Diskuze k Halloweenu 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Krásné halloweenské období!

Vůně dýně, podzimní počasí i úkoly, které si pro vás Jack připravil. Takový bude letos Halloween ve Forge of Empires. Už zítra vás svou přítomnosti Jack potěší a společnost vám bude dělat až do 2. listopadu. Těšíte na se Halloween? Napište nám :)
 

DeletedUser14042

Host
:( blbe tytyty :( A můžeš mi aspoň prozradit kolik bych si mel postavit vyrob kladivek ?to by bylo tytyty ?
 
Jen taková technická :D Jsem zvědavý jestli se k nám dostane Minas s tou animací s jakou je teď na betě :D :D
Kdo neví nechť si zapne animace a koukne se jakou krásnou animaci to teď má :D
 

Svatej

Legenda
Tak říkám té nové budově -Temná věž- se to jmenuje ve hře. Ale silně mi to připomíná právě Minas Morgul (dříve Minas Ithil) z J.R.R Tolkienova světa středozemě. ;)

Podle mě je to takový malý Easter Egg od vývojářů právě na Tolkiena. ;) Ostatně jich je ve hře dost, stačí hledat.
 

DeletedUser3903

Host
Myslím že event má špatně nastavenou "výplatní" strukturu. Ta Černá věž - OK, je to sranda a fakt že vyrábí rafinované zboží je taky dobré. Ale nějak si nejsem jistý, jestli chci dělat všechny úkoly, respektive jestli chci vůbec tu věž stavět. 3FP na 4x5 budovu...
Oproti tomu ty dvě největší odměny se dávají už za 7, 20 a 30 splněných úkolů. A upřímně pro ty, kteří hrají na nulovou spokojenost nic z tohohle eventu nepotěší.

Hra má spoustu "fun" budov, které by si zasloužily stát ve městě, ale jaksi na ně není místo. Ten plánek na vylepšení hřbitova by z mého pohledu měl jít společně s tou věží jako odměna za splnění celého eventu.
 

Svatej

Legenda
Mimochodem, co se odměn týče, protestoval jsem už na betě a budu protestovat i zde! ;)
V předchozích ročnících tohoto eventu bylo možné získat jen
základní hřbitov nebo jedno jeho vylepšení!
V tomto eventu lze získat
Jak základní hřbitov, tak 2 vylepšení, což je 3x víc než v předchozích eventech.
Což mi nepřijde moc fér vůči hráčům, kteří si museli Prastarý hřbitov buďto vyklikat během 3 let hraní, nebo koupit za diamanty.
(prastarý = základní+2 upgrady)!
 
SPOILER!

Taková technická. Přidali minulý rok další úroveň hřbitova nebo ne? :) Já si nejsem vůbec jist.
Plus co si pamatuji měli na začátku u prvního úkolu občas problémy s odměnami. Takže myslím, že toto má být něco jako sorry za minulý rok :)
Ač tedy to má být proto, aby si starší hráči mohli vylepšit nový hřbitov i ten starý.
 

Svatej

Legenda
Jj, minulý rok přidaly monumentální hřbitov. ;) A co se týče problému s upgradováním, ten měli už od roku 2014. To s tou omluvou teda fakt přišli BRZY. -.-
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru