok možná bude i hokejové mistrovství čína postoupí do skupiny o udržení

aha to je ženské mistrovství světa, tak já ty panáčky nepoznal, akorát odměny jsou slabší, škoda

fakt je, že mi bylo divný, že tam nekope miller nýbrž sarah millerová
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Dan 77: Porsche carrera? To spolu přece vůbec nemůže souviset!
A ona má kolonizace Cerera asi vážně blíže k té carreře než k planetce ceres. ;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru