Diskuze k historické okénku: Galileo Galilei

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Milí hráči,

od 17. srpna se můžete těšit na nové historické okénko. Čeká vás příběh astronoma, vědátora i fyzika. Galileo Galilei byl v těchto oblastech považován za velikána, který změnil svět.

Zde je prostor pro vaši diskuzi k novému okénku.
 

JiPi53

Znalec
No, je fakt, že jsem jeden čas (vminulých dobách) hledal co bude v evenu za úkoly. Ale už několik evenů se nechávám překvapit, protože odměny beru jako věci, kterými si z valné většiny zaneřádím sklad a stejně je nikdy nepoužiju. Ale eveny hraju, protože furt lepší, než jen odklikat výrobu a do zítra zase klídek. To už tady kdysi bylo a být klikačem fakt nebyla žádná zábava.
 

maxs0r

Turista
Konečně smysluplné historické okénko. Galileo byl velikán dějin. V tomto kontextu opravdu nechápu historické okénko s Marilin Monroe..
 
Naposledy upraveno:

pher

Dopisovatel
Konecne lepsia odmena na konci ale ta odmena za splnenie jednotlivej ulohy mohli dat konecne nieco viac.Inak namiesto eventu treba opravbit to zamrzanie hry.
 

WinJet

Veterán
Tohle asi s přehledem zatím nejotravnější event, který se ve hře objevil. Věděl jsem to už z bety a proto jsem se na něj zde hrozně "těšil". Každý druhý úkol jen a jen výroba. 1 h, 4 h, 1 d, 15 min, hrůza. A ani ta odměna není kdovíjaký zázrak, oheň + svatyně vyjde pořád lépe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.