Diskuze k Jarní události 2018

Tak po dnešku na Cirgardu úplně vybraná kasička, skutečně miluji úkoly typu ,,zaplať množství mincí". V Arvahalu také jen syslím zlatky. Nešlo by pro příště zadat úkol ve smyslu proinvestuj, když už? Aby se japonka nasytila a hráč zůstal celý? Takhle se úplně zbytečně vydám z peněz, přínos pro hratelnost nula, stejně mi za lucerny padne nějaký nesmysl typu 5% boost útoku. Vážně tohle přijde vývojářům jako smysluplné?
 

DeletedUser5384

Host
cituješ to, že mám v invu tuhle budovu na úrovni 1 dvakrát (nejde o balíček) a ty mi píšeš, ať to updatuju. Tý wogo fakt síla.
Takže: pokud se bavíme o jarní události 2018, pak chodily jen balíčky. Jestli jsi měl něco nasyslenýho od minule,taks to měl napsat. Já nechytl nic jiného než balíčky,jestli ty ano,nechám se poučit. Mimochodem,nepsal jsem o updatu,ale o upgradu.
 

Svatej

Legenda
peepee77: Třeba je na tom jako já a zlaťáky přepočítává na body výzkumu, které si za ně může koupit. ;) Pak je naprosto pochopitelné že jich má nedostatek. ;)
 

Joxer

Psavec
Takže: pokud se bavíme o jarní události 2018, pak chodily jen balíčky. Jestli jsi měl něco nasyslenýho od minule,taks to měl napsat. Já nechytl nic jiného než balíčky,jestli ty ano,nechám se poučit. Mimochodem,nepsal jsem o updatu,ale o upgradu.

Měl bys číst větu, kterou cituješ, pak by sis přečet, že jednu budovu na úrovni jedna jsem získal z denní výzvy během eventu a tu druhou za úkol v eventu. Píšeš, že v tomhle eventu jdou získat jen budovy ve formě balíčku. Asi nehrajem stejný event, páč já dostal budovu úrovně jedna z úkolu v tomhle eventu. Dvě budovy úrovně jedna získáš z úkolů v tomhle eventu a ty balíčky jen z denní speciálky. Takže nechodily jen balíčky ty hlavo.
Co se týká upgrade, tak jasně, oni to nehodili jako záplatu, ale jako povýšení. Tady to vyjde na stejno.

neptal jsi se na to jak mít celý set na 2-já jen napsal,co s 2 bránama lvl1 a balíčku můžeš mít.nic víc

Na reakci na bobbyce, kde mu píšu, že cituje něco, co nečte, mi napíšeš, že můžu mít....atd. Co s balíčkama snad pochopilo tady i malé dítě.
 

DeletedUser13750

Host
No som v koloniálnej dobe. Na začiatku udalosti som mal vyše 1M a stále to rástlo, ale tu je aspoň vidieť ako ma tieto úlohy ťahajú ku dnu. A jeden VB mi stojí cez 14.000.
 

DeletedUser4749

Host
T
Nikomu to neříkejte, ale mám tajné informace z INNO, že je s Vámi manipulováno podobně jako u herních automatů, jen ve větším měřítku. Jestli se to proflákne, tak mě najdou na lavičce v parku v hlubokém bezvědomí a obviní z toho jednu východní velmoc. A to bude průšvih, protože to rozpoutá globální konflikt. Takže P.Š.T. a nikomu ani muk :cool:
To není nic tajného.
 

Kayro

Znalec
Ja ted v pozdnim zaplatil 118k zbylo mi 2k.V oceance si ani nevsimnu ze neco platim.Myslim ze ty castky nejsou uplne vyvazene.
 

DeletedUser5384

Host
oceánka, bod za 532K, zásoba mincí se pohybuje na sinusoidě od 0 do 150M. ;)
Oceánka,526 K za bod, 1,4 G na účtu:p
Takže nechodily jen balíčky ty hlavo.
Takže za prvé: Tu hlavu bych si vyprosil,a za druhé: Když mi cituješ,aspoň si mne přečti:"Já nechytl nic jiného než balíčky,jestli ty ano,nechám se poučit" Takže děkuji za info,že chodily i obyč. budovy,a prosím příště bez invektiv.
P.S. Dopředu odmítám diskuzi co je a co není invektiva.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
tak zase jsi asi vypsal vše podstatné
i dříve šlo o to že se při vzácné příležitosti nějakého eventu jednalo i o peníze
nehraju úplně od začátku ale dříve jsem si občas něco koupil teď se to dá vyhrát
nicméně pro déle hrajici už ani ta sada nemá moc velký smysl, ale úkoly dle potřeby nebo chuti plnim a jsem rád že jsem aspoň něco získal

fakt je ten ze se nacházím v jiné éře než ostatní a neutratil jsem letos ani jeden diamant jen za průzkum provincie a když se mi nepovede dostat ta vylepšení počkám zase do příštího roku, mezitím budou jiné události
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
jinak co se třeba i toho počtu mincí týče to zase reakce na poslední příspěvky
hodně záleží jak dlouho kdo zůstává v té době, když stačí teď postoupit jednou za rok o jednu epochu nastrada se mincí dost v případě, že má ten hráč taky budovy na mince a ne pouze na body
 
Nahoru