Diskuze k Jarní události 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
obrázek mají právě stejný
-hádám,že to půjde navýšit-škod,že jsem se o tu plývu nesnažil dříve...každopádně budu při mazání inventáře opatrnější!
 

traktorista

Odborník
No, ono stačí si přečíst oznámení pořádně. Někteří z vás již mají Pagodu na úrovni 1 z předchozích let, pokud ne, nezoufejte, můžete ji získat stejně jako její vylepšení za dokončení některých úkolů úkolové řady jarní události a za přeskákání rybníka.

A je jasno, ni?
 
Aha, tak jsem si to akorát já jinak vyložil
Mám ten samý zdroj ale čtu jen z obrázku
no tak nevím..když pominu to, že v oznámení je jasně napsáno, že je to ta samá budova, tak i při letmém pohledu na obrázek pagody v oznámení a srovnání s tím co máme ve městech nebo inventářích z předchozího eventu, je zcela zřejmé, že obrázek je úplně stejný :D No a kdyby někdo i tak pochyboval, tak u pagody se po aktualizaci změnil název na Pagoda - úr. 1. Takže nevím jak jinak se to dá vyložit, než že je to skutečně stejná budova a pujde vylepšovat :D
 

dudasek

Znalec
já to tak dlouho nehraju-ve městě ani v inventáři tu budovu nemám,ale mám pocit ,že nějaká šance ji získat v denních úkolech/minulých eventech byla,ale když jsem rozklikl vlastnost hloupou budku n lidi-i když docela pěknou jsem nechtěl ani do invu a raději bral jinou možnost...doufám,že upgradují nějaký plevel typu brána boha slunce,tvář starověku...atd,bych si je místo plýtvání na úkoly v eventech raději ponechal udělal z nich něco co dává lespoň 2fp'/den :)
 

Dědeq

Znalec
V te tabulce efektivity jednotlivych zvirat je lepsi vyssi cislo nebo nizsi?
upload_2019-3-28_15-41-5.png
No máš-li na mysli tuto tabulku, tak asi dost záleží na tom, co chceš. Správná odpověď na otázku "je lepší voda, nebo čokoláda?" se dost odvíjí od toho, zda se ptáš z důvodu chuti na sladké, nebo z důvodu žízně ;)
V tomto případě, zda chceš vyhrávat speciálky, nebo doskákat co nejdál. Tu tabulku si můžeš seřadit podle své preference.
 

d arvit

Odborník
Ahoj, už asi dvě hodiny mi nejde hra, normálně se načte, ale když chci něco udělat tak to zamrzne.... net i jiné hry jdou normálně, tak je zase nějaký problém ve hře? dík za odpověd´

to samý, ještě to šlo přes mobil, ale ted asi nejde přihlásit ani přes něj.. 2 prohlížeče v pc a nejde ani v jednom..
k lucernám, za celý den taky ani jedna...
 

Mrtvejmagor

Veterán
Přes prohlížeč mi to blbne (teda ale asi to bude mím internete) ale jinak se to občas načte a funguje a přes mobil to šlape nejlépe
A okolo asi stromy (lampiony) nemají být... Já je tam zatím taky teda nepotkal
 

Svatej

Legenda
Vzhledem k tomu že se v eventu zítra objeví upgrade strážního ohně, tak to sem asi patří více než do pokecu.
Jsem to jenom já, nebo je výstavba horního patra strážního ohně ve kterém hoří -překvapivě- oheň ze dřeva špatný nápad? Jako jo, vypadá to hezky etc... ale logiku abys v tom pohledal.... Divím se že ještě nikomu neshořeli do základů... :D
 
Tak mimořádně jedu na překonanou vzdálenost v rámci rybníku tj. nikoliv na počet odměn či jejich hodnotnost, tak jsem zvědavý, co tento nový přístup v hraní přinese. Jinak úkoly jsou fakt opět otravné a samoúčelnost je slovo, které mě napadá nejčastěji. Při tom, jak si každý drží zásoby surovin, aby je prodal za FB je trh naprosto vymetený. Fakt si kladu otázku, jestli je energie vynaložená ke splnění úkolu ,,získej x surovin" vynaložena smysluplně. Obepisovat x hráčů, doufat, že snad v cechu něco klapne a když ne tak čekat, čekat, čekat. Vývojáři by opravdu po těch letech mohli dát hlavy dohromady a vymyslet něco jiného. Cením si občasné možnosti ,,buď a nebo" což je vzhledem k mechanice hry natolik převratným vynálezem jako pro lidstvo třeba kolo, ale vznáším řečnickou otázku, zda-li není přeci jen čas pokročit dále. Pojmout nějaké eventy jako ryze vojenské, protože válčení považuji za mnohem smysluplnější a vzhledem k tomu, že tato hra má celkem promakaný bojový systém díky různým druhům jednotek, bonusům, tak bude 100x smysluplnější udělat za úkol poražení armády. Kdy by se nalosovala jak velikost, tak typ jednotek. Pokud dokážu porazit řekněme jednotky o tři doby výše, tak by rozptyl byl +/- 3 doby a od toho by se odvíjel počet útočných vln. Triumf v takovém souboji bych bral mnohem víc s povděkem, než odškrtnutí dalšího samoúčelného úkolu, který tam je jen proto, aby byl, přínos pro hratelnost nula.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak není pagoda, jako pagoda, ta dřívější pagoda byla budova úplně jiná, než je teď pagoda, byla to obytná budova v těch dřívějších eventech a jestli se nemýlím, což se pochopitelně stát může, nemá nic společného s těma předchozíma, podobně jako neměl nic společného Tholos s kolosem.

Pokud je ta dřívější pagoda úroveň 1, pak stejně budou chybět ta vylepšení, takže je to vlastně pořád hlavně o jedné pagode, protože zbytek by se musel opět dokoupit za diamanty.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru