Diskuze k historickému okénku: Sacajawea

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

pomohla při objevování Severní Ameriky s expedicí Lewise a Clarka. Řeč je o Sacajawee. Už 24. května se můžete těšit na nové historické okénko, které vám přiblíží život Šošonské ženy. Odměnou za dokončené úkoly pro vás bude nová budova ve stylu barokních zahrad a portrét Sacajawey. Více o tomto okénku si můžete přečíst v oznámení. A my se jako vždy těšíme na vaši zpětnou vazbu :)
 

DeletedUser14064

Host
Totální propadák v poměru výkonu na políčko. Zdaleka nejsem někde vpředu, ale proč produkce dalších zlatých, když jich mám cash cca půl miliardy??? Spokojenost z ALC a surek dostatek z denní produkce... Je mi líto, vynechám prvně barokní zahrady od jejich spuštění v okamžiku nutnosti získání další provincie bez alternativy. Už tak jsem díky častým eventům o dvě doby napřed...
 

DeletedUser13480

Host
A to na beta serveru původně tuhle budovu spouštěli s produkcí 7 zásob denně, ne 10. Lidi tam řvali jak tuři a tak to zvedli na závratných 10 kusů zboží denně, což je při velikosti 4 x 5 políček vyloženě výsměch. Tohle bude po čtyřech letech co tuto hru hraji první event, který opravdu dělat nebudu. Úkoly typu dokonči 4 hodinovou výrobu 385x mě opravdu nebaví a kvůli téhle kravině si opravdu nebudu "rozesírat" výrobu.
 

dudasek

Znalec
úkoly jdou lehce splnit při denním hraní-snad padnou ty dia na políčka...
je supr,že jsou tam alternativy a nekončí to "získej provincii"
asi to lehce projedu,i když zvěřinec neuživím...vypadá to jak kmenové náměstí s více zbožím-nováčci se zaradují,ale pro člověka,co má zajištěné úsměvy,hafo lidí i mincí je to ztráta místa...
 

DeletedUser3903

Host
Forge of Events se nezastavitelně valí dál, naštěstí zde si z nás vývojáři asi vystřelili a není žádný racionální důvod tuhle sérii plnit a to dokonce ani pro nováčky.
 

Joxer

Psavec
Pokud tam není nevyhnutelně mapa oblastí a něco by mohlo padnout i ze samotných úkolů, tak proč né. dudasek to popsal asi tak, že se nic neděje, když to neudělám a ani když to udělám, tak to dám. V invu bude další budova stylu barokních zahrad. Možná z toho bude komplet, když to neni tak velký a poslední části baroka jsou i s animací a třebas budou chtít narvat ty animace i do předchozích budov baroka a zároveň je i trochu zmenší a tak nám ty bez animací možná zopáknou a pak možný set doma. :D Samozřejmě spekulace. ;) Navíc nám zmenšujou studánky, aby se nám ten set lépe vešel na mapu. A možná ten pohled na města veteránů je až moc funkcionalistickej, tak jako studánky zmenšíme i svatyně a uděláme z veteránů krásnej pohled pro nováčky, co budou v úžasu koukat na ty budovy s animacema. A jelikož veteráni jen tak nesundaj ty svatyně, tak jim třeba jako zisk toho setu dáme fakt bombu. A opět. Veteráni budou mít města snů pro nováčky :D:D:D. Samo spekulace :D:D:D
 

Dědeq

Znalec
Event je nudnej, ale lehkej. Budova není k ničemu, ale je to další barokní, tak proč ji "pro jistotu" nemít v invu. Potud dobrý. Co mě osobně mrzí je fakt, že když tu blbou budovu nepostavím, nebude se mi tam promenovat figurka se zvířátkama. Ale i když je mi to líto, kvůli tomu si tu obludu stavět nebudu.
 

Joxer

Psavec
U mně animace v pohodě. Ty postavičky na cestách choděj jen chvilku, pak zmizí a objeví se na jiné části cesty. Jedu ale na PC. Nevim, jak je to na mobilu. Teď už je tam teda nemám, páč v tom zisku, jakém jsou ty budovy teď, se mi nevyplatí, tak jsem ty budovy šoup do invu. ;) Mně to chodilo v poho. Jen maj tendenci se objevovat na cestách hlavně za velkolepkama atd. Ale i tak vylezou na viditelná místa cest.
 

RomanS24

Člen
Já osobně mam animace vyplí a to i přesto že mam docela aspon dle mě vykonej pc protože i když tam je I7 6700K a 16gb ramky a GTX 1060 tak se občas hra seka nebo blbne díky Flash spojenej s javou v kterým hra jede.
Na mobilu mam sice animace zaply ale tam to běží docela slušně protože mobilní verze nejede v prohlížečovy verzi takžen bych spíš radil místo eventu se zaměřit na odladěnost desktop platformi a udělat taky aplikaci jak pro windows na store tak pro mac OS chapu hrajou tu lidi i co maj Visty a Win7 tam by to pro ně nebylo vyhodny protože nemaj store ale tak dalo by se to stahnout třeba na stránkách. ne jen že by se vylepšila rychlost a plynulost ale také neskutečné načítaní.
 

Joxer

Psavec
Tak mi to nedalo a hodil jsem to do města, abych viděl, jestli to náhodou po poslednim update neblbne. Jede to v pohodě ;)
xv0z.png
 
Okénko je vzhledem ke svým úkolům celkem odpočinkové, chválabohu tam není nic, co bych musel výrazněji lámat přes koleno. Akorát zase ta mnou kritizovaná šablonovitost. Možná by to chtělo už něco jiného. Co se týče odměn, tak ty dílčí beru jako nepovedený vtip. Kdyby šlo alespoň o kulturní budovu či dekoraci vztaženou k tématu. Ale takové s prominutím smetí, které když získám v expedici, beru to slovy bývalého prezidenta jako ,,nevýhru"? Apríl už opravdu byl. Budu tedy doufat, že padne v dílčích questech alespoň něco částečně užitečného. Rád bych věděl, kdy tu slávu spustí, tedy v kolik hodin, abych případně pošetřil FB. Nevíte někdo? Díky.
 
vždy přibližně kolem poledne spouští..někdy o chvíli dřív někdy o chvíli později.
I takové eventy, kde odměna je k ničemu plním, protože je zvýšená šance získat v odměnách za jednotlivé úkoly diamanty a to za těch pár kliknutí stojí:)
 
Nahoru