Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2019

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
když to nebude pasovat v nejhorším to zmizí :)
jestli vyhrajou holky Porsche budiž jim to přáno

akorát spíš by byl potřeba nákladní automobil, aby se tam všechny vešly nebo 11x Porsche + náhradnice a realizační tým

porsche čínsky znamená rikša včetně řidiče, doživotní záruka
 

JTrucker

Turista
... no jedina denni specialka co stoji za to, ze upgrade Tholosu (pokud tedy vam stejne jako mne chybi level do konce.. :)


pokud jde o zmenu odmen u oltaru, mno, je tam jedna lehce zavadejici informace (psal jsem to i na anglickym, ale odpoved od vyvojaru zadna... )
Oltar Atheny. Protoze...
Lvl 4 oltare dostal pridano bod vyzkumu... a ten bod se prenasi do VSECH oltaru na lvl 5 bez ohledu na to, ktery si vyberete. A u zadnych jinych to neni specificky zmineno, protoze (podle mne tedy) je to tak nejak automaticke, ze. Jen u Atheny to zminili. Takze odmena Atheny jako takove NEBYLA zvysena. Ona ma porad sve 2 body vyzkumu. Jen k nim pribyl ten jeden z levlu 4, proto jsou celkem 3, nikoli proto, ze by byla upravena jeji vlastni odmena.
No nic, to jen na okraj, no.

Jinak ted, kdyz je upgrade i v amaterske lize, tak je prakticky zajisteno, aby kazdy ziskal dva oltare gratis... Na vic uz musis mit hodne stesti (anebo si neco zaplatit) a skoncit parkrat ve zlate ...
 

RomanS24

Člen
... no jedina denni specialka co stoji za to, ze upgrade Tholosu (pokud tedy vam stejne jako mne chybi level do konce.. :)


pokud jde o zmenu odmen u oltaru, mno, je tam jedna lehce zavadejici informace (psal jsem to i na anglickym, ale odpoved od vyvojaru zadna... )
Oltar Atheny. Protoze...
Lvl 4 oltare dostal pridano bod vyzkumu... a ten bod se prenasi do VSECH oltaru na lvl 5 bez ohledu na to, ktery si vyberete. A u zadnych jinych to neni specificky zmineno, protoze (podle mne tedy) je to tak nejak automaticke, ze. Jen u Atheny to zminili. Takze odmena Atheny jako takove NEBYLA zvysena. Ona ma porad sve 2 body vyzkumu. Jen k nim pribyl ten jeden z levlu 4, proto jsou celkem 3, nikoli proto, ze by byla upravena jeji vlastni odmena.
No nic, to jen na okraj, no.
...
ví se kdy bude to vylepšení tholosu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Ne, to se nikdy neví, protože pořadí bývá oproti pořadí na Betě proházeno. Max pár hodin dopředu (tj. večer) jde zjistit, co bude ten následující den.
A snad tam bude jako odměna znovu renovačka. Klidně malá, na tom mi nesejde. Potřebuju našetřit postupně tak 50-100 renovaček (podle toho, jestli mají vyjít i na svatyně nebo ne).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Tholos nepotřebuju, mám komplet vz minula, leda že bych chtěl řešit ten druhý co je v inventáři a byl by na 3lvl. Ale spíš zkusím něco jiného.
 
Tak se objevila toužebně očekávaná výběrová sada Tholu, čili jsem se do eventu ve smyslu utrácení odměn zapojil i já. Postupuji stylem nejvyšší útraty (nejrychlejší a nejlevnější postup hřištěm dle tabulek) a musím opět konstatovat, že fakt bída. Vystřílel jsem okolo tří tisícovek energeťáků, z toho padly ony tři výběrové sady (zaplaťbůh alespoň za to, nicméně jsem čekal, že bude na plný upgrade Tholu). Na místě vývojářů bych zvážil setrvání motivaček či jednotlivých vojáčků. Tohle patří do řadové truhly prvního kola expedice, nicméně pokud to mám ,,schytat" výměnou za sumu rovnající se dennímu příspěvku plus splněnému questu, ta protihodnota je tady nevalná a pro hráče demotivující. Navíc je event jako takový nezábavný. To minulá archeologie resp. podzimní pečení převyšovalo cokoliv, co jsem za 941 dní strávených ve FoE hrál.
 

RomanS24

Člen
Tak se objevila toužebně očekávaná výběrová sada Tholu, čili jsem se do eventu ve smyslu utrácení odměn zapojil i já. Postupuji stylem nejvyšší útraty (nejrychlejší a nejlevnější postup hřištěm dle tabulek) a musím opět konstatovat, že fakt bída. Vystřílel jsem okolo tří tisícovek energeťáků, z toho padly ony tři výběrové sady (zaplaťbůh alespoň za to, nicméně jsem čekal, že bude na plný upgrade Tholu). Na místě vývojářů bych zvážil setrvání motivaček či jednotlivých vojáčků. Tohle patří do řadové truhly prvního kola expedice, nicméně pokud to mám ,,schytat" výměnou za sumu rovnající se dennímu příspěvku plus splněnému questu, ta protihodnota je tady nevalná a pro hráče demotivující. Navíc je event jako takový nezábavný. To minulá archeologie resp. podzimní pečení převyšovalo cokoliv, co jsem za 941 dní strávených ve FoE hrál.
plnej souhlas já vylepšení ani neíziskal ale zato padlo 5bodu, 4x voják,motivačka a bonus utoku.
uplná zbytečnost
 
Takže jak tak na to nyní koukám, celý event jsem v jednom dni zazdil, protože jsem bral špatnou tabulku. Efektivita byla na vstřelení branky a ne pohyb po hřišti, ach jo :mad:. Zase se člověk může chlácholit tím, že přeci není takový rozdíl mezi 40.5 (81 energeťáků) a 43.67 (131) energeťáků, ale to je útěcha stylu, že když si vypíchnu oko, tak mám ještě druhé :(.

 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Já na tuhle výběrovku čekal, ale teď jsem si uvědomil, že druhej Tholos vlastně ani nechci :-D Tak doufám, že budou ještě jednou renovačky, takže čekám dál.

Jinak ono se není co divit, pokud opravdu vybíráte nejméně efektivní hráčky na daily, že vám moc nepadá. Nevím přesně co znamenají ty čísla, ale můžeš tak promrhat třeba 1/3 pokusů, což je poměrně hodně - kolikrát mi padlo 10x nic a pak 3x po sobě daily...
 

DeletedUser3903

Host
Já dnes utratil 5,6k drinků (1 diamantový balík koupený) a mám 7 vylepšení Tholu. S tím, co člověk do konce ještě nahromadí a by to mělo hodit na druhý Tholos na max úrovni. To samozřejmě plně závisí na předpokladu, že se výběrová sada objeví ještě jednou. Pokud ne, je to solidní mindf..., ale tak co už. Je to jen hra, špatně spát kvůli špatnému rozhodnutí nebudu.

Jako vždy, volil jsem nějakou rozumnou cestu pro pohyb po hřišti v před, a šancí na denní odměnu, takže kombinace 12% bronzů a stříber, podle nabídky. Používal jsem taky jednu zlatou hráčku, co má mimo 12% šance na speciálku, taky zkrácení času výroby zásob - s ohledem na eventy, je to fain věc do inventáře.
 
Já na tuhle výběrovku čekal, ale teď jsem si uvědomil, že druhej Tholos vlastně ani nechci :-D Tak doufám, že budou ještě jednou renovačky, takže čekám dál.

Jinak ono se není co divit, pokud opravdu vybíráte nejméně efektivní hráčky na daily, že vám moc nepadá. Nevím přesně co znamenají ty čísla, ale můžeš tak promrhat třeba 1/3 pokusů, což je poměrně hodně - kolikrát mi padlo 10x nic a pak 3x po sobě daily...
Mno taky jsem na ní čekal, zbytek toho je jenom smetí co už mám, nebo nepotřebuji. Vybíral jsem jedny z nejméně efektivních hráček na překonanou vzdálenost, bohužel. Jednak jsem špatně pochopil tabulku nadepsanou Goal Shots a druhak si špatně pamatoval zákonitost z jarního eventu, kdy jsem měl za to, že bezpodmínečně zlatá zvířátka jsou ta nejefektivnější, žel to bylo napřeskáčku (čili i taková stříbrná labuť vyšla líp, jak zlatý jelen). Takže 13 dní snažení a hraní opruzového eventu, nějakých nadějí v kýblu. To mám převelikou radost. A Tholos stejně nemám komplet, padly tři sady a z loňska mám pět.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Mno taky jsem na ní čekal, zbytek toho je jenom smetí co už mám, nebo nepotřebuji. Vybíral jsem jedny z nejméně efektivních hráček na překonanou vzdálenost, bohužel. Jednak jsem špatně pochopil tabulku nadepsanou Goal Shots a druhak si špatně pamatoval zákonitost z jarního eventu, kdy jsem měl za to, že bezpodmínečně zlatá zvířátka jsou ta nejefektivnější, žel to bylo napřeskáčku (čili i taková stříbrná labuť vyšla líp, jak zlatý jelen). Takže 13 dní snažení a hraní opruzového eventu, nějakých nadějí v kýblu. To mám převelikou radost. A Tholos stejně nemám komplet, padly tři sady a z loňska mám pět.

Já si nějak nevybavuju event, kde by byly zlaté odměny nejefektivnější. Příjde mi, že na daily to je většinou stříbro, bronz... v tom jednom fotbale to byl myslím dokonce ten největší línej "patlal" :-D Ale možná to bývalo i naopak, těch eventů je poslední dobou hodně a ne vše držím v hlavě :) Jinak já mám z minula myslím 3 vylepšení, ale jak jsem psal, počkám na renovačky, to se bude hodit víc do budoucna. Pokud máš ale dohromady 8 vylepšení, tak ty dvě sady by ti ještě mohly a měly padnout, až (pokud) budou znovu k dispozici ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru