Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Myslitel, fyzik, pacifista a snílek... Jeho obecná teorie relativity vydláždila cestu moderní fyzice a změnila způsob, jakým vnímáme čas a prostor!

Albert Einstein. Tak zní jméno člověka, kterého přesně vystihují tyto dvě věty. Jeho život byl bezesporu zajímavý a vy si o něm budete moci přečíst v novém historickém okénku!

Budeme se těšit na vaše reakce, otázky a zpětnou vazbu :)

Hezkou zábavu!
 

DeletedUser13041

Host
možno získat "Šachovnici s mocnou podporou útoku, která se pohybuje mezi 5 % a 9 % (odvíjí se od Vaší doby - v Oceánské budoucnosti je dokonce 10 %!).

- hm... to závání tím, že se skoro zároveň spustí i ta oceánská budoucnost :D
 

DeletedUser13041

Host
Mno, já už z různých zdrojů slyšel termín 15.3. - a když už se v eventu u budovy počítá s větším bonusem pro novou dobu... tak musí bejt možný ho v nové době už s tím bonusem získat, ne? :
 

DeletedUser13041

Host
Hahá... upozornil mne na to hráč Dawe76 - takže to není z mé hlavy, ale u aktualizace hry pro tablety píšou, že oceánská doba bude spuštěna dne 15.3.2016 :D :D :D
 

DeletedUser13041

Host
Ale ten datum už se šuškandou šířil delší dobu... Už minulej tejden mi to někdo psal. Jen jsem tomu úplně neveřil, zvláště, když tu někde moderátoři psali, že to ještě potrvá týdny, že na B se teprve testuje.
 

DeletedUser13872

Host
Bezva. Mám připravenou provincii na průzkum i na získání. Zkoumat mám stále co a případně ve skladu i dostatek výzkumných balíčků. Jen si na to najít čas.
 

DeletedUser12887

Host
OB jsem zvědav aby tu nebyla dřív než čekáme event v pohodě odpovídá celkem tomu co si hráči přeji

Ještě by tam mohl být úkol naverbuj jednotku ze své doby a bylo by to ještě zajímavější
 

Dan_Viper

Nováček
No na to, že je v eventu takto důležitá budova je ten týden na úkoly pěkně krátký. Ti co mají díky jarňákům dovolenou nebo prázdniny asi nebudou nadšení, zvlášť pokud tam bude úkol prozkoumej provincii, kde člověk běžně ztratí 2 dny ...
Zajímavé, že v Karnevalu, který byl na tak dlouhou dobu byly odměny celkem nezajímavé, a tady něco tak ojedinělého, a je to zařazené v historickém okénku.
 

DeletedUser13041

Host
OB jsem zvědav aby tu nebyla dřív než čekáme event v pohodě odpovídá celkem tomu co si hráči přeji

Ještě by tam mohl být úkol naverbuj jednotku ze své doby a bylo by to ještě zajímavější

Mno, počítám, že rychle udělám event, abych se zadara zbavil "prozkoumej provincii" "získej sektor" dokud není co získávat a prozkoumávat... Tj splnit event mezi 13., 14, ale odměnu vzít až 15.týho... Ale i kdyby byl pak "získej jednotku své doby", mno tak bude expedice a renovačkou vzít nějakýho šampíka by taky nebyl problém :)
 

Svatej

Legenda
No na to, že je v eventu takto důležitá budova je ten týden na úkoly pěkně krátký. Ti co mají díky jarňákům dovolenou nebo prázdniny asi nebudou nadšení, zvlášť pokud tam bude úkol prozkoumej provincii, kde člověk běžně ztratí 2 dny ...
Zajímavé, že v Karnevalu, který byl na tak dlouhou dobu byly odměny celkem nezajímavé, a tady něco tak ojedinělého, a je to zařazené v historickém okénku.
A o to právě jde. Čím lepší odměna, tím obtížnější by mělo být ji získat.
 
Jaké v eventu budou úkoly se dá dohledat. Chce to jen chvíli práce.
Tedy prozkoumej provincii - není nic lehčího než poslat průzkumníka předem.
Vyzkoumej technoligii - není nic lehčího než předem naházet body a až úkol příjde tak jí zaplatit.
Získej provincii - není nic lehčího než získat téměř všechny provincie mimo jedné a tu pak dobýt nebo zaplatit :)
Naverbuj jednotky - Expedice, Buvody, Alcatraz, Honba za pokladem taktéž mnoho cest a prostě lehké.

Tedy ani v jednom nevidím problém. Kromě výkumu technologie, které některé nuceně posune do další doby. A i z tohoto důvodu si vždy na konci doby nechávám 2-3 technologie nevyzkoumané a zkoumám je až v průběhu některého eventu :)

A jak již psal Lord obtížnost je nastavená dobře. Je to vzácné a tak to má jít získat složitěji, obtížněji.
 

DeletedUser12887

Host
přesně řečeno prozkoumej armádu svojí éry a pak prozkoumej a získej provincii
 

Dan_Viper

Nováček
Jaké v eventu budou úkoly se dá dohledat. Chce to jen chvíli práce.
Tedy prozkoumej provincii - není nic lehčího než poslat průzkumníka předem.
Vyzkoumej technoligii - není nic lehčího než předem naházet body a až úkol příjde tak jí zaplatit.
Získej provincii - není nic lehčího než získat téměř všechny provincie mimo jedné a tu pak dobýt nebo zaplatit :)
Naverbuj jednotky - Expedice, Buvody, Alcatraz, Honba za pokladem taktéž mnoho cest a prostě lehké.

A nezdá se Ti, že zrovna to, že pro někoho informace o úkolech je dostupná a pro jiné ne není v pořádku? A to nemluvím o sobě. Já se k nim dostal, ale dle mého je to špatně a vytváří to nerovný přístup a možnosti. Zatímco ty tyto informace máš a můžeš je využít, jiní tuto možnost nemají. Buď tato informace nemá být dostupná nikde, nebo by jako oficiální měla být zveřejněna přímo s Eventem.
 

Svatej

Legenda
Dan_Viper:A to si myslíš že budou v Hamburku plánovat eventy s ohledem na tvůj časový harmonogram? :D
petrpivoj: Je tam celkem 11 úkolů (12 když započítáš "splň všechny úkoly) takže kes vzal úkol číslo 15? :D

A nezdá se Ti, že zrovna to, že pro někoho informace o úkolech je dostupná a pro jiné ne není v pořádku? A to nemluvím o sobě. Já se k nim dostal, ale dle mého je to špatně a vytváří to nerovný přístup a možnosti. Zatímco ty tyto informace máš a můžeš je využít, jiní tuto možnost nemají. Buď tato informace nemá být dostupná nikde, nebo by jako oficiální měla být zveřejněna přímo s Eventem.
Toto se tu řešilo už několikrát. Buďto wiki či betu používáš nebo ne. Nikdo tě k tomu nenutí, ale nestěžuj si pak na nedostatek informací, když si je nehledáš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru