Diskuze k historickému okénku: Sacajawea

Já do návrhů až na výjimky nepíšu proto, že jsem kdysi dělal moderátora fóra jedné konkurenční hry a vím, kolik návrhů se tam scházelo, kolik jich bylo zcela mimo mísu, anebo byly předloženy opakovaně bez nějaké reflexe ze strany vývojářů. Rovněž předpokládám, že vývojáři jsou zaměstnáni svými úkoly při tvorbě hry, protože tam předpokládám určitou dlouho- či střednědobou vizi, takže návrhy z komunity budou až podružné. Pár jsem jich nastínil v diskusi, vícero forem eventu, jednou tento ,,šablonovitý" jednou např. bojový, jednou ve formě vědomostního kvízu, jednou ve formě bohapusté loterie, v rámci které každý den nafasuji losy a pak je náhodně získám v rámci rutinních úkolů, jako je pomoc sousedovi, vstup do krčmy, vybojování jednoho boje v expedici, či klik na událost ve městě. No a tyto čtyři možnosti eventů by se střídaly. Samozřejmě nevím, nakolik by byla složitá implementace něčeho takového do fungující hry, takže je to akorát přání jakožto hráče, ale již neposoudím reálnost provedení. Co se týče cesty vs. cíle, tak celá hra jako taková je pro mě při cestě cílem, protože mě baví neustále odemykat nové výzkumy, éry, stavět velkolepky, bojovat, získávat mapy, bojovat expedice. Tato hra je velmi komplexní, což je opravdu super, u nejmenované konkurence, kde jsem strávil nějakých šest roků se odemkly čtyři oblasti výzkumů, pak se jel jen x-tý level toho nejvyššího, budovaly stavby, které nemají určitý strop, do toho nějaké ty boje jejichž smysl byl vzhledem k malé kořisti diskutabilní a tím to vadlo. Taky mám ty účty v hibernaci a aktivně nehraji, u FoE to myslím nehrozí. Ale ty eventy, ty fakt beru jako nejslabší článek. U jiné konkurenční hry jsou založené na napadání NPC měst, můžu získat tématické ceny, hlavně je to o nějakém důvtipu, který si žádá přemožení soupeřovy armády. Plnění stereotypních úkolů je ubíjející a tam je opravdu cílem opravdu jen ta odměna, cesta je dosti nudná.
 

Joxer

Psavec
Miko, chápeš, že pokud budeš jen děla nástin ve vláknech s eventem, tak se to nikam nedostane a může to sloužit jen jako akt uvolnění po udání stížnosti, jak je to všechno špatně :D. To můžeš udělat jednou, dvakrát, ale pak už by mohl být návrh. No ne? :D:D:D Nahoď něco do nápadů a nedělej Zagorku :D:D:D
 

Svatej

Legenda
vlastně ani ne, ale musíš přemýšlet globálně. ;) Nejenom dát to do ČESKÝCH návrhů, ale dát to i na USA fórum, na mezinárodní, do německého fóra... Zkráceně zaspamovat s tímto návrhem co nejvíce jazykových mutací a starat se, abys měl/a na co nejvíce fórech pozitivní ohlas. :D;)
 
Nahoru