Diskuze k historickému okénku: Kleopatra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

po pár týdnech je tu další historické okénko! Už 26. dubna se můžete těšit na příběh Kleopatry, poslední vládkyně starověkého Egypta. Odměnou za dokončené úkoly pro vás bude nová budova ve stylu barokních zahrad a portrét Kleopatry. Více o tomto okénku si můžete přečíst v oznámení. A my se jako vždy těšíme na vaši zpětnou vazbu :)
 

Svatej

Legenda
1) Obeliskovou zahradu velice chválím. De facto svatyně v nobém kabátu. Ale pěkném kabátu. ;)
2) Další historické okénko *zíííííív*:cool:
3) Tak tohle už je ve foe historicky 3tí event dedikovaný kleopatře. Už byla ve valentýnu, v letní události a teď toto... Asi ji můžeme v klidu označit za největší celebritu FoE... :rolleyes: (fakt už byste si měli vymyslet novou... 3 portréty jediný ženský už stačili:confused:)
4) Velice chválím video! Tím že v něm ti dva kašpaři vůbec nejsou vidět se to dle mého posunulo asi tak o 100% k lepšímu!:D
 

RomanS24

Člen
V tom případě příští rok by to chtělo Event Titanic. a jako odměna by mohlo bej kormidlo nebo. malej titanic co by daval 5min kladívka,15min peníz 1hodina víc kladívek. 4hodiny síla cechu 8hodin suroviny 1den 2fb.

ne a teďka vážně bez srandy, je zapotřebí mít další event ? jako jo nestěžuju si aspon zase bude třeba něco co nemám ale není toho poslední dobou tolik nový hrači maj více šanci v eventech než ty co začli když hra začínala. příjde mi to trošku jako jo tu máš event kup si dia a máš to a na ostatní jednoduše Jebat. a když něco chtěj třeba rozšíření mapy tak mi neumet cesky.

takžen za mě event opět zbytečnost.
 

DeletedUser12887

Host
tak příští rok může byt ledacos :)
třeba konec světa
jinak event je snadný celkem, tak proč si ho nezahrat, když na něj bude mít hráč náladu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
A budu se opakovat. Na betě začínají tyto eventy začátkem týdne, takže tam to nezdržuje tolik (čekání do úterka), ale zde začne ve čtvrtek. A jeden z prvních úkolů je vyjednat 8 střetů v expedici. Já třeba mívám za normálních okolností ve čtvrtek tři kola expedice hotové. Takže buď musím kvůli eventu pozdržet expedici, nebo vyjednat sektory nebo se na event vykašlat.

To je mi alternativa, že by jeden plakal....:mad:
 
Tento event má jedinou výhodu, že obelisk není výjimečně až tak velký co do potřebné plochy ve městě. Jinak skutečně postrádám smysl eventů založených stále na tomtéž, tj. plnění úkolů, které jsou skutečně samoúčelné. Není to o prokázání herní dovednosti, ale splnění něčeho, co absolutně nedává smysl, hráče nikam herně neposouvá a mnohdy spíše škodí. Také ta četnost spíše devalvuje nějakou hodnotu eventu. Naprosto souhlasím s příspěvkem výše, že při nedostatku místa ve městě jsou výhry v eventu jen něčím, co si člověk připíše jako zářez na pažbu a nechá v inventáři. Budovy jsou skutečně graficky zdařilé a funkčně do jisté míry přínosné, ale pokud je velikost města neměnná, vážně je to problém. Opravdu bych rád věděl, jak se k eventům jako takovým staví i jiné komunity, jaký je tedy obecně názor, zda ho vývojáři znají a pokud ano, tak zda ho někdy v budoucnu hodlají reflektovat.
 

DeletedUser12887

Host
diamanty se taky třeba dají získat za splnění úkolu to je zase trochu výhoda historických okenek
jinak rozšíření tahejte Arcy až do nebes a budete mít všichni víc rozšíření než bylo dříve
ty ostatní jsou pak na mapách a zbytek holt výzkum a za dia podle éry
 

DeletedUser13620

Host
Navrhuji přejmenovat Forge of Empire na Forge of Event, eventy by začínaly max. do jedné hodiny po skončení minulého a tu volnou hodinu bychom mohli využít k hraní staré,původní Forge of Empire :)
Na Betě už běží event van Gogh - tipuju ne do hodiny ale do dne :))
 

DeletedUser13051

Host
Dobrý den,
ač nerad tak musím tento další evant zkritizovat. Možná se budu v něčem opakovat co už napsali hráči výše, ale opakování matka moudrosti :D .
Jako hráč staršího data začátku hry a ne zdaleka nejstaršího data musím zkonstatovat, že nový hráči už mají tuto hru za odměnu a postup pokud chtějí hru hrát , že skutečně hrát chtějí, mají nesmírně díky těmto evantům usnadněný. Nám se kdysi ani nezdálo o tom, že bude tolik možností k rychlejšímu růstu, Doslova jsme se těšili na to , že nějaký evant vůbec bude a třeba tam dostaneme nebo si nějak vytočíme či vyhrajeme nějakou SUPER odměnu !!! Teď už to ti novější hráči berou jako samozřejmost a smysl hraní hry se vlastně vytrácí a podle mne už dávno díky těmto častým evantům vytratil. Vrátím se i k těm často tak opěvovaným diamantům - já jich mám tolik, že mě jsou vlastně k ničemu. Abych si kupoval za to pro mě zbytečné věci, kterých mám hafol na skladě je totální nesmysl a ve hře jsem už tak daleko, že si za ně nemohu koupit ani další rozšíření ... takže vlastně k čemu je člověk má ??? Najednu stranu tato hra limituje člověka tím, že si nemůže pořídit skutečně co potřebuje a je odkázán na časový horizont 4 - 6 měsíců v podobě dalšího rozšíření a na druhou stranu tato hra nutí a valí horem dolem spousty pro mne nesmyslných evantů, které nám nedávají nic nového a pokud už ano, tak máte možnost zvednout si budovy jen o jeden nový level, byť jich máte třeba na skladě o 2 více. Takže otázka zní, ví vlastně vývojáři a vedení Inno o tom, že třeba třetina lidí je tady jen ze setrvačnosti a nějakých 15 evantů je nezajímá ??? To opravdu je nutné pořád dokola tahat od lidí peníze za nějaké akce v obchodě, abychom si kupovali diamanty, navíc mne osobně ty vyskavací okna ruší od hry ??? :cool:
Děkuji za pozornost a přeji všem příjemnou hru.

adamek00
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
S tím co píšeš nejde udělat nic jiného, než souhlasit. Mám to taky tak, jen s dia jsem na tom dost bídně. Takže mi visí už tři rozšíření za dia. A kupovat je fakt nebudu, protože by to byl fakt ranec. Ze studánek jednou za rok, z expedice tak třikrát za rok. :mad:
 

DeletedUser13872

Host
Nějak nemám chuť se do tohoto pouštět. Šetřím provincie na větší eventy, s průzkumem nemám problém.
někde jsem zahlédl že ten Obelisk půjde rozšířit někdy.
 

DeletedUser5384

Host
Ze studánek jednou za rok, z expedice tak třikrát za rok.
JiPi,netuším,kolik studánek máš,na průzkum asi nepůjdu, ale na mých dvou světech a celkově 55 studánek je zisk 50 dia MINIMÁLNĚ 1x týdně. Pravda,občas se výplata zpozdí,ale zato pak přijde třeba 2x za sebou. Dokonce už jsem dostal 50 dia i ze zahradního bludiště.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15189

Host
Já dostal hned za první úkol diamanty. Za mě naprostá spokojenost. Už se teším, až ve svém městě pohostím Kleopatru.
 

DeletedUser15189

Host
Mám hotovo a naprostá spokojenost. Dokonce jsem 2× dostal diamanty.
 
Nahoru