Diskuze k historickému okénku: Vincent van Gogh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser

Host
Máš svatou pravdu, to jsem si fakt neuvědomil, jdu do sebe, velice převelice se omlouvám za mé hloupé poznámky ó veliký ... no, ať si to každý přebere jak umí :) Pac a pusu ...
 
A jejda, vynález kola ;) No, jde o vzhled budovy, není to set....

A jejda, tady se nám někdo pasoval přinejmenším na autora hry :D Je úplně nejlepší, když někdo o dané věci neví nic jiného, než to, že u toho nevidí takovou tu malinkatou ikonku a umí si najít na internetu, co znamená barokní zahrada a z toho si vytvoří závěr, který jediný je podle něj správný a snaží se zapojit do debaty, kterou nepochopil a tam ho všem vnutit :D Myslím že Lord ti tou svojí poslední větou vystihl naprosto dokonale :D
A tvoje poznámka viz. seznam je úplně stejně zcestná :D Pokud by platilo to co tady píšeš, tak nejsou potřeba vůbec žádné seznamy ničeho. K čemu je například seznam velkolepek, když se dá zpětně prohledat 1000 oznámení na fóru a všechny velkolepky si tam najít a zjistit co potřebuješ? :D Zrušme všechny seznamy teda podle tebe.. a zrušme teda i wiki..tam je to jeden seznam vedle druhého..ty máš dost :D
Seznam je vždy výcuc něčeho..a vytváří se proto, aby se usnadnilo hledání určitého typu informací a ty se uskupily do jednoho přehledného celku. A vytváří se právě proto, abys nemusel pokaždé když potřebuješ něco zjistit, prohledávat hromadu různých zdrojů. Pasuješ zcela zcestně Lorda do role cvičené gorily...čili si dovolím oplatit ti stejnou mincí. I cvičený šimpanz by si na internetu našel, co znamená seznam a proč je výhodné ho vytvořit :D Tím končím debatu s tebou, protože nemá nejmenší smysl. Až pochopíš to o čem jsme tu psali a něco si o tom zjistíš, tak se zapoj. Takhle jsou to jen výkřiky do tmy;)
 

DeletedUser

Host
Hluboce se omlouvám všem kolem .... stydím se za svou neznalost, ještě že jste mi otevřeli oči. Děkuji ... výkřik do tmy ? Ano, to je docela přesné .. do tmy :)
 

traktorista

Odborník
Ty bonusy by musely být opravdu dechberoucí, protože dost budov z baroka je produkcí na rozměr vážně bída - pokud to srovnám s maharadžou a nebo japoncem.
 

DeletedUser14549

Host
...:D Myslím že Lord ti tou svojí poslední větou vystihl naprosto dokonale :D...

Já spíš myslím, že Lord by spíš diskutoval naprosto o čemkoliv, jen aby mohl diskutovat... :D

Takhle jsou to jen výkřiky do tmy;)

Výkřiky do tmy jsou spíš hlášky jako "OMG OMG, nevíme co znamenají barokní zahrady!" :D

Fakt, co to tady řešíte? Jsou to nesouvislé budovy, aby mohla být odměna v mikro eventech tohoto typu, tak ať to aspoň trochu nějak vypadá. Že by se jim zpětně přiřadil nějaký kompletový bonus a navíc bez bez toho, že by na to byl nějaký nový velký souhrnný event, je naprostý nesmysl. To musí být přece každému jasné.
Hlášky o "zákulisním infu" o "konspiračních teoriích" je to jediné, co ty konspirační teorie vytváří :)

Fakt bych nečekal že tu popíšete dvě stránky takovouhle debatou o ničem a ještě to budete glosovat hláškami typu, jako že by se v někom "krve nedořezal" protože není řečené co znamenají barokní zahrady....

Pane bože! Co teda znamenají ty barokní zahrady??? Dejte mému životu už konečně smysl!!!
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Já spíš myslím, že Lord by diskutoval naprosto o čemkoliv, jen aby mohl diskutovat...

Výkřiky do tmy jsou spíš hlášky jako "OMG OMG, nevíme co znamenají barokní zahrady!" :D
Trefné, prostě se nudí a předvádí se, časem to u většiny jedinců přejde, pak naleznou i jiné rozměry, například pokoru, toleranci, lásku, vtip, nadhled. Zatím jen pokus o kontakt se světem a hledání vlastní identity. Potřeba se prosadit a mít nějakou hodnotu. Taky jsem tohle horečnaté období kdysi procházel :) Pokud jde o ty tajemné zahrady a přístup některých diskutérů, trochu mi to připomíná alchymistickou dílnu Rudolfa II. a rozbíjení atomu olova :)

Za ten odkaz na tajemný a krví vykoupený seznam budov na wiki děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já spíš myslím, že Lord by spíš diskutoval naprosto o čemkoliv, jen aby mohl diskutovat... :D
Výkřiky do tmy jsou spíš hlášky jako "OMG OMG, nevíme co znamenají barokní zahrady!" :D
Fakt, co to tady řešíte? Jsou to nesouvislé budovy, aby mohla být odměna v mikro eventech tohoto typu, tak ať to aspoň trochu nějak vypadá. Že by se jim zpětně přiřadil nějaký kompletový bonus a navíc bez bez toho, že by na to byl nějaký nový velký souhrnný event, je naprostý nesmysl. To musí být přece každému jasné.
Hlášky o "zákulisním infu" o "konspiračních teoriích" je to jediné, co ty konspirační teorie vytváří.
Pane bože! Co teda znamenají ty barokní zahrady??? Dejte mému životu už konečně smysl!!!
:D
Lexíčku, už jsem ti to tu jednou psal, až budeš mít zkušenosti a informační zdroje jako já, pak si klidně urážej, do té doby bych doporučoval používat šedou kůru mozkovou nebo přestat plácat vodu. ;)
Jedinej, kdo tu zatím konspiruje jseš ty a nebejt tebe, tahle zbytečná diskuze není tak dlouhá. Jediné, co jsem tu napsal je informace že o setových bonusech psali i zaměstnanci innogames (na pozici support a moderátor, mám-li být zcela konkrétní) jakožto o jedné z možností.
To co píšeš ty je tvrzení, ničím nepodložené a ničím nepotvrzené. Navíc odporující doposavadním tendencím vývoje FoE. Tvůj jediný argument pak spočívá v urážení každého kdo má názor odlišný, proto se z nás dvou právě ty řadíš do skupiny konspiratiků. ;) Přeber si to jak chceš.
 

DeletedUser13429

Host
Prosím držte se tématu :)

Trefné, prostě se nudí a předvádí se, časem to u většiny jedinců přejde, pak naleznou i jiné rozměry, například pokoru, toleranci, lásku, vtip, nadhled. Zatím jen pokus o kontakt se světem a hledání vlastní identity. Potřeba se prosadit a mít nějakou hodnotu. Taky jsem tohle horečnaté období kdysi procházel :)
No, z celé debaty je jasně vidět, že tím obdobím sis sice prošel ale zdaleka né až do zdárného konce, proto tedy přeji hodně štěstí při dalších cestách a snad jednou konec nalezneš ale přes forum ta cesta nevede a proto se prosím pro příště zdrž zbytečného napadání a navážení se do ostatních členů fóra. Na tvé sarkastické chování zde opravdu není nikdo zvědavý.

Děkuji ..
 

DeletedUser

Host
Děkuji, třeba se mi to jednou povede :)

Myslím, že si každý udělá vlastní představu o tom co se tady děje :)

Jen zvažte, jestli se tu pak někteří nebudou bát sdělit vlastní názory :)

A k tématu ? Záhadné zahrady objasněny a Magnum Opus je moc pěkný, pěkná animace ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14549

Host
...až budeš mít zkušenosti a informační zdroje jako já, pak si klidně urážej, do té doby bych doporučoval používat šedou kůru mozkovou nebo přestat plácat vodu.
Za A) jen nekonkrétně mlžíš, za B) ukaž mi kde jsem tě urazil?
Jedinej, kdo tu zatím konspiruje jseš ty
No tak to už je opravdu humorné :D
informace že o setových bonusech psali i zaměstnanci innogames (na pozici support a moderátor, mám-li být zcela konkrétní) jakožto o jedné z možností. To co píšeš ty je tvrzení, ničím nepodložené a ničím nepotvrzené.
Tvoje spekulace je podložitelná asi tak stejně, jako to co jsem napsal já :p
Tvůj jediný argument pak spočívá v urážení každého kdo má názor odlišný, proto se z nás dvou právě ty řadíš do skupiny konspiratiků.
Ukaž mi, kde jsem někoho urazil a ukaž mi kde jsem napsal cokoliv konspiračního, k čemu jsem neposkytl zdroj nebo důkaz.
Přeber si to jak chceš.
Taky si to přeber jak chceš ;)
 

DeletedUser

Host
LexxCZ nenech se vyprovokovat, budeš pak ten kdo je špatný. Vždy Ti to omlátí o hlavu, nejde o to co píše, ale proč to píše. A důvody jsou zřejmé i pro jedince na křivce. Co mě mrzí je to, že moderátor používá naprosto stejnou rétoriku. Neodpustil si za upozorněním invektivu. Ale jo, beru, mladí kluci :) A beru to jako názor, i když to vidím v kontextu ... a budu se držet věci. Zatím moderátorům nedošlo, že je Lord něco jako okupant, který odrazuje ostatní od sdělování jiných názorů. Držím jim palce. Předpokládám, že mi to asi smažou.
 

DeletedUser13429

Host
Jde pouze a jen o to, psát si tyto názory tam, kam to patří - a to do pokecu .. :) tak se přesuňte tam a v rámci klidu nebude řešit nikdo nic .. :) toto vlákno je jen pro zpětnou vazbu dané události ..

A že oplácím stejnou mincí? Ano, chovej se k lidem tak, jak chceš aby se chovali oni k tobě :)
 

Dan 77

Veterán
A jejda, vynález kola ;) No, jde o vzhled budovy, není to set. To bys, předpokládám, v Inventáři viděl takovou tu malinkatou ikonku co bývá u setů :) a na Wiki by o tom byla zmínka. Je to design budovy alias vzhled. Ono to má něco společného právě s tím reálným životem, kde se můžeš s nějakou kočkou procházet barokní zahradou ve francouzském stylu, kochat se a pak si někde dát kávu a zákusek. Kurnik, asi mám hlad :)
Až na to, že většina eventových budov označených nálepkou "barokní zahrada" vůbec nemá s barokním stylem nebo se zahradou nic společného - ať už kvůli slohu a vzhledu eventové budovy, nebo kvůli době života historické osobnosti spojené s daným historickým okénkem (i když by se za jejího života mohlo baroko oživovat, jen není moc proč a hlavně to pak není tematicky vymyšlená budova). Oběma těmto kritériím odpovídají jen asi 2 ze 14 budov barokní zahrady.
Set z toho můžou udělat v budoucnu, ale chápu, že to tě asi prostě netankuje (asi si na bonusy nehraješ, jde ti víc o vzhled města než o to, co budovy produkují).

LexxCZ nenech se vyprovokovat, budeš pak ten kdo je špatný. Vždy Ti to omlátí o hlavu, nejde o to co píše, ale proč to píše. A důvody jsou zřejmé i pro jedince na křivce. Co mě mrzí je to, že moderátor používá naprosto stejnou rétoriku. Neodpustil si za upozorněním invektivu. Ale jo, beru, mladí kluci :) A beru to jako názor, i když to vidím v kontextu ... a budu se držet věci. Zatím moderátorům nedošlo, že je Lord něco jako okupant, který odrazuje ostatní od sdělování jiných názorů. Držím jim palce. Předpokládám, že mi to asi smažou.
Mimochodem, vidím zdejší konflikt v jiném kontextu: Jedna strana píše pořád pod emocemi a se samými domněnkami o motivaci té druhé skupiny, sarkasticky se ji snaží shazovat, nemluvě o nespočetných misinterpretacích, a přitom se tu pasuje do těch nejchytřejších. Druhá skupina, která toho má za sebou ve hře víc, chce klidnou a věcnou argumentaci bez emocí. Citovaný příspěvek a to, jak přesně jsou všechny věty v něm formulované, mi něco připomněly... Znám osobně některé lidi chovající se jako ti z první zdejší skupiny: uplatňují často rčení "podle sebe soudím tebe", hrají uražené, plodí jen zlo, i když to nikdy nepřiznají ani sami sobě, mají totiž řadu vlastních nevyřešených problémů. Ale jestli si je vyřešíte, to je jen na vás.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Nereaguji na ten předchozí balast a přikládám citaci administrátora z forgeofempires.wikia.com:

Basically, Baroque Garden Set means that the buildings are designed in the Baroque style, which is a kind of architectural design. It just means to say that all the buildings belong to Historical Questlines so far are fundamentally the same in terms of architecture.

Its more of a technical term which doesn't denote any special bonus in the game, and I agree that it is a fallacy of Innnogames to word it with the ending of "Set", but then, what can we do?

Sincerely, Pafton (talk){Main Admin} 07:26, May 14, 2018 (UTC)

Přeji pohodový den.
 

Svatej

Legenda
Pořád ale nechápeš jedno - wikia NENÍ oficiální součástí hry a její admini nemají s innogames nic společného. Máš to zvýrazněné hned na hlavní stránce wikie.:rolleyes: Pafton může tvrdit toto, ale jeho názor má stejnou váhu jako názor normálního hráče - žádnou. Dokud to nenapíše někdo ze zaměstnanců innogames. ;)
Main Administrators: Pafton Oraeyn
Administrators: Shadowblack Stinkypuppy Mearnska Mr.Quib

Please note that this Wikia is run by players and fans of the game.
Neither officials nor developers from InnoGames are directly involved with this Wikia.
Please click here if you wish to contact them further.
Co se Paftona týče, tak ten byl ve FOE vždycky jenom normální hráč. Nerd jako já. ;) Hraje na ENG. Všech 14 pokud vím, ale jenom o eventech. Jinak je tam "mrtví". Najdeš ho i na betě, byť pod jiným nickem, ale také není příliš aktivní.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru