Diskuze k historickému okénku: Marilyn Monroe

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Nadýchané vlasy, rozevlátá sukně a úsměv od ucha k uchu. To byla Marilyn Monroe...

Vážení hráči,

už 31. 7. přijde do vašich měst nové historické okénko. A jak si už určitě správně myslíte, bude o této hollywoodské hvězdě. O Marilyn Monroe. O modelce, herečce, zpěvačce a producentce. Na kontě má několik filmů a ocenění. Několikrát byla dokonce zvolena jako nejvíc sexy herečkou všech dob.
Přečtěte si její příběh v historickém okénku a získejte odměny.

A nezapomeňte nám napsat, jak se vám okénko líbí!
 

DeletedUser12887

Host
Zdravím, jak velká bude ta dílna, nevíte někdo náhodou :)
Díky
 

DeletedUser11317

Host
Dovoluji si upozornit, že pro historická okénka a další události existují pravidla. Prosím o jejich dodržování.

Týkají se kodexu fóra
§ 6 Informace o sezonních úkolech
Před začátkem úkolu nejsou povoleny žádné neoficiální informace o jakékoliv části úkolu (příběh, způsob plnění, odměna,...).

Po spuštění dané série úkolů mají hráči povoleno sdílet informace, ale pouze v jasně označených tématech (např. Halloween) nebo v obyčejných tématech uzavřené ve spoilerech a důkladně označené (příklad).

Informace můžete zveřejňovat až s příchodem historického okénka do vašich měst. Děkuji za pochopení. carameels

O Rozáriu si můžete nově přečíst na wiki. Úkoly prosím nezveřejňujte!
 

Svatej

Legenda
:eek:
Aha, dobře... to jsem nevěděl...
takže vlastně... o čem tedy ta diskuze je? :D Před spuštěním nesmíme nic napsat a po spuštění už to je stejně jedno... :D
Ale tak OK, stejně ty informace hráči většinou získají skrze cech, nebo vlastním bádáním. CZ fórum bych jako majoritní zdroj informací stejně neviděl.;)
 

DeletedUser11317

Host
To přece není jedno :) Hned jak se to zítra spustí, klidně se do spoileru úkoly dát mohou, vždyť to poběží pár dní. Jen kdysi dávno tady byl zaveden takový kodex a já bych byla ráda, aby ho bylo dodrženo :) A to i proto, abychom si nekazili překvapení. Já vím, schované to je, ale známe to pokušení.
 

DeletedUser12887

Host
to je fakt, pak bych věškerou diskusi směroval do wiki a tam se podílel o podněty a získané vědomosti, předtím než přijdou na jazykové mutace, nicméně tohle jsou z beta dostupné informace, které tam při testování může získat kdokoliv, akorát není záruka, že budou aplikovány do ostré verze.
Pokud teda neexistuje beta a před ním ještě alfa server

osobně jsem za to že tajemství se získává postupně a když bude tajenka předem vyřešená, není tam to tajemství a někdo zná odpověď, jiný jí teprve hledá
 

Svatej

Legenda
Takže ve stylu pana T. Pratchett (ať odpočívá v pokoji) "Tradice se udržují prostě proto, že to jsou tradice! A tradice se přeci musí udržovat." :D
Dobře, je to míněno jako sranda. ;) Tak se tomu prostě uzpůsobíme. Díky za připomínku. ;)
 

DeletedUser12887

Host
já jsem pro v tomhle případě

Takže ve stylu pana T. Pratchett (ať odpočívá v pokoji) "Tradice se udržují prostě proto, že to jsou tradice! A tradice se přeci musí udržovat." :D
Dobře, je to míněno jako sranda. ;) Tak se tomu prostě uzpůsobíme. Díky za připomínku. ;)
Ad absurdum) zrušil bych teda server třeba na východ od naší republiky, protože, když tam náhodou bude někdo hrát, bude znát odpověď dřív, než my :)
dokonce i Američan nebo Brit získá informace dřív od nás z ČR, než by se spustili na serverech na západ od GMT.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
"Tradice se udržují prostě proto, že to jsou tradice! A tradice se přeci musí udržovat." :D

Ale to není vůbec o tom :)
Samozřejmě, informace lze získat na Betě a tak, ale tady jsme v Česku (no není tu dnes krásně? :D).
Prostě prozrazujete tajemství proutěného košíku a to je škoda :)

PS: Já se na úkoly za celou dobu hraní nedívala. Pravda je, že spoustu okének a událostí jsem asi kvůli nevědomosti úkolů nestihla, ale zase je to alespoň větší zábava :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Nutno podotknout že úkoly se +- nemění a pokud je hráč na PC každý den, tak není žádný problém to udělat aniž by je znal dopředu a předpřipravil se
V sedmi denních se nenachází výroba 24.hodin. Jenom co je velmi logické je alternativa za prozkoumání provincie vs získání provincie.
 
Nevíte někdo, kdy bude event spuštěn? Je zvykem, že okénka startovala kolem desáté hodiny dopolední. Na titulní stránce hry je, že začíná 31. 07. tedy dnes, v cechu mi bylo řečeno, že 01. 08. tedy zítra. Díky.
 

DeletedUser13075

Host
Tak těrazky som s toho volaaký zmetěný. Ten rači nejmenovaný eventík co má začít v nejbližších hodinách či dnech bude nejspíše sezóónní :eek:))
 

DeletedUser13075

Host
Protože §6 Informace o sezonních úkolech
platného tradičního Kodexu chování na fóru
se podle carameels vztahuje i na historická okénka
asi budou historická okénka sezonní. Nebo ne?
 

Svatej

Legenda
Jo takhle.
Ne, nebude to sezóní. Ten kodex byl napsanej v době kdy byly všechny eventy sezóní.

To nám ale dává možnost beztrestně spoilerovat... :D Protože se na historická okénka toto pravidlo vlastně nevztahuje... :p:D
 

DeletedUser14058

Host
A když se zeptám jen tak všeobecně, jestli je nějaká odměna, kvůli které bych ten event eventuelně hrála, to by nebylo proti kodexu ?
Na vysvětlenou - nechce se mi (jako obvykle poslední dobou) něco bourat, abych to vzápětí zase postavila jen proto, abych splnila úkol, ze kterého vlastně nic zajímavého stejně nemám...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru