Diskuze k Halloweenu 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Neplakejte a nestěžujte si, vyjednávání je brnkačka a kdo ho nedá, může bojovat a to je úplná pohodička, celý event je lehounký a takové úkoly jako je: kup 5 bodů, to to je snad výsměch. Event který trvá 14 dní jsem měl na Betě za 5 dnů. Osobně bych přivítal těžší úkoly a hodnotnější odměnu i za cenu, že by na ní někteří nedosáhnou
Souhlasim mise jsou velmi jednoduche a hlavně pro zaběhlé staré hráče. Ale na 2 stranu co novačci pro ně už momentální stav eventovych misi je teměř nerealny. Protože nemají zboží jednotky mince a ani zasoby. Takže potom i takova mise jako kup 5 výzkumnych bodu muže byt na vice dní.
 

DeletedUser2237

Host
že jsou akce je super že mame co hrat když jsme na konci vyzkumu super ale kam všechny ty věci z akci máme dávat. Město neni nafukovaci... vice či méně je třeba vyrábět surky a dalo by se říct že né málo. Kam ale stavět výroby vojsko velkolepky atd. jěště nějake prostory za dia by byly ale k těm se hned tak nedostanu ale ani tak by mi to moc nepomohlo k tomu aby bylo kam postavit.
 

DeletedUser16017

Host
že jsou akce je super že mame co hrat když jsme na konci vyzkumu super ale kam všechny ty věci z akci máme dávat. Město neni nafukovaci... vice či méně je třeba vyrábět surky a dalo by se říct že né málo. Kam ale stavět výroby vojsko velkolepky atd. jěště nějake prostory za dia by byly ale k těm se hned tak nedostanu ale ani tak by mi to moc nepomohlo k tomu aby bylo kam postavit.
Když jsi na konci vyzkumu?proč vyrábět surky ve velkém?
 
Souhlasim mise jsou velmi jednoduche a hlavně pro zaběhlé staré hráče. Ale na 2 stranu co novačci pro ně už momentální stav eventovych misi je teměř nerealny. Protože nemají zboží jednotky mince a ani zasoby. Takže potom i takova mise jako kup 5 výzkumnych bodu muže byt na vice dní.
nemáš tak docela pravdu. Před nedávnem jsem si založil město na jiném světě než je můj hlavní a všechny eventy jsem zatím splnil. Jsem tam v době železné, hraju tam jen pár minut denně a jen proto abych vytěžil nějaký diamant navíc pro svůj hlavní svět. Mám tam svůj vlastní cech, kde jsem sám, splním si svoje 2 kola expedice a nic víc tam nehrotím. Nemám problémy se surkama ani s jednotkama a už vůbec ne s mincema a kladívkama. Nemám problémy ani plnit denní výzvy..nesplním, jen když náhodou něco zapomenu odkliknout :D Je to jen o tom nehnat se nesmyslně ve výzkumu moc dopředu a nezaplácat si město nesmyslnýma stavbama, ale přemýšlet, co se ti vyplatí a co ne.
Ano.. event, který na svém hlavním světě splním za 20 minut u kafe, tak jako teď poslední okénko, sice plním třeba 2 nebo 3 dny, ale naprosto v klidu. Nesplním to, jen pokud se mi nebude chtít to splnit..jinak je to sranda.
 

DeletedUser2237

Host
Když jsi na konci vyzkumu?proč vyrábět surky ve velkém?
Nejen to co psal lord treba i pomoc hracum v cechu stavba velepek priprava na dalsi nadchazejici vyzkum a s tim souvisejici posilani lode a ponorky. Mimo ji e kdo je v cechovnich valkach musi vyrabet zbozi i na valky je toho vic nez dost pokud nebudu mit moznost stavet veci z eventu ztraci pro me pak i smysl event hrat proc bych odmenu mel mit v inventari to pak nemusim mit vubec.
 
nemáš tak docela pravdu. Před nedávnem jsem si založil město na jiném světě než je můj hlavní a všechny eventy jsem zatím splnil. Jsem tam v době železné, hraju tam jen pár minut denně a jen proto abych vytěžil nějaký diamant navíc pro svůj hlavní svět. Mám tam svůj vlastní cech, kde jsem sám, splním si svoje 2 kola expedice a nic víc tam nehrotím. Nemám problémy se surkama ani s jednotkama a už vůbec ne s mincema a kladívkama. Nemám problémy ani plnit denní výzvy..nesplním, jen když náhodou něco zapomenu odkliknout :D Je to jen o tom nehnat se nesmyslně ve výzkumu moc dopředu a nezaplácat si město nesmyslnýma stavbama, ale přemýšlet, co se ti vyplatí a co ne.
Ano.. event, který na svém hlavním světě splním za 20 minut u kafe, tak jako teď poslední okénko, sice plním třeba 2 nebo 3 dny, ale naprosto v klidu. Nesplním to, jen pokud se mi nebude chtít to splnit..jinak je to sranda.
ja spíše ale měl namysli uplné novačky kteří deprv začínají s tou hrou dělají spoustu začatečnických chyb a pak jim to při eventech nebude vycházet.
Je jasné že pokud se jedná o hráče kteří hrajou aktivně 1 svět a časem si založí další jako třeba farmu nebo prostě chcou hrát 2 tak takoví hráči už přesně ví jak co nejefektivněji vynaložit s každým políčkem co mají.
 

DeletedUser16479

Host
kde najdu nějakou informaci ? chybí mi tu vyhledávač....a co musim udělat pro to aby mi hra nepsala nesmysly o nějaké hardvarové akceleraci...dobře to řešíte.. můj pc je lepší než mobil to si mám koupit mobil aby to fungovalo...nekoupim....nikdy....
a proč furt padaj cvc?..musim restartovat a stejně prohraju.. dobrej systém na naštvání hráčů..doufám že se mi ozve někdo kdo tomu rozumí.aby to vysvětlil...přeju i tak hezký den všem i těm co za to můžou..:)
 

Svatej

Legenda
kde najdu nějakou informaci ? chybí mi tu vyhledávač....a co musim udělat pro to aby mi hra nepsala nesmysly o nějaké hardvarové akceleraci...dobře to řešíte.. můj pc je lepší než mobil to si mám koupit mobil aby to fungovalo...nekoupim....nikdy....
a proč furt padaj cvc?..musim restartovat a stejně prohraju.. dobrej systém na naštvání hráčů..doufám že se mi ozve někdo kdo tomu rozumí.aby to vysvětlil...přeju i tak hezký den všem i těm co za to můžou..:)
Špatný vlákno, vyhledávač tu na fóru je, to na co si stěžuješ se tu řešilo vícekrát, nikdo z těch co hru tvoří na české mutaci nehraje, HW akceleraci si na PC zapni, pomůže, hezký večer. ;)
 

DeletedUser

Host
kde najdu nějakou informaci ? chybí mi tu vyhledávač....a co musim udělat pro to aby mi hra nepsala nesmysly o nějaké hardvarové akceleraci...dobře to řešíte.. můj pc je lepší než mobil to si mám koupit mobil aby to fungovalo...nekoupim....nikdy....
a proč furt padaj cvc?..musim restartovat a stejně prohraju.. dobrej systém na naštvání hráčů..doufám že se mi ozve někdo kdo tomu rozumí.aby to vysvětlil...přeju i tak hezký den všem i těm co za to můžou..:)
https://support.innogames.com/login/to/game/foe/market/cz
 

DeletedUser13872

Host
Pro mě osobně je hřbitov zbytečný nálady mám opravfu mnoho. Sice jsem tento event chtěl vynechat ale nedalo mi to .Tak aspoň pomáhám přítelkyni ktera zacala nedávno, te se bude hodit vše.
 

trojan1673

Veterán
Já jsem poprvé nadšená z události. Tolik diamantů mi za jeden den plnění úkolů nepadlo (počítám celou dobu co hraju FoE). :D
Tahle událost stojí za plnění, snad ty dia budu mít jak utratit :)
 

DeletedUser12887

Host
Jo je to dobře udělane.
Vylepšení hřbitova jsou pořád lepší dvě, než když dříve byl jen jeden hřbitov, takže dozenu i ten omylem smazanej před několika lety.
Za mě je to dobrá událost.

Co se surovin tyče v nejvyšší době, to je kapitola sama pro sebe až bude možná někdy virtuální přístav budou tam suroviny padat jako do kanálu, jako v tomhle obavu že by jich byl pak nějaký velký nadbytek nemám.
Hřbitov jako takový vždycky měl spíš význam v nižších erach a provází pak už to město celou dobu.
Většinou se vylepšuje. Pravda spokojenosti dává asi už dnes víc než dříve nebo někde jinde, kde se nebožtík dává na strom, třeba bude asijská verze hřbitova na stromě.
V Malajsii tuším se neboztici, místo na hřbitov dávají na stromy a dolů už padají jenom kosti.

Co se týče hardwarové akcelerace to máš nejspíš starej systém flash a nemáš nové aktualizace a to už dobiha, vcelku jsou s tím dost velké problémy napříč světem takže tady ten výpadek pravděpodobně je systematicky.

Horší by bylo kdyby spadla třeba raketa nebo něco jiného, což se snad nestane.

Výhled html5 na dalších 59 let taky jistý není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ja jsem na aktuálním konci hry (tedy virtualky) a zvažuju postavení hřbitovu obvzlášt se mi líbí jeho posledí verze tak možna za rok si tu nekropoli postavím protože po tomto eventu pokud náhodou nedají třeba vylepšení hřbitova za diamanty tak budu muset čekat do příštího roku na halowen 2019 abych mohl získat poslední rozšíření a pak ho postavit.
 

DeletedUser12887

Host
Za diamanty nejspíš teda rozšíření získat nepůjde vzhledem k tomu že to je ucelená řada úkolu a nic se tam nekupuje.

Kdo kreslil měsíc nevím ale asi to měl být úplněk za strasidelnym hradem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru