Diskuze k Jarní události 2018

Tak stačilo jen málo a event bych dokončil i na druhém serveru. Kdyby vývojáři řadili úkoly trochu logičteji a nikoliv, že ve dvou za sebou jdoucích se hráč, který žije ,,z ruky do úst" musí vydat totálně z té které stránky. Dal bych to tak trochu jako podnět k zamyšlení, jestli místo sledu ,,utrať mince, kup FB" či ,,daruj suroviny, zobchoduj suroviny" by příště nebylo lepší kombinace. Mimochodem, dost by mě zajímalo, jak je vypočítáván obnos FB, který je ten který den nutno proinvestovat. Občas mi to přijde jako hausnumero, který jeden vývojář nadnese u kafe a druhý řekne ,,jo, tohle je fajn, to číslo se mi líbí, můžem". Když to posčítám i s velkolepkami, tak nemám šanci se na tu hodnotu dostat, aniž bych nekrvácel s mincemi. A krčmy dávají fakt málo FB. Dost mě výsledek eventu mrzí, protože tohle bylo fakt těsně.
 

Přílohy

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    807,6 KB · Zobrazení: 11

Kayro

Znalec
Poslední dobou je těch eventu až moc a jsou uplně totožný. vybojuj tohle postav si tohle a támhlento. dej tohle tam nebo radši tam.
místo eventu by se mohli spíše zaměřit na zvětšení mapy. které by možná bylo pro dost hráčů potřeba.

Problem tech eventu je ze tu nejsou pro to aby vylepsily hratelnost ale jen pro to aby INNO vydelavalo na diamantech.Pro to je jeden jako druhy jen v jine grafice,pro to jsou jako odmena sety(kdyz uz ma hrac ctyri dilky chce ziskat i paty i za cenu ze nejaky ten diamant koupi).Ted uz to doslo tak daleko ze kdyz je tech setu tolik ze se nevejdou do mesta tak je jako odmena uz jen vylepseni stavajicich.Proste ten tlak na diamanty z tech eventu couha jak slama z bot.
 

DeletedUser11843

Host
Splnila jsem všechny úkoly, posbírala všechno kolem města, utratila všechny lucerny, za truhly s největší pravděpodobností získání vylepšení a dostala jedno! Jediné vylepšení z celého eventu. Ať mi nikdo nevykládá nic o pravděpodobnosti a štěstí. Tohle je jen podvod na hráče.
 

DeletedUser5384

Host
Tohle je jen podvod na hráče.
No samozřejmě, je to podvod. Naschvál upravují možná procenta výhry, aby ti nemuseli dát namalovanej gong :D Proboha,kdyby se soutěžilo o auto,vrtulník nebo vilu s bazénem,pochopil bych takovýhle výkřiky, ale takhle? :D

hráč, který žije ,,z ruky do úst"
Hráč,který žije tak,jak povídáš a nehraje tu hru první týden by měl možná změnit strategii. I hospodaření se surovinami je strategická záležitost. I když s tebou souhlasím, co se týče stupidity některých úkolů,tohle je v režii každého hráče.
 

RomanS24

Člen
Problem tech eventu je ze tu nejsou pro to aby vylepsily hratelnost ale jen pro to aby INNO vydelavalo na diamantech.Pro to je jeden jako druhy jen v jine grafice,pro to jsou jako odmena sety(kdyz uz ma hrac ctyri dilky chce ziskat i paty i za cenu ze nejaky ten diamant koupi).Ted uz to doslo tak daleko ze kdyz je tech setu tolik ze se nevejdou do mesta tak je jako odmena uz jen vylepseni stavajicich.Proste ten tlak na diamanty z tech eventu couha jak slama z bot.
To je pravda už to sleduju posledni dobou ve hrách často tenkrát s tím přišlo EA že když něco chceš tak zaplat holt LootBoxy nebo LootCreatky jsou častý jev v několika hrách, maj navodit dojem že tu věc potřebuješ i když ta věc je někdy horší než jina kterou ve hře již maš od začátku. u Inno sice nedostaneš koupím toho boxíku žádny skiny na hrdinu ale diamanty nebo balíček budov či vojáku. ktery bys stejně začas mohl i získat. jo chápu každej si chce vydělat. ale stejně hráčovi to pak ve finále dojde že koupení diamantu mu to přinese třeba jen o event dřív. protože v dalším ukole bude to že tu sadu dostane stejně tak jako tak jen za splnění ukolu.
 

dudasek

Znalec
já mám krom těch 2 budov za event 5 vylepšovacích balíčku-ač mě chybí budoca "sakurová skála" nebudu plýtvat balíčkem a nechám ho na další rok až vyhlásí 3 lvl a budu levlovat z invu.
začátek eventu mi to padalo-pak už jen plevel-diamanty nekupuji a utrácím,jen když je nějaká šance-tady nebyla...
 

Svatej

Legenda
u Inno sice nedostaneš koupím toho boxíku žádny skiny na hrdinu ale diamanty nebo balíček budov či vojáku. ktery bys stejně začas mohl i získat. jo chápu každej si chce vydělat. ale stejně hráčovi to pak ve finále dojde že koupení diamantu mu to přinese třeba jen o event dřív. protože v dalším ukole bude to že tu sadu dostane stejně tak jako tak jen za splnění ukolu.
A o to právě jde. V okamžiku, kdy máš něco co můžeš ve hře získat jen za RM, tak je to Pay2Play systém a z toho se nevykecáš, ani kdyby šlo JEN o skin na postavu.
V okamžiku kdy za platbu získáš jen to, co bys časem ve hře získal i bez platby, jen urychlíš čas potřebný k získání dané věci, jde o regulérní free2play se systémem vnitřních mikroplateb. :D
Rozdíl jenom minimální, ale spousta lidí na "free2play" velice slyší. ;)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru