Diskuze k Halloweenu 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13620

Host
No mě padli na 5 městech po splnění á 20 úkolů jen jednou :-D
 
Tak na prvním serveru event za mnou, na druhém konec přede mnou, a můžu tedy směle rekapitulovat. Nebýt odměn v podobě budov či vylepšení hřbitova jsem zásadně nespokojen. Takové ,,odměny" dostávající se za dílčí úkoly padají snad i kliknutím na mapu města, pokud bych to přirovnal k prvnímu kolu expedice, tak bych expedici výrazně pohanil. Co se týče obtížnosti, tak obtížné je kupříkladu přeskočit springfieldskou rokli na skateboardu, úkoly v eventech bývají buď snesitelné, anebo na druhou stranu samoúčelné či otravné, či nehodící se (škrtněte). Příkladnem budiž, padne mi z relikvie 100 FB (mohly také padnout diamanty, plánky, ale kdo ví dopředu), nicméně v dalším úkolu mám 6 FB koupit. Ano, takže 100 FB využitelných v dalších úkolech eventu samoúčelně spláchnu, jen abych mohl koupit těch šest, protože zásobník další FB neumožní. Potěší, fakt. Kdyby se snad někdo zamyslel nad tím, že odměny z expedic dostanu formou balíčků do invu, bylo by to super, snad někdy. Ale abych neustále nerejpal, jsem rád, že vývojáři celkem často umožnili výběr ,,menšího zla" takže tento event nebyl složený z úplně nelogických úkonů, ale míru nelogičnosti mohl hráč ovlivnit, ba eliminovat, tady myslím klikání bžilionu výrobních cyklů patrně pro srandu králíkům. Nu, zbývá dohrát event na třetím serveru a hurá na další historické okénko, které bude jistě vbrzku (tak jako svého času maso).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
je na to ještě 11 dní nebo kolik, je dobré vědět, že to při troše snahy a zboření celého města a předělání několikaleté snahy na kovárny jde zvládnout vlastně asi za 2 nebo 3 dny všechno
 

DeletedUser16526

Host
Dobrý den, mohu se prosím zeptat, kde mohu najít úkoly k současnému eventu? Nějak nemohu dohledat, děkuji
 
Nemohl by jsi alespoň jednou překvapit ? :)
Jo :). Až bude mechanika eventu postavena na něčem smysluplném a nepůjde o repetivní úkoly. Zareagoval bych na kolegu výše ohledně kováren. Pár si jich ve městě stabilně držím, kvůli eventům. Vlastně nebýt eventů, tak mám ve městě snad jen dvě, tři dílny na kladívka a bohatě by to stačilo. Samozřejmě beru další úkoly typu ,,zaplať mince/kladívka". Prostě hodně úkolů jsou samoúčelné činnosti, které nikterak nepřispívají k hráčovu rozvoji. Neposouvají jej herně dál, netříbí jeho znalosti, dovednosti, postřeh, strategické uvažování. Třeba když bojuji tam se na taktice či strategii vyřádím, není lepší pocit, než když v rámci souboje na mapě zdolám přesilu jednotek o dva, tři věky lepších, než jsou jednotky mé a to jen díky tomu, že využiju ku svému prospěchu terén a pohlídám si pořadí, ve které mám jednotky vybíjet. Pravda, co mi trochu chybí je omezení v podobě nábojů u každé jednotky (s nostalgií vzpomínám na Panzer Generala případně Steel Panthers). Takové hraní mě fakt baví, i když třeba dostanu několikrát přes čumák, nakonec to zvládnu. Ale zbůhdarma vyhodit z okna tisíce zásob, naklikat irelevantní počet výrobních cyklů, které běžně nezadávám a ani nikdy nebudu, anebo vyvíjet podobnou činnost mi přijde jako mrhání časem. A dělám to v podstatě jen kvůli avatarům, odznaku do profilu a budovám, potažmo upgradu budov. Zábava však veškerá žádná, ne taková jako při dělání expedice či PvP bitkách.
 
Naposledy upraveno:
I cesta může být přeci cíl. A event může být zadán tak, že poskytuje skutečně hodnotné vytržení z herní rutiny a ony odměny jsou jen třešničkou na již chutném dortu.
 

dudasek

Znalec
mě se na eventu líbí,že je tam dost alternativ:vyjednej/bojuj....vyrob/kup body výzkumu....vyhazování mincí a kladívek je strašná pruda.stejně tak jako 33*5'výrob...ale beru to jako daň.když chci nějakou cenu

ale co mě dnes rozsekalo:denní úkol s výhrou nějaké skládačky:vyjednávání:25 zboží,když trefím napoprvé+vyhoď 53k zásob+vyhoď 91k mincí+30 krčem navštívit+dokonči 28*5'výrob...

otázka:z kolika částí se skládá "sada zmenšení studánky přání"?
 

dudasek

Znalec
koukl jsem do invu a došel ke stejnému názoru:15 dílků....nápad se mi líbí..klidně bych dal i nějaké upgrady na tholos.loď,pilíř....časem by to snad člověk složil...já tď mám v invu i mlýn.tak kam dát další studánky?to rozšíření je pruda..dia už nemůžu.výzkum daleko a medailí málo...
 
koukl jsem do invu a došel ke stejnému názoru:15 dílků....nápad se mi líbí..klidně bych dal i nějaké upgrady na tholos.loď,pilíř....časem by to snad člověk složil...já tď mám v invu i mlýn.tak kam dát další studánky?to rozšíření je pruda..dia už nemůžu.výzkum daleko a medailí málo...
TO se časem zlepší ja jsem na konci hry v rozšířeních mám všechny diamantové, mincové a medailové kompletně využity a uvažuju na co by se dali používat medaile jelikož v CVC to žere drobné a na nic jeného tady medaile nejde použít ale to už odbočujem od tématu.
Ale k tématu s eventem jsem spokejený pěkně spracovaný je vidět že natom vývojáři stávili pár hodin ale akorat mě mrzí že postavit nekropoli je na několik let, mohli by skusit udělat halowen event stylem jako jsou v této hře ostatní eventy že by v misích se hrálo jen o nějakou eventovou měnu a za tu by se dal pořídit náhodný výběr věci jak je to u ostatních eventů.
 

DeletedUser5384

Host
akorat mě mrzí že postavit nekropoli je na několik let,
:D Sorry, trošku mi to pobavilo :D

Ano,máš pravdu. Nevím,jak dlouho hraješ, ale když přišlo INNO s hřbitovem,byl jen level 1. Další rok přibyl level 2. etc,etc. Než jsi se v těhle dobách prokousal k nekropoli,bylo to opravdu na pár let. Teď,když už ji já a se mnou armáda dalších má, přijdou s dvěma rozšířeními během jednoho eventu? Málo? Bane,to je pokrok :)
 

trojan1673

Veterán
Tak zase diamanty, i když ne z Halloweenu :)
Někdo se nade mnou slitoval a řekl si, prostě to té trojan dáme :D
screenzjz.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru