Diskuze k historickému okénku: Tour de France

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

první událost v novém roce je tady. A že to bude parádní jízda! V novém historickém okénku vám budeme vyprávět příběh prvního vítěze Tour de France, kterým byl Maurice-François Garin.

Za včasné dokončení úkolů vás samozřejmě čeká také odměna. Těšíte se na tuto událost? Napište nám :)
 

Svatej

Legenda
Mno kiosek je relativně k ničemu jako výrobna mincí... ale díky 5 zboží aktuální doby je to především od moderny výše pro mě celkem omluvitelná budova do města..
 

Ruda80

Dopisovatel
Mno hlavně neexistuje budova která vyrábí 5 zboží a současně má tyhle rozměry pokud vím. Ikdyž nadruhou stranu 5 zboží je ve vyšších dobách celkem zanedbatelné množství.
 

DeletedUser11297

Host
Jsem rád, že se zde konečně objevil event, který mě opravdu zajímá a asi poprvé se budu snažit pročíst si příběh. Už se zase těším na červenec, až propukne další ročník. :) Odměna v podobě kiosku už je jen třešničkou na dortu.
 

Svatej

Legenda
Mno hlavně neexistuje budova která vyrábí 5 zboží a současně má tyhle rozměry pokud vím. Ikdyž nadruhou stranu 5 zboží je ve vyšších dobách celkem zanedbatelné množství.
No, je tu oáza. Dává více zlata i více populace, ale je dvakrát tak velká...
Ale právě proto, že oáza je pro některé přijatelný zdroj zboží, tak právě kiosek bude ještě o stupeň výhodnější :)
Jinak, 5 zboží mé doby za 6 polí a bez nutnosti dvouproudovky je pro mě v B janá volba... :)
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Oasis
 

Danielis001

Psavec
Mě Let Tour se France nebaví hlavně proto, že je na mě až moc dlouhá. Ale od kominíka až tam, to si rád přečtu a splním ;)
 

DeletedUser11297

Host
No dlouhá. Trvá tři týdny, to není zase tak hrozné. A pokud myslíš délku jedné etapy, tak na to nekoukám také. :) Ale vždy tak hoďku denně tomu dám. Aspoň se podívám po Francii a ani k tomu nepotřebuji žádné dokumenty. :)
 

Ruda80

Dopisovatel
No, je tu oáza. Dává více zlata i více populace, ale je dvakrát tak velká...
Ale právě proto, že oáza je pro některé přijatelný zdroj zboží, tak právě kiosek bude ještě o stupeň výhodnější :)
Jinak, 5 zboží mé doby za 6 polí a bez nutnosti dvouproudovky je pro mě v B janá volba... :)
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Oasis

Oázy mám a přesně tak je větší, takže tohle bude menší:) a ta populace nestojí za řeč a kvůli penězům nikdo oázu nemá. Ikdyž asi každej by nejradší aby to dávalo Forge points, já taky, ale co se dá dělat:(:D
Jinak počítám ze na zboží je lepší laboratoř šíleného vědce... bez nutnosti dvouproudové silnice.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Vážení hráčí,

proběhla malá změna v oznámení. Historické okénko můžete hrát až do 25. ledna! :)
 

DeletedUser14042

Host
tak event zatím dobrý :) nic co by se nedalo splnit a dokonce si i čtu popisky což je neobvyklé :)
 

DeletedUser11317

Host
Každé okénko má vždy v okně nápovědy odpočet, za jak dlouho končí. Bývá to různě. Je mi líto, že ti zmizlo, než jsi to stihl dokončit :( Příště se určitě podívej na odpočet, ať si to můžeš naplánovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru