Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
koukal jsem na nějakej spoiler je jich tu jak máku

nicméně je mi celkem jedno kolik bude úkolů, já se je pokusím nějak splnit, jde o to jak budou důmyslně kombinovány, protože většinou se tu dočtu jak to všechno jednoduché a na nic, já je třeba neplnil ani netvořil, ale teda jsem zvědav na ty, kteří je plnit budou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan_Viper

Nováček
BTW, samozřejmě, že pozitivně( a také krátkozrace) se k nastaveným podmínkám vyjadřují hráči, kteří vidí možnost, že získají něco navíc oproti konkurenci. Je mi vás ale líto, tady je to jenom hra, ale něco to vypovídá o vašem charakteru a bohužel duchu dnešní doby, trhnout něco navíc a vůbec nevadí, že to není tak úplně rovné ;-)
 

Dan_Viper

Nováček
Dan_Viper:A to si myslíš že budou v Hamburku plánovat eventy s ohledem na tvůj časový harmonogram? :D
petrpivoj: Je tam celkem 11 úkolů (12 když započítáš "splň všechny úkoly) takže kes vzal úkol číslo 15? :D


Toto se tu řešilo už několikrát. Buďto wiki či betu používáš nebo ne. Nikdo tě k tomu nenutí, ale nestěžuj si pak na nedostatek informací, když si je nehledáš.
Lordíčku, já ani tak nemluvím o sobě. Já ty informace mám, já mluvím o nerovných podmínkách. A pak mluvím o tobě, najdi se v mém předchozím příspěvku ;-)
Mimochodem Beta je určena k testování, ne jako unfair podpora ;-)
 
A nezdá se Ti, že zrovna to, že pro někoho informace o úkolech je dostupná a pro jiné ne není v pořádku? A to nemluvím o sobě. Já se k nim dostal, ale dle mého je to špatně a vytváří to nerovný přístup a možnosti. Zatímco ty tyto informace máš a můžeš je využít, jiní tuto možnost nemají. Buď tato informace nemá být dostupná nikde, nebo by jako oficiální měla být zveřejněna přímo s Eventem.

K této informaci mají možnost se dostat VŠICHNI. Nikdo není omezen. Jediným omezením je schopnost najít nějakou informaci. Pokud někdo není schopen vyhledávat a nalézat volně dostupné informace tak ho lituji.
Ta informace je veřejně dostupná, bez jakékoliv registrace nebo čehokoliv stačí jí jen najít a to fakt není složité. Oznámení eventu je dostatečně dopředu ještě a délka trvání je také dostatečná na provedení nutných příprav.
 

Dan_Viper

Nováček
Dan_Viper: Nějaké rovnostářství sem prosím netahej. S tím to zkoušeli už komunisti. ;)
Když je někkdo méně schoný, méně toho získá. O tom obecně celá hra je. Nevidím tu jediný důvod proč by všichni měli mít stejně,;)
Za druhé, já odlišuju reál od hry, zkus to taky.;)
Lordíčku, já to právě také rozlišuji. Ale ve hře je právě dost mladých lidí, který se zbytečně již tady pokřivuje svět. Mám pocit, že si trošku pleteš pojem s průjmem ;-) Hodinky i holinky se sice natahují, ale vždy je to trošku jinak, Rovné podmínky a rovnostářství je trošku něco jiného. Když už jsi ve škole nedával pozor, zkus strýčka Googla, nebo tetu Wikipedii.
 

Dan_Viper

Nováček
K této informaci mají možnost se dostat VŠICHNI. Nikdo není omezen. Jediným omezením je schopnost najít nějakou informaci. Pokud někdo není schopen vyhledávat a nalézat volně dostupné informace tak ho lituji.
Ta informace je veřejně dostupná, bez jakékoliv registrace nebo čehokoliv stačí jí jen najít a to fakt není složité. Oznámení eventu je dostatečně dopředu ještě a délka trvání je také dostatečná na provedení nutných příprav.
No jestli den před spuštěním je dostatečná doba, o tom by se myslím dalo s úspěchem pochybovat :) Informace o jednotlivých úkolech je veřejně dostupná? Ale, tak to sem tedy dej prosím pro ostatní link na oficiální informaci, kde tyto úkoly jsou zveřejněné. Buďto taková oficiální informace nikde není nebo se ti tady veřejně omluvím, že to neumím najít ;-) Ale prosím oficiální informaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14042

Host
Kdo hledá ten najde, pokud vím někdo to i postoval sem na forum. Pokud chceš něco namítnout, vrať se na začátek textu a přečti si ho znovu.
 

Zelda

Člen
Mě by spíš zajímalo, jak to bude s úkoly u hráčů, kterých se dotkne přidání OB - ono takové prozkoumání provincie společně s přeplavbou na nový kontinent spolkne slušného času (že to lze urychlit diamanty - samozřejmě, ale bylo by to defakto nucené)... Není to poprvé, kdy je nová doba přidávána v průběhu eventu a stojím si za tím, že to není zrovna šťastné řešení.
 

DeletedUser12887

Host
buď nebo splň všechno tak aby to bylo přesně časově vypočítáno, většinou se tyhle úkoly splnily rovnou, v tomhle bych já byl za změnu vzhledem k tomu, že tu hodně často psalo dost hráčů, že úkoly jsou moc snadné
za prvé co teda je snadné a za druhé co teda změnit
 
No jestli den před spuštěním je dostatečná doba, o tom by se myslím dalo s úspěchem pochybovat :) Informace o jednotlivých úkolech je veřejně dostupná? Ale, tak to sem tedy dej prosím pro ostatní link na oficiální informaci, kde tyto úkoly jsou zveřejněné. Buďto taková oficiální informace nikde není nebo se ti tady veřejně omluvím, že to neumím najít ;-) Ale prosím oficiální informaci.

Link sem dávat nebudu jelikož jsem NIKDE nepsal, že je to oficiální. Pouze jsme psal, že je veřejně dostupná. A vyhledávat to za tebe nebudu.

A o oficiální jsi tady začal mluvit ty. A nevidím jediný důvod proč by se měl oficiálně zveřejňovat seznam úkolů. K čemu by to pak bylo? K ničemu :D To máš stejná jak kdyby jsi šel psát test a učitel by ti dal test spolu se správnými odpověďmi.
Takže zklidni hormon a nauč ostatní používat Google, který jim seznam úkolů najde.
Pro informaci mi Google vypsal 3 relevantní odkazy a v jednom je dokonce seznam úkolů v češtině. Kdo to neumí najít tak ať si zaplatí kurz informatiky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Tak mám skoro hotovo. kdybych se neukliknul u Alkatrazu nemusel bych čekat na vytrénování jednotky. Ale to už je maličkost.
Byl jsem dobře připraven info mám od členů cechu co jsou na betě,
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru