Diskuze k funkci Forge Plus

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Brzy zpřístupníme pro všechny hráče již zkoušenou funkci Forge Plus kde budete mít možnost si aktivovat balíčky s různými výhodami. Zajímají nás vaše názory, připomínky, o které se můžete tady podělit.
 

Anti Bílý

Psavec
Cenu bych akceptoval jen za předpokladu, že bych získal minimálně 50% bonus ke všemu, ale ne k základu, ale k již nasčítanému !!
např. mám útočící jednotky 1500/1000 a za poplatek bych měl 2250/1500.
 

andros99

Turista
Já nevím, jak to slušně popsat. Snad jen "Málo muziky za hodně peněz". Na druhou stranu vám chci strašně moc poděkovat. Děláte všechno proto, abych za hru neutrácel reálné peníze. Kdyby jste totiž přišili s nějakou slušnou nabídkou, tak bych se nejspíš neudržel a šáhnul pro kartu a utrácel. Ale to co předvádíte je tak přes čáru, že vám ty peníze opravdu nedám. Není za co. Tak dobrá ta hra zase není.
 

Martel I

Turista
Tak jsem se kouknul a jak by řekla babička - zas další krám do chalupy. To měli tvůrci spustit na Apríla. Dia si kupuju, ale tohle by bylo vyhození peněz.
 
Nevidím žádný důvod, proč bych měla vrážet peníze do hry, a to 750kč?. Jsou důležitější věci než noví avataři nebo co tam ještě bylo. Kdyby to bylo max. za100Kč tak se nad tím ani nepozastavím, ale tohle je přestřelený.
 

Kayro

Znalec
Ze je INNO drahe je znamo, ze se nikdy moc nepredalo je take znamo ale 750 za nekolik nepodstatnych veci je extrem. I WOWko si v dobach sve nejvetsi slavy reklo maximalne o +-500 ale za to nabidlo rozsahly svet a tisice hodin zabavy. INNo nenabizi za 750 skoro nic. Dal bych tak 200 ale za funkcni bonusy jako treba hromadny vyber,hromadna motivace,kazdy event jedna truhla s levelem eventovky navic atd. Kdyz chteji penize tak at za ne neco take daji.
 
Ještě nedávno jsem byl v nějaké prémium řadě, a měl jsem to dokonce za 1.299,- a to bratru za úplně stejné funkce, jako měli ti, co by za to dali 750,- :-D
Jako už na betě, se tomu lidi vysmáli, když porovnali, co se dá předplatit za 5 USD na měsíc a vůči tomu postavili tohle. To není ani pay to win. Jak nemám problém si diamanty nakoupit a využít, tak tohle je děsný výsměch...
 

Budik

Dopisovatel
Ještě nedávno jsem byl v nějaké prémium řadě, a měl jsem to dokonce za 1.299,- a to bratru za úplně stejné funkce, jako měli ti, co by za to dali 750,- :-D
Jako už na betě, se tomu lidi vysmáli, když porovnali, co se dá předplatit za 5 USD na měsíc a vůči tomu postavili tohle. To není ani pay to win. Jak nemám problém si diamanty nakoupit a využít, tak tohle je děsný výsměch...
Četl jsem, že tam byla navíc jedna funkce, ale stejně úplně k ničemu ;-)
 
Nahoru