Diskuze k historickému okénku: Vincent van Gogh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

již zítra, 9. května, se můžete těšit na nové historické okénko. Přečtěte si příběh umělce, jehož jméno je Vincent van Gogh. Odměnou za dokončené úkoly pro vás bude nová budova ve stylu barokních zahrad a portrét Van Gogha. Více o tomto okénku si můžete přečíst v oznámení. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu :)
 

DeletedUser9146

Host
Klidně ať ty eventy jsou, s tím spokojenost. Jediné co beru velmi negativně, jsou úkoly týkající se provincíí nebo v horším případě výzkumu technologie bez druhé možnosti vyřešení. Klidně kdyby bylo nutné zaplatit x tisíc kusů zboží, ale nenutit hráče dobývat provincie.
 

RomanS24

Člen
Jako jo každej at se těší ale jak už sem jednou psal pro lidi co hrajou delší dobu tak je to trošku nefer že každej měsíc event. to je velká vyhoda pro nováčky. ale pro Veterány to je spíš k pláči protože nováček dostane dřív to na co veteran musel čekat třeba někdy i rok
 

Svatej

Legenda
RomanS24: To ani tak neberu, že by mě to poškozovalo. Protože mám stejnou možnost získat to samé co ti nováčci. A to že jsem hrál už 2-3 roky předtím je jenom bonus pro mě, kterej ti nováčci nemaj šanci dohnat, pokud budu i nadále hrát stejně aktivně jako oni. ;)

Co mi vadí je, že normálního herního režimu si teď moc neužiju. Kdyby ta odměna alespoň stála za to. ;) Ale ať se tentokrát snažim jakkoliv, na tomhle okénku nic zajímavého či dobrého nevidím. :-/
 

RomanS24

Člen
RomanS24: To ani tak neberu, že by mě to poškozovalo. Protože mám stejnou možnost získat to samé co ti nováčci. A to že jsem hrál už 2-3 roky předtím je jenom bonus pro mě, kterej ti nováčci nemaj šanci dohnat, pokud budu i nadále hrát stejně aktivně jako oni. ;)

Co mi vadí je, že normálního herního režimu si teď moc neužiju. Kdyby ta odměna alespoň stála za to. ;) Ale ať se tentokrát snažim jakkoliv, na tomhle okénku nic zajímavého či dobrého nevidím. :-/
mno to je taky fakt ja třeba nepochopil tu dnešní věc za 2tisíce dia že si mužeš koupit Fontánu mládí :D to mi příjde uplně k ničemu když jsou studánky.

sice je pravda že studánek a těchto věcí není nikdy dost ale kdyby aspon dávali dia častěji a ne 1x za rok. tka ok
ja bych si ale přál nějakou tu černou věž nebo jak se to jmenuje vypada to jak z pána prstenu :D
 

DeletedUser12758

Host
Musí se nechat snaha o osvětu, přinést hráčům něco i navíc než jen hru - zajímavé střípky. Ale to je vše, za mě to jde poslední dobou z kopce...možná kdyby aspoň nebyly tak často, jak je zde i několikrát zmíněno. Avšak týká se to už i velkých eventů, neustále opakující se princip - 3 truhly, mizerná % na výhru a na konec jste rádi, že máte sesbíráno půlku série...a o úkolech je škoda řeči ...dokonči 24x 8h výrobu? Proboha, proč? :)
Chuť odchází, víra ještě zůstává.
 

RomanS24

Člen
Já třeba nepochopil proč ten zrzek je tedka v květnu proč není nějak v červenci na to jeho vyročí smrti.
stejně tak mi příjde že pulka eventu nedává časově hlavu ani patu.
třeba nechapu proč se tu neoběvil ještě event Titanic,nebo karel IV,
to jsou taky světově známý věci tragedie,Král.
ja se tedka spíš jen bojím toho aby se po skončení eventu neudělal hned další a to královská svatba Harry VS Meghan.
a event bych nazval Naštvaná Babička Bětka.
 

Svatej

Legenda
mno to je taky fakt ja třeba nepochopil tu dnešní věc za 2tisíce dia že si mužeš koupit Fontánu mládí :D to mi příjde uplně k ničemu když jsou studánky.

sice je pravda že studánek a těchto věcí není nikdy dost ale kdyby aspon dávali dia častěji a ne 1x za rok. tka ok
ja bych si ale přál nějakou tu černou věž nebo jak se to jmenuje vypada to jak z pána prstenu :D
jop, černá věž je fajn. :D Když budeš mít štěstí, tak se možná objeví o letošní halooween eventu. ;) Ale hádám že jen jako bonus k nákupu dia. Obvykle to tak dělají s budovama z minulých ročníků.

jinak, studánky nebo fontánky, to máš jedno, po 3 letech na aktivním světě 24 postaveno a v inventáři:
hzrj.png
 
Stejně jako se opakují úkoly stylem Ctrl+C a Ctrl+V tak se budu opakovat i já. Jde opět o sérii úkolů, které nepřinášejí nic objevného. Hráč, který by rád získal odměnu nemusí opět předvést žádnou formu dovednosti, vědomostí, pouze provede cyklus několika úkonů, které provedl v případě historických okének loni celkem v deseti případech a v roce letošním jej to čeká ještě šestkrát...tedy pokud wikina nelže a odečtu-li již proběhlou Kleopatru a Napoleona a neberu-li ,,velké" eventy. Což vypovídá o tom, že asi vývojáři rezignovali na nějakou inovaci v tomto ohledu a nejvíce se nadřou asi jen grafici a copywriteři, protože na tato okénka musí být jen excelovská tabulka, kam se dají úkoly a tím veškerá invence vadne. Je to opravdu škoda, protože tato hra je po všech stránkách ta nejlepší a nejsofistikovanější, jakou jsem měl tu čest hrát, bohužel onen stereotyp, který se pevně usídlil v eventech ji právě příliš nešlechtí.
 

traktorista

Odborník
To je zase breku. Když teda to ctrl-c/v tak ...

Nechápu nač si stěžujete. Jestli se vám okénko nelíbí, tak ho nehrajte. Není to povinné ani nutné k pokračování.

Za mě je to další možnost jak si snadno přivydělat dia. Nevím proč bych se za to měl na INNO zlobit.


A co se týče výhry - proč by měla být špatná? Rozárium a Laboratoř šíleného vědce dávají obdobné věci při větším rozměru a nikdo nevykřikoval, že jsou k ničemu.
 

Svatej

Legenda
traktorista: Tak budova není úplně to samé jako rozárium. Předně v tom smyslu že nevyrábí zboží, což mě v tuhle chcvíli trápí nejvíc. 2 bodíky denně, to mě při výběru 500+ za 24 hodin už fakt nevytrhne a nějakej Van Gogh co mi bude chodit po městě je asi stejně tak užitečná věc, když mám vyplé animace. :D

Jinak, to "není to povinnost ani nutné k pokračování" je dost hloupé, sám to v následující větě vyvracíš tvrzením o dia. ;) Dia jsou poslední dobou alfou a omegou hry a vynechat příležitost k jejich zisku je strategicky sebevražedné chování, kór když se blíží další velkej event.
Tím chci říct, že pro mě to povinnost hrát v podstatě je, právě kvůli těm dia. Ale že bych z toho byl bůhví jak nadšenej se říct nedá.
 

traktorista

Odborník
Nojo lorde, ale to je taky o tom, na jaké úrovni chceš hrát. Když se podívám k sousedům, je tam dost hráčů, kteří nemají eventové budovy (nebo jen naprosté kminimum), většina města je postavená jen z toho co nabízí standardní menu, nikde žádné plantáže ze svatyní. A přesto tito hráči hrají, postupují dál a ...a co? Mají svůj styl, svoje tempo a zjevně jim to nevadí.
Jinak co se mě týče, já dia zatím utrácel jen za rozšíření, do eventů nebylo třeba (i když do amerického fotbalu bych je asi vrazil - jenže to jsem byl zrovna na horách bez netu) - a přesto jsem s množstvím získaných bonusových budov naprosto spokojen.
 

Svatej

Legenda
Jop, jen ať si každý hraje jak chce. Netvrdím že ne. Ale holt, pak to vypadá jak to vypadá :p Totiž že lidi co do toho ty dia nestrkaj a začínali ve stejnou dobu jako já jsou úplně někde jinde (pozadu) ;)
A pokud jsi si nevšiml, já tu celou dobu dávám feedback z mé pozice s mojí strategii hraní. :D Ne z pozice tvých sousedů bez eventových budov. :p
 

DeletedUser

Host
To, že jsou pozadu, je tvůj názor. Já kdybych chtěl tak taky můžu být dávno na konci, nechci. A pozadu se rozhodně necítím. (Viz můj start v roce 2013 a zatím nejvyšší dosažená doba je Budoucnost.)
Naprosto souhlasím, vychutnávám si to pomalu :) Plantáže jsou jedna možnost, ne každý je "chytrý" plantážník - naštěstí ... Za event jsem rád a je fajn, že se můžu a nemusím rozhodnout jej hrát ... :)
 
To je zase breku. Když teda to ctrl-c/v tak ...

Nechápu nač si stěžujete. Jestli se vám okénko nelíbí, tak ho nehrajte. Není to povinné ani nutné k pokračování.

Za mě je to další možnost jak si snadno přivydělat dia. Nevím proč bych se za to měl na INNO zlobit.


A co se týče výhry - proč by měla být špatná? Rozárium a Laboratoř šíleného vědce dávají obdobné věci při větším rozměru a nikdo nevykřikoval, že jsou k ničemu.
Vůbec nikdo tady nebrečí. Akorát je to snaha vývojářům dát zpětnou vazbu, že takový formát eventu prostě nepřináší nic originálního, krom odměny. Že by bylo absolvování povinné tu nikdo nenapsal ani půlkou slova. Za mě další možnost, jak získat ,,zářez na pažbě" v podobě dalšího avatara či odměny, ovšem nic víc. Nějaké paběrky typu balíku kladívek či mincí, eventuálně jednotky surovin z jednotlivých úkolů jsou pro mě nezajímavé. To, že padnou za odměnu diamanty je věc obrovského štěstí. Já osobně mám prostě vývojářům trochu za zlé, že rezignovali na jakoukoliv inovaci a formát eventů je stále stejný.
 

DeletedUser10572

Host
Ahoj, víte někde v kolik hodin "to" dneska spustí? :) Dík
 

Kayro

Znalec
To je zase breku. Když teda to ctrl-c/v tak ...

Nechápu nač si stěžujete. Jestli se vám okénko nelíbí, tak ho nehrajte. Není to povinné ani nutné k pokračování.
Nechapes,to je jednoduche,cas a prostredky ktere davaji do zaplavy nezazivnych questů ,by mohli dat do originalnejsich a zajimavejsich questů s lepsimi odmenamy.Ale dokud jim to nese prachy za diamanty tak neni co menit a o neco lepsiho se snazit.
 
Nahoru