Diskuze k Jarní události 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

možná to venku vypadá, že si z nás počasí dělá pěknou srandu, ale jaro je tady!
Festival třešňových květů je skvělou příležitostí, jak oslavit příchod teplejších dní. Sbírejte lucerny a vyhrajte odměny, které na vás čekají :)

Cítíte také už jaro ve vzduchu? Přečtěte si celé oznámení k Jarní události a napište nám, jak se na událost těšíte!

Krásné jarní dny! :)
 

Svatej

Legenda
"Jakmile Jarní událost začne, můžete otevřít okno události a začít se bavit."
Takže před touto událostí jsme se ve hře nebavili? ;) Takhle mi to alespoň vyznívá. Nevím jak je to v originálu napsáno, ale tato formulace v češtině mi nepřijde nejvhodnější.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Inu, teď budu ten batoh s nápisem "Sinners are winners" nosit s pocitem vítěze. :D
abych dál neporušoval pravidla -sinners are winners se dá přeložit jako hříšníci jsou vítězové
Alespoň že v eventu bude jako denní speciál výběrová sada sakurového setu. A ty pagody taky nejsou úplně k zahození. ;)
 
Tak místo v inventáři doufám omezené není, já tam mám hromadu věcí a nějak to neřeším, až se někdy budu jo nudit, z gruntu přestavím město a dám tam veškeré ty studánky, svatyně a vyhrané eventové budovy. V minulosti bylo eventů méně, takže měl člověk čas trochu hrát běžným způsobem. Což bylo celkem fajn Vzhledem k porovnání s minulým rokem to vypadá, že nebudou historická okénka, ale jak jsem měl trochu naději, že na jednom serveru skočím před dalším eventem do koloniálu, abych si zajistil lepší jednotky a na druhém do postmoderny z téhož důvodu, dostanu se také někam do poloviny tech stromu, tak zase event, kde bych si setrváním na počátku doby pěkně namydlil schody. A event, který se jeví být poměrně atraktivním, takže vynechat ho by byl hřích. Snad bude pauza mezi tímto a letním dostatečně dlouhá.
 

DeletedUser13384

Host
Nevim proc si tolik lidi stezuje na Ligu. Dostanu veci zadarmo ktere jsem driv nez liga nebyla nedostal a nemusim udelat nic navic nez jen hrat.
To me pripada jako super vec za kterou bych spis podekoval :)
Kazdopadne ja uz se na Jaro moc tesim pac jsem za rok vyhral 15 budov v Dennich vyzvach takze si je ted muzu hezky doplnit.
Jedine co me prijde jako velka skoda je ze v hlavnich odmenach je i samotna Pagoda kterych maji hraci kteri hraji Jarni event uz po treti dost v inventari a misto nich by mohl byt Kit na but Pagodu nebo Vylepseni Pagody. tim by odmenili jak hrace kteri hraji hru dlouhodobe tak i zacatecniky.
 

Svatej

Legenda
Lidi si stěžují na ligu, protože drtivá většina hráčů nemá šanci se dostat do té nejvyšší a to je štve. ;) Holt byly vymyšleny tak, aby nejvíce získali jen platící hráči.
A ta menšina která se tam dostane a stěžuje si i tak to dělá proto, že nemá ráda P2W systémy. ;)
 

DeletedUser13384

Host
Nemuzu mluvit za druhe ale treba ve Forge Bowl jsem byl ve stribrne lize a to bez dia a behem Karnevalu bych byl ve zlate lize i kdybych do hry nedal zadne dia takze o penezich to vzdy uplne neni :)
Ale chapu kam tim miris :)
 

dudasek

Znalec
jedu jen 1 svět-jen hraju a jsem skoro vždy stříbrný-když hodně po něčem toužím utratím nějaké dia,co mi dohodí hra..beru to tak,že zlatí jsou ti,co utrácejí dia více(někdy je nakoupí a tím podpoří hru,nebo mají více světů=diafarmy)..každopádně prázdné servry tvůrcům nic nedají a nějaký platící se tedy najde,by podpořil...takže se pobavím a snad nabuším pagodu,by mi něco dávala.

????https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Jednopodlažní_pagoda ze starých časů půjde navýšit???? pokud ANO škoda,že jsme o tom nevěděli-v denních úkolech volím raději tu druhou variantu,abych takové plývy nedostal..
 

Dědeq

Znalec
Ne ta nepůjde navýšit bude to nová budova
Nicméně anglická wiki praví toto:
"The Pagoda is a special residential building first given as a reward during the 2017 Spring Event as a One-Story without further upgrades. Later in the 2019 Spring Event it was renewed as an upgradable building."
Volně přeloženo: Pagoda byla poprvé odměnou při jarním eventu 2017 jako jednopodlažní bez dalších upgradů. Později při jarním eventu 2019 byla renovována na upgradovatelnou budovu.


pagoda ze starých časů půjde navýšit?
Podle všeho půjde, jinak si text výše nedovedu vysvětlit.


@Mrtvejmagor Možná máš nějaké aktuálnější informace než wiki, každopádně kategoričnost a rychlost tvých odpovědí mě vždycky má k tomu, abych si je nejprve šel ověřit. Máš k té své odpovědi nějaký zdroj?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru