Diskuze k historickému okénku: Napoleon Bonaparte

Opět se bohužel opakuje problém s načasováním a skladbou úkolů.

Event začal ve čtvrtek, a jeden z prvních úkolů je Prozkoumej provincii nebo vyřeš 16 střetů v expedicích.
Průzkum provincie trvá ve vyšších věcích déle, než 24 hodin, zbývá tedy expedice. Jenže ve čtvrtek už má ledaskdo hotové dvě i více úrovní. A pokud cech nechce/nemůže otevřít 4. úroveň, musí hráči čekat na dokončení průzkumu, nebo na úterý (kdy ovšem event končí), až se otevře nová expedice.
 

traktorista

Odborník
A nebo je to záměr abys (pokud jsi se na event s předstihem nepřipravil) holt vytáhl těch 50 dia z kasičky a průzkum si urychlil. V expedici je za týden snadno získáš zpátky.
 

DeletedUser14266

Host
No stala se mi klasicky chyba u 7 ukolu, jel jsem si expedici a dostal 1 jednotku z ledove budoucnosti ale protoze jsem ji teprve otevrel nemuzu z te doby delat nic, samozrejme ukol si dementne pomyslel ze presne tyhle jednotky chci asi 6x dodat takze nic jineho nechce tim padem nesplnitelny ukol a konec eventu , diky za promyslene programovani :)

ps: nevim jestli jde o spatny preklad ale je tam jasne napsane ziskej 6 vojenskych jednotek, takze podle me kdybych postavil kopijniky a za 3 minuty jich udelal 6 melo by to jit a nebo si kombonovat jednotky podle libosti apod.
 

Svatej

Legenda
Musím říct že co mě neuvěřitelně rozesmálo, je způsob jakým kreslíř z dílen innogames doslova zcenzuroval obraz "La Liberté guidant le peuple" od Eugéne Delacroix. :D:D (na logovacím oknu vpravo dole)
Opravdu.... Udělat z personifikace ŽENSKÉ bohyně svobody MUŽE. :D Ten mě rozesmívá pokaždé když tu logovací obrazovku vidím. :D
Jak by se na to asi díval chudák autor světoznámého obrazu, toť otázka. :D:D

EDIT: Ale ochlupení u ležící nahé mužské mrtvoly pod ní cenzura nevygumovala :D:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Opět se bohužel opakuje problém s načasováním a skladbou úkolů.

Event začal ve čtvrtek, a jeden z prvních úkolů je Prozkoumej provincii nebo vyřeš 16 střetů v expedicích.
Jsem jeden z těch,kteří úkoly dopředu nechtějí znát,tedy se na ně programově nepřipravuju. Tedy krom toho,že s nimi dopředu počítám. To,že bude event se vědělo dopředu,že tam bude podobný úkol se dalo předpokládat, úkoly jsem začal plnit v den,co vyšly večer,druhý den odpoledne bylo vymalováno. Ta tvoje expedice byl přesně úkol,kvůli kterému jsem tu expe popozdržel. Nevidím jediný problém u hráče,který již nějaký ten event absolvoval,aby to udělal stejně, tedy krom případů,kdy si chce expost poplakat na fóru.

Udělat z personifikace ŽENSKÉ bohyně svobody MUŽE. :D
Trošku mi to připomíná výrok pana Plíhala : "Žena je chlap ve výkonu trestu" :)
 

DeletedUser13872

Host
Tak u mě se Napoleon nějak fláká, ještě jsem ho nezahlédl.
 

DeletedUser13872

Host
Samozřejmě že mám animace i postavenou bránu.
Asi se stydí a jezdí tam kam není vidět :-D
 

DeletedUser13750

Host
Úkolovú radu nedokončím, veľmi ma zbrzdila úloha na trénovanie jednotiek. Momentálne trochu prerábam mesto a tesne pred touto úlohou som zbúral všetky vojenské budovy z predchádzajúcej kapitoly, takže mi dlho trvalo šetrenie zásob na nové. Ale nevadí, blíži sa ďalšia udalosť, na ktorú sa vopred pripravím a snáď to už pôjde lepšie.
 

lenadam

Moderátor

Člen týmu
Samozřejmě že mám animace i postavenou bránu.
Asi se stydí a jezdí tam kam není vidět :-D

Právě jsem to kontrolovala na několika světech, Napoleon se všude objevil na bílém koni. Většinou v pravém dolním rohu.
 

Přílohy

  • Screenshot_2018-03-18-16-56-27~2.jpg
    Screenshot_2018-03-18-16-56-27~2.jpg
    167,7 KB · Zobrazení: 10

Svatej

Legenda
Samozřejmě že mám animace i postavenou bránu.
Asi se stydí a jezdí tam kam není vidět :-D
Tak v tom případě doporučuju kontaktovat herní podporu. Ve hře klikněte pravým myšítkem a vyberte podpora. V případě MZ v menu nastavení.
Úkolovú radu nedokončím, veľmi ma zbrzdila úloha na trénovanie jednotiek. Momentálne trochu prerábam mesto a tesne pred touto úlohou som zbúral všetky vojenské budovy z predchádzajúcej kapitoly, takže mi dlho trvalo šetrenie zásob na nové. Ale nevadí, blíži sa ďalšia udalosť, na ktorú sa vopred pripravím a snáď to už pôjde lepšie.
Ten úkol je přeci s alternativou ne?
 

Svatej

Legenda
Tak jediná další možnost co mě napadá je počkat do úterý na spuštění expedice a ty jednotky dostat ze střetů v expe. Event končí ve středu, takže pokud zbytek úkolů zvládnete za 1 a kus dne, tak by to šlo.
 

DeletedUser12887

Host
Ja viděl napoleona vlevo i uprostřed
Nicméně jezdil až po poté co ostatní se pohybující součásti města na cestách dorazili až na konec..
To je tak 3 dny zpátky
 

DeletedUser12887

Host
Co se jednotek tyče dají se postavit i kasárna a vyrobit je z několika kasáren tzn. Dříve než začne další expedice i bez alcatrazu

Nicméně je v zadání toho úkolu nepřesnost ve smyslu toho ze není specifikované jake jednotky a z jaké doby
Alternativa byla darovat suroviny do cechovni pokladny pokud mě paměť neklame

Provincie průzkum znamená 2 dny skoro v nejhorším případě na event je 7 dní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Tak jsem tu někde četl, že z evenu mohou padnout i dia. Snad dokonce i dvakrát! Tak asi mám neuvěřitelné štěstí a nepadl mi ani meden, dokonce ani půlka diamantu!
 

DeletedUser13429

Host
Jó, mě na E padlo 1x a na ostatních svetech 2x na každém .. :rolleyes:
 
Nahoru