Diskuze k historickému okénku: Čingischán

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

je znám po celém světě pro sjednocení kočovných mongolských kmenů a vytvoření největší říše v historii. Řeč je o Čingischánovi. Už 10. října se můžete těšit na nové historické okénko. Odměnou za dokončené úkoly pro vás bude nová budova ve stylu barokních zahrad a portrét Čingischána. Více o tomto okénku si můžete přečíst v oznámení. A my se jako vždy těšíme na vaši zpětnou vazbu :)
 

Joxer

Psavec
5 dní na splnění se dá. Grafika se jim u toho stylu fakt vyvedla, jen škoda, že ten barokní styl je hodnotami budov tam, kde je.
 

DeletedUser11297

Host
Jsem překvapen. Pořád jsem žil v domnění, že tato budova bude absolutně nejhorší z celé barokní sady a ono ejhle. Nějak jsem nezaregistroval, že změnili bonus z původní obrany na útok. :) Tak to určitě postavím a už se moc těším na využití v praxi. ;)
 

DeletedUser12994

Host
jen attack bonus a nic vic? :-o no tak to mi za to nestoji teda :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15423

Host
takže zabrat vsechny uzemí a jsem v suchu ok .D no jsem v pozdnim tak moc nevim :D ale dobré info díky
 

Coudycz

Nováček
Už 10. října se můžete těšit na nové historické okénko.

Super, tak teď už víme od kdy se můžeme těšit, ale ještě by to chtělo napsat kdy event začne.
Krom toho někteří se těšili už včera a to by se mělo přísně potrestat.
 

Golascz

Nováček
Na Pc mi v 10 naskočilo jen velké okno, že začíná akce a dole už běžel odpočet 5 dní a nějaké drobné.....
 

DeletedUser16328

Host
odklikla jsem , že chci hrát a nic, mohlo by nám vedení napsat, jestli je chyba u nich nebo co se děje, už začal odpočet a my nenajel úkol
 
Nahoru