Diskuze k historické okénku: Rosa Parks

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Mam technický dotaz když v průběhu historického okna přejdu na další věk, bude výsledná budova patřit do nového věku nebo pujde na věk který jsem měl když event začal.
 

DeletedUser9490

Host
Možná měl na mysli, že dokončí úkol (nevybere ještě odměnu), přejde do další doby a potom vybere odměnu za dokončený úkol. Budovy z eventu se na konci musí zvlášť ještě vyzvednout. :)
 

DeletedUser14860

Host
Ahoj jsem nová nevím kde najdu seznam úkolů k této akci poradí mi někdo děkuji.
 

DeletedUser14844

Host
Tak nevím ale přijde mi dost otřesné jak se společnost staví k vlně migrace. Imigrant co spáchá zločin je výrazně mírně trestaný než rodilý evropan. Až pomine rasové protěžovaní méně přispusobivých skupin polpulace tak upadne i ten rasimus co se zvedá.
Proč když cikán zlmátí bileho dostane mirný až ždaný trest. zatím co když klasický běloch zmlátí cikána ze stejných důvodů tak dostane rádově vyší trest a křici se rasimus.
Proč imgrant má dostat od státu víc než 20 tisic měsicně za nic. A potom se lidé diví že se tu zvedá rasimus.

Tohle byste měl dokázat. Osobně mám dojem, že podobné zprávy se šíří především z neověřených zdrojů a pokud se člověk snaží k tomu něco zjistit, zpravidla se ukáže, že to ve skutečnosti není pravda.

to je demagogie, když se spleteš tak to můžeš snad uznat, Bruno a Galileo není tatáž osobnost
Vždyť jsem to snad uznal ne? Co je na tom prosím demagogického? Ze jsem si sám ze sebe a své děravé paměti udělal slovy "astronom jako astronom" legraci? Ten smajlík vám k tomu nestačí?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Tohle byste měl dokázat. Osobně mám dojem, že podobné zprávy se šíří především z neověřených zdrojů a pokud se člověk snaží k tomu něco zjistit, zpravidla se káže, že to je ve skutečnosti pravda.
Tak teď nevím. Potvrzuješ to,co napsal zderos,nebo si to překombinoval a chybí ti tam smajlík? :D
 

Svatej

Legenda
A co obráceně? Můžeš ty dokázat, že to tak není? ;)
BTW: Doporučuju přesunout debatu sem ať nespamujeme vlákno naprostýma OT.
 

trojan1673

Veterán
Vím, že bych jako moderátor bych to neměla psát, ale nemůžu si pomoci.
Žila jsem ve Francii 9 let (stále tam máme dům) a to co se tam děje se doopravdy děje!
Já sama jsem zažila otřesné věci a nechápu lidi kteří se imigrace v této podobě zastávají a hájí ji. Tady je vidět kdo se kouká jen na ČT a nevystrčil paty z domu :-(
Nehledě na to, že organizace jako je "HateFree" jsou rasistické organizace zaměřené na likvidaci bílé rasy.
Nechce to jen teorii, trocha reality neuškodí!
 

DeletedUser14860

Host
Ahoj jsem nová nevím kde najdu seznam úkolů k této akci poradí mi někdo děkuji.
 

DeletedUser11297

Host
Tak hlavně, že jsi nám to napsala velkým písmem. :D

Ale žerty stranou, opravdu to tam je. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru