Diskuze k historickému okénku: Napoleon Bonaparte

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

Velká francouzská revoluce byla významným milníkem pro jednoho vojevůdce, který se během této události dostal k moci a stal se francouzským císařem. Řeč je o Napoleonu Bonaparte. Už 15. března se můžete těšit na nové historické okénko, které vám přiblíží život slavného císaře, vojevůdce a státníka. Odměnou za dokončené úkoly pro vás bude nová budova ve stylu barokních zahrad a portrét Napoleona. Více o tomto okénku si můžete přečíst v oznámení. A my se jako vždy těšíme na vaši zpětnou vazbu :)
 

DeletedUser12887

Host
Njn taky to byla osobnost Evropských dějin dost kontroverzní a to se dneska nosí

Ale ten viteznej oblouk není špatnej

Jenže tu nejsme od posuzování historie, ale od hrani hry tak stojí pak za to si tam něco přečíst jedna z významných bitev byla třeba u Slavkova.
 

DeletedUser12887

Host
Tak šikovná budova v tohoto hlediska je Frontenac který znasobuje výhry za úkoly.
To snad zakázané není to napsat a zase se potom hodí i alcatraz a bojové VB k té výhře královské brány.
Takže suma sumárum to jde všechno sfouknout za den, ale není z toho takový zisk.
 
Myslím, že by nás vývojáři mohli nechat chvilku hrát jen tak, bez nějakých okének nebo eventů. Takových 14 dní klidu na výstavbu velkolepek, postup ve výzkumu, přestavbu města by se mi hodilo. Jenže samozřejmě sbírám všemožné budovy a avatery z takových událostí, takže zase hurá do plnění opakujících se úkolů. Nejsem moc nadšen, ale co už. Snad potom bude chvilku klídek.
 

DeletedUser12887

Host
No nebude klídek protože si to asi žádá urychlená doba, pořád musí být akce.
Spíš tohle je takový oddechový event, kde to půjde splnit celkem snadno.
Docela by mě zajímalo kolik hráčů si vůbec přečte co se v tom historickém okénku píše, u každého toho úkolu je text k nějakému významnému datu nebo průběhu.
Většinu spíš nakonec zajímá jestli to stihnou splnit za deset minut nebo za den není čas ještě číst co se tam vůbec psalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
Co se týká toho Napoleona, tak ho nakonec pojedu. S tím seznamem se dá udělat za 1-2 dny, já spíš ty dva dny díky 93 FB celkově. Nic se tam neztratí a dá se obejít i mapa pomocí náhradní možnosti. Můžu jen získat. Počet bojů v expedici je v poho. A pokud budou úkoly 2x za dia jako na betě, tak jenom plus. A ten čamrda co jezdí na koni po městě, když tam tu budovu dáš, je zábavnej. Dítko v mé duši se může občas i zaradovat :D.
 

DeletedUser13872

Host
Super , bude se mi prohánět samotný Napoleon na koni po městě. To prostě chci. Původně jsem si říkal zda má cenu plnit úkoly jen kvůli portrétu jelikož budova samotná mě neoslovila ale s tím vedlejším efektem je to super.
K těm popiskům: já si občas i přečtu ale někdy zapomenu.
 

Kayro

Znalec
Docela by mě zajímalo kolik hráčů si vůbec přečte co se v tom historickém okénku píše, u každého toho úkolu je text k nějakému významnému datu nebo průběhu.
Většinu spíš nakonec zajímá jestli to stihnou splnit za deset minut nebo za den není čas ještě číst co se tam vůbec psalo.
Tak Napoleon je desne tajemna osoba a jedine udaje o nem se daji ziskat z historickeho okenka.Budu hltat kazde slovo.
 

DeletedUser3139

Host
Co se týká toho Napoleona, tak ho nakonec pojedu. S tím seznamem se dá udělat za 1-2 dny, já spíš ty dva dny díky 93 FB celkově. Nic se tam neztratí a dá se obejít i mapa pomocí náhradní možnosti. Můžu jen získat. Počet bojů v expedici je v poho. A pokud budou úkoly 2x za dia jako na betě, tak jenom plus. A ten čamrda co jezdí na koni po městě, když tam tu budovu dáš, je zábavnej. Dítko v mé duši se může občas i zaradovat :D.

A ten čamrda má koně s ploutvema??? Nebo jak to dělá v oceánce na kanálech? ;-D
 

DeletedUser11297

Host
Event téměř hotov. Doporučuji úkoly dokončit, během 10 kol jsem 2x získal diamanty. Ještě mě jedno čeká, tak budu doufat. :D Z normálních úkolů padají zřídkakdy (mám pocit, že dokonce snad jen párkrát za dobu, někde jsem o tom viděl něco napsané), takže se to vyplatí. Zvlášť teď před jarním eventem.
 

DeletedUser13750

Host
Ja mám hotové zatiaľ 4 úlohy a z toho 2x padli diamanty. Motivácia pokračovať teda určute je, ale nepočítam s tým že to dám celé, určite totiž príde niečo na čom sa ako vždy zaseknem. :rolleyes:
 

DeletedUser11297

Host
Mám pocit, že z problémových tam bylo akorát vyjednání 2 oblastí. Výzkum byl volitelný a nic jiného tam nebylo. Takže dokončitelné to určitě je. :)
 

DeletedUser3903

Host
Musím ocenit složení úkolů. Mám již hotovo, i díky tomu, že úkoly byly tentokráte lehčí než obvykle. Hodně kvituji fakt, že u darování surovin do pokladnice cechu zmizelo omezení na aktuální, nebo minulou dobu.

Už jsem tu jednou psal, že dle mého je to hodně kontraproduktivní, protože u většiny pokročilejších cechů současné zboží ve velkém doplňují Arcy. Ale pokud má cech tři čtyři hráče v nižších dobách, kteří ještě Arc třeba nemají, je to problém. Takhle se dá vložit zboží, které skutečně pomůže a ne zboží, kterého už je stejně v pokladnici víc, než se kdy zvládne využít.
 
Nahoru