Diskuze k historickému okénku: Šáhdžahán

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

toužíte po Zahradním bludišti, které v sobě ukrývá odměny? Tak nezapomeňte, že už od 12. června můžete hrát další historické okénko. Dozvíte se něco o jednom z nejvýznamnějších císařů Mughalské říše. Císař Šáhdžahán je připraven provést vás jeho cestou života.

Těšíte se na nové historické okénko? Pište, diskutujte nebo se ptejte. Budeme se těšit.
 

DeletedUser2273

Host
Pozeram,ze odmena je bludisko.Je to to iste ako studanka a zabera viac miesta.Ak by davala nieco naviac tak este sa da, ale na to miesto dam radsej studanku a mam to to iste a aj miesto ostane.jedine co sa zmenilo je ze odmena je za 12 hod nie 24
 

DeletedUser9672

Host
Matematika je jasná. Zahradní bludiště 5x4 = 20 polí a dvě studánky je 2x9 = 18, takže pokud nemám, a to nemám dost volného místa ve městě, tak nemá smysl stavět :-( Ale aspoň týden zase bude legrace :)
 

Ruda80

Dopisovatel
A jo, to jsem neudělal:oops:, jenom jsem si přečetl popisek že to bude dávat penize, kladiva, zboží a medaile.
Takže jak píšeš na vedlejší svět dobrá budova:)
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Ve 12. úkolu mě pobavila věta, že v roce 1858 došlo ke konci mongolské dynastie. :-D (má být mughalské dynastie)
 

DeletedUser14093

Host
Dostáváte někdo z bludiště něco jiného než mince? Já mám tři postavená bludiště, a zatím jsem dostal - asi 10x - jen mince. Měli tam napsat taky pravděpodobnost odměn.
 

DeletedUser14093

Host
Už jsem dostal i zboží. Ale proč to tam nenapíšou? Ale to je jedno. Stejně to si to dělají po svém. Dám krk za to, že tato procenta nebudou pravdivá ani v hrubém přiblížení. Udělám si na to statistiku.

Musím svůj dojem uvést na aktuální stav:
Bludiště už produkují vše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru