Diskuze k historickému okénku: Mahátmá Gándhí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

od 5. 10. 2017 se můžete těšit na nové historické okénko. Bude o jednom z největších politických a duchovních vůdců indického hnutí za nezávislost. Mahátma Gándhí a jeho životní příběh vás bude doprovázet až do 12. 10. Jak se vám líbí nové historické okénko?
 

DeletedUser13041

Host
Historická okýnka mám rád a nejsem z těch, co obvykle naříkají nad odměnou za ně. Ale říkám si škoda jen, že hráči na vyšších úrovních nepotřebují ani žádné kulturní budovy, ani kladívka a další odměna jen do inventáře.
 

DeletedUser12887

Host
neví někdo jestli bude k tomuto okénku hrát dobová hudba, co třeba se dříve poslouchalo, jinak za mě ok :)
 

DeletedUser14298

Host
Tento event asi nechám ležet (1. event tento rok ) .. Úkoly co se splní se prostě splní mým klasickým hraním ale musím se připravit spíše na Halloween .. Nejspíše tam totiž budou také úkoly bez alternativy takže si nebudu zbytečně zakazovat výzkum a provincie tímto eventem, když vím, že odměnu rozhodně stavět nebudu .. :)
 

DeletedUser11297

Host
S dia souhlasím. U Gándhího už nevím, zda jsem nějaké získal, ale během Halloweenského jsem dostal hned 3x. Což je asi o 3 víc, než jsem za celý rok získal z opakovatelných úkolů. :D
 

DeletedUser3139

Host
Souhlasím s tím, že odměny jsou na konci ledovky absolutně k ničemu. Ale když zapátrám v paměti a vzpomenu jak jsme dělali pouze klikače od doby do doby (brrrrrr),tak si alespoň zahraju, i když výsledek je nula a podtržená. Asi odměny vylepšit bude neprůchodné, tak by alespoň ty úkoly mohly být zajímavější a klidně i složitější. Ale po zkušenostech co s hrou mám, tak to je pouze zbožné přání.
 

DeletedUser9490

Host
Mám dotaz: Jak se má správně psát - Mahátmá nebo Mahátma ? V úkolech se objevuje krátké a, a tady je dlouhé á .
 

DeletedUser13851

Host
Také jsem event dělat nehodlal, ale nakonec jsem ho splnil i když je finální odměna pro mé město k ničemu. Bylo to takové krátké zpestření hry a odměna je jako i mnohé jiné ve "skladišti". Třeba se jednou objeví i odměna typu "hromadná renovační sada na set" nebo podobné a hlavně použitelné odměny. Nežbrblám, z úkolů jsem 2x získal diamanty, což považuji za příjemné a milé. Jen mi přijde, že už jsou eventy pro eventy, jako automat. Je jich tolik, že již nejsou něčím, na co by se člověk těšil. Klidně bych je zredukoval na polovic a vytvořil odměny, které by si užila většina hráčů. Eventy nás prostě postrkují vpřed ve výzkumu :D. Nikdo nás nenutí je plnit, ale i tak se nejdřív juknu na odměny, propočítám jejich efektivitu a pak bych si občas říkám: "ne, nebudeš ho dělat, je k ničemu", jenže mi to stejně nedá a dělám jej.
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem nechtěl plnit ale nakonec jsem to udělal, Altán se bude hodit k palácům od Maharádži, tedy až si u něho uvolním místo.
Po dlouhé době se chystám do nové doby tak budou nějaké pozemnky, jak ty z průzkumu tak případné za dia jsou již vlastně obsazeny předem :)

Jediné co mohu říci že některé úkoly jsou naprosto primitivní. Podle mého by se to mohlo rozdelit dle obtížnosti.
V jedné budovatelské hře byli eventy rozděleny podle úrovně hráče, tady by to šlo udělat nějak podle doby.
Někdo kdo je v Ledovce by měl obtížnější úkoly něž ten co je dejme tomu někde ve středověku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru