Diskuze k historickému okénku: Arthur Conan Doyle

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

čeká vás další historické okénko. Teď se můžete těšit na život Arthura Conana Doylea, autora známého hrdiny Sherlocka Holmese.

Podělte se s námi o vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu.
 

DeletedUser12887

Host
Ok akorát vážně místo všech okenek by nebylo spatne zapracovat na samotném vývoji hry do dalších etap.
Jinak ztratí hra smysl.
Dnes už není nedostupné pro hráče nižších dob získat co mají, soupeři se stejně silnými hráči, takový luxus málokdo z dele hrajicich zažil.
 

Svatej

Legenda
Innogames na svém oficiálním blogu nedávno zveřejnil statistiku která jasně říká, že průměrnému hráči FoE je 37 let.
Tak proč ti dva dělají videa na úrovni základní školy?:rolleyes: (omlouvám se ale jejich jména si nevybavuju...)
To nemyslím negativně, chápu že určité věkové skupině se to líbit může. A oceňuju snahu dělat pro každej pidievent nějakou reklamu... ale pro průměrného hráče foe to děláno asi není... :D
zdroj: https://blog.forgeofempires.com/?p=1564
 

DeletedUser14266

Host
petrpivoj : nevim o jakem luxusu tady mluvis ale jde videt ze nevis nic , kdyz jsou sousedi vedle sebe ze stejne doby ale jeden ma 2 000 000 bodu a druhy co zacina ma 200 000 bodu tak ten prvni proste prijde s armadou na 120% a kazdou ranou zabije tom druhemu jednotku takze 0 (nulova) sance, a tomu se rika opravdu luxus :) nejvetsi kravina ve hre je totiz jednotka tulak kdo si je za ty roky nahrabal neprohraje na nizsi dobe, a mluvim o jedincich kteri kempi v urcite dobe spoustu mesicu nebo roku aby si zvedli velkolepky
 

DeletedUser14341

Host
Ahoj, protože se nám blíží historické okénko Sir Arthur Conan Doyle tedy event se sérií úkolů ,který začíná zítra 22.5.2017 a končí 29.5.2017 jsem se trochu porozhlédl, připravil a přeložil pro hráče celou sérií úkolů. Snad vám to pomůže se na Q trošku připravit :) Určitě to ocení hráči s horší angličtinou a snad to ocení i někteří ostřílení hráči FoE.

Protože za každý splněný Úkol je náhodná odměna v podobě jednoho z dále vypsaných (nákres, body výzkumumu, suroviny, medaile či pouze zlato a nástroje) si osobně myslím že celá série je super.
Za splnění celé série tedy všech 11 úkolů je navíc vnikající odměna v podobě : https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Secesní_panské_sídlo což je za mě Super :)

Quest 1:
Mandrubar: "Spend 11 Forge Points OR Delete 3 units from your army"

Úkol 1:
„Utrať 11 bodů výzkumu nebo rozpusti 3 jednotky z vaší armády“

Quest 2:
Rinbin: "Make people enthusiastic" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 2:
„Udělej lidi nadšenými (tedy úroveň spokojenosti musí být vyžši než 100%)“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 3:
Mandrubar: "Build 3 residential buildings from your age or 4 from the previous age" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 3:
„Postav 3 obytné budovy z tvé doby nebo 4 obytné budovy z předchozí doby“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 4:
Mandrubar: "Finish 15-minute production 8 times" and "Finish 4-hour production 8 times"

Úkol 4:
„Dokonči 15-minutovou výrobu 8x“ + „dokonči 4-hodinovou výrobu 8x“

Quest 5:
Rinbin: "Acquire 2 sectors without fighting" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 5:
„Získejte 2 sektory bez boje“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 6:
Mandrubar: "Collect 200 Tavern Silver from your own Friends Tavern" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 6:
„vyber 200 stříbrných mincí z krčmy“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 7:
Rinbin: "Gather 40 goods" and "Motivate or Polish 30 buildings"

Úkol 7:
„Vyber – posbírej 40 zboží“ + „Motivuj nebo zušlechti 30 budov“

Quest 8:
Mandrubar: "Research a technology OR Spend 40 Forge Points"

Úkol 8:
„Vyzkoumej technologii nebo utrať 40 bodů výzkumu“

Quest 9:
Mandrubar: "Scout a province" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 9:
„Prozkoumej provincii“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 10:
Mandrubar: "Buy 7 Forge Points" and "Spend 11 Forge Points"

Úkol 10:
„Kup 7 bodů výzkumu“ + „utrať 11 bodů výzkumu“

Quest 11:
Rinbin: "Gain control over a province" and "Gain 5 units from your age or 7 from the previous age"

Úkol 11:
„Získej kontrolu nad provincii“ + „Získej (vytvoř) 5 jednotek z vaší doby nebo 7 jednotek z předchozí doby“



Doufám že jsem alespoň někomu tímto pomohl..

Emkos
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já tlačítko spoiler třeba neznám....:eek: zatím jsem si musel vystačit s ručním tagováním.. Ono je tu nově tlačítko spoiler? Kde?
 

DeletedUser2273

Host
Ako event vitam. No odmena zase nic moc.Teraz nemam dost miesta a zase dalsia budova na mince a este tie 2 body sa daju ale nic moc.Ako bolo pisane konecne sa zaoberaju ulohou vyskumaj to a to,este by som k tomu dopisal aj tu ziskaj alebo preskumaj provinciu .Su provincie ktore trva aj 2-2,5 dna skumat ked nemam momentalne cas tak to nemusim stihnut a potom nato nadvezuje napriklad vyroba 24 hodin.Ano musim to potom planovat a nastavit tak aby som to zosuladil.Treba tie ulohgy robit tak aby sa to dalo stuhat v pohode a nie sa nahlit hlavne koli casu.
 

DeletedUser13872

Host
Tentokrát jdu do toho. Budova se mi celkem líbí tak proč ne. Jen by to chtělo taky alternativu na prozkoumání provincie
 

Svatej

Legenda
Hmm, nic moc. Produkce horší než svatyně a potřebuje motivaci. Budu jí získávat jenom proto, že patří do barokní sady, u které bylo před několika měsíci avizováno že až bude kompletní, budou jí přidány bonusy.
 

Svatej

Legenda
Voliéra(Sisi), maškarní bál(karnevalový event), kiosek(tour de france), šachovnice(Albert Einstein) a nově tato budova
 

Svatej

Legenda
Nenene :D oni to oznámili krátce po vydání eventu o Sisi. Ale jenom na betě.;) Kdyby se nějakej chytrolín nezeptal na betafóru co znamená "Tato budova je součástí sady barokní zahrady" tak to nevím dodnes ani já.;)

A že jsem neměl potřebu se o tuhle informaci podělit? Inu, nikdo jste se neptal....:p
(to že jde o "Budovy barokní sady" vám bylo řečeno v oznámeních u daných eventů..);)
 

DeletedUser13872

Host
Ha. Voliéru jsem kdysi nedopatřením smazal tak z toho nic nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru