Diskuze k Jarní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14265

Host
Super.. neboli kawaiine~ hlavne ze je motivace :) vypada to skvele.
 

Svatej

Legenda
Nevíte někdo co má znamenat toto?
xPiG.png

Zatím se mi to zjevilo na 2 světech a po kliknutí na "otevři tu truhlu" se mi žádné lucerny nepřičetly!
 

DeletedUser13974

Host
Mně se to otevřelo na mobilu a myslím, že mě to hodilo na obrazovku s truhlama. Tak sem otevřel truhlu a předpokládal, že je to truhla zdarma z nějakého důvodu.. No, nebyla :(
 

DeletedUser13611

Host
Mě to teda přičetlo lucerny správně, ale jenom na jednom světě mi to vyskočilo. Ženě se to třeba neobjevilo vůbec a to taky otevírala truhlu, tak nevím. Ale teda tenhle event je tlačenka na diamanty až to pěkné není. 683 Lampiónů za radnici a hlavní linii. Jelikož je v další lini opět vyzkoumání technologie, tak nevím kam až se tam dostanu, ale na dvě budovy to teda moc pokusů není. Samozřejmě něco málo napadá ze stromů, ale to bude spíš takové přifouknutí a když si vezmu, že za 350 Lampiónů (tedy ani ne na tři velké truhly) je to 1575 diamantů tak tenhle set asi nakonec oželím.
 

DeletedUser13041

Host
Taky mi trošku příjde, že politika INNO jde zjevně směrem "odměny jen platícím" a že sebeaktivněší hráč ty blbý dvě budovy nemá moc šancí sesbírat bez toho... Mno budou to nervy a bude to jen o náhodě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11304

Host
Takže jsem si předělal město, abych si někde našel 5x5 pro sadu.
 

DeletedUser13851

Host
Mnou získané budovy budou smrďánkovat v inventáři, třeba je někdy půjde doplnit na plný počet. Je to jen a jen o štěstí, doufejme, že jej bude mít co nejvíce lidí. Jako pestrý doplněk hry je event fajn, ale při počtu běžnou hrou získatelných luceren není celý set příliš reálnou záležitostí.
 

DeletedUser4335

Host
No když porovnáte budovy z této akce třeba jen s terasovitou farmou, tak se určitě nevyplatí. Zabírají hromadu místa a bonusy zase nice moc. Dohromady dává 5 budov max 5FB za den, tak to je pecka, když terasovitá farma dává sama 5FB za den.
Menším hráčům zabere sada půlku města, taky bezva výhoda :)
A šance dostat ty budovy z truhel ???
No taky pecka, dnes jsem otevřel 4 truhly, 2x 7000 medailí, to je paráda medailí mám 1,7 milionu, takže 14 000 navíc to je super z bedny za 120 lampionů. Dále tam bylo 20 FB a plánky na budovy, taky paráda, těch mám denně tak 20, takže mě taky vytrhnou.
Prostě super, příště si tam zase napište, že šance získat budovu je 25 % ,když pak taháme nesmysli co mají šanci 10 % a méně. A nejsem sám, v cechu jsou lidé co otevřeli 6 - 8 truhel a nedostali nic, ano těch za 120 lampionů.

Místo velikonoc, kde si každý vybíral odměny sám a byla to jediná pořádná akce v této hře, jste to degradovali paskvilem, co je uplně k ničemu a šance na získání je skoro 0, protože když ze 4 truhel za 120 lampionů nevytáhnu žádnou odměnu, žádnou co dává nějaký, alespoň malý smysl, tak je to jen další blbost.
Nevim komu vadili ty skvělé velikonoce, kdy jsme si navzájem dávali vajíčka a aktivní hráči mohli vydělat více než lemplové, co chodí jednou za 3 dny a nemotivují nikoho.A komu vadilo, že alespoň na velikonoce jsem si mohl SÁM VYBRAT ODMĚNY KTERÉ CHCI a ne být opět závislí na vašem dementním systému náhody, který zase nahrává novým, slabým hráčů a právě těm lemplům, co pořádně nehrají.
A jsem rád, že nám zase ukazujete, že aktivní hráči budou muset otevřít tak 10 truhel aby něco dostali.
Ještě pár takovýchto akcí a opravdu se na tu hru po 5 letech vyprdnu !!!
 

Svatej

Legenda
Nebudu tu rozebírat princip pravděpodobnosti versus obvyklý názor "4x otevřu truhlu a musím dostat alespoň 1 cenu s 25% šancí" :D

Místo toho se podívám na tvůj názor že terasovitá farma je, co se FB týče, lepší budova než kompletní sada.
Terasovitá farma bez cesty zabere 5*6 polí (tedy 30) bez cety. dá 5 bodů, ubírá populaci jako 2 bazary stejné doby (čili hodně)
kompletní sada zabírá 5*5 polí (čili 25) bez cesty. Dá 5 bodů (a spoustu dalších bonusů které asi nevidíš) a neubírá populaci.

Teď mi řekni, v čem přesně vidíš výhodu terasovité farmy? V tom že je větší? V tom že bere populaci? :D

Nevíte někdo co má znamenat toto?
Zatím se mi to zjevilo na 2 světech a po kliknutí na "otevři tu truhlu" se mi žádné lucerny nepřičetly!
Tak odpověď je, že lampiony z této nabídky se přičtou jen na prvním světě na kterém toto získáte, na dalších světech by se to zobrazovat zřejmě nemělo. Pouze chybí potvrzovaací okno o získání lampionů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4335

Host
Vidim výhodu v tom, že si sám vyberu co ta budova bude vyrábět a kdy to bude vyrábět a populace je čase zanedbatelná.
Navíc nemusim vyplácat diamanty za tisíce, abych tu farmu získal. Tady u té akce je vidět, že pokud neposypeš diamanty jako vsteklý, nemáš moc šancí dostat celou sadu budov, když hráči co otvírali za diamanty, tak ani na 8 pokus budovu nedostali.
Takže to je další výhoda akce, normálním hraním máte mizivou šanci získat celou sadu, ale to zde počítali na foru už hráči přede mnou, takže můžeš to tady dále obhajovat, jak chceš, ale budova co dává svobodnou vůli co a hlavně kdy si výrobu dám a vyberu, vede vždy nad ostatníma, hlavně pro menší hráče, co jsou často farmeni a musejí si výrobu hlídat.
A píšeš pořád o cestách, takže je jako mají ty hráči pořád stavět a mazat, aby si mohli sami řídit výrobu....velice praktické.
 

Svatej

Legenda
Ty jsi vážně hlava, to jeden musí uznat.:rolleyes:
1) pokud by ve hře nebyly hráči jako já, kteří do toho diamanty rádi dají, tak by jsi si foe vůbec nezahrál ty hlavo. :D Není zisk=není hra. Nevím co přesně ti vadí na tom, že tihle hráči jsou za své peníze rádi odměněni více, než nějaká neplatící hlava.:D
2)svobodná vůle? :D Nenech se vysmát. Vše, co můžeš vyrábět ve farmě - zlato, zásoby, zboží, medaile a FB. To vše ti dává kompletní sada najednou. Nemusíš si vybírat nic, dostaneš to vše a k tomu ještě bonus do útoku a do obrany. Kdežto farma ti na větším prostoru vyrobí vždy jen jednu z těchto věcí najednou.:rolleyes:
3) Budovy ze sady nejdou rabovat ty hlavo, takže si je hlídat nemusíš. :D
4)Jo, jestli tě farmí a jseš jak sám píšeš "malý hráč" i po téměř 4řech letech hraní, tak k tomu už fakt nemám co dodat... :D asi jinej gang...
5) píšu o cestách kvůli potřebě napojení, víš co je to napojení že ano? I cesta zabírá pole ve městě... :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14269

Host
Teda pánové po Vás to číst po stránce jazyka českého ... to je skvost :). LordFrunDor ... "jestly" ... to bolí, ty hlavo :).

Každopádně máš pravdu, že ten kdo platí tak má, ale obecně dát "obyčejnému" plebstvu k dispozici za celý event v součtu malý počet pokusů kliknout na zlatou bednu a k tomu muset mít ještě sakra pořádné štěstí, aby něco kloudného padlo, natož budova do jarního setu ... pak je prostě na zvážení, zda se tím eventem nějak více vůbec zabývat hned po prvním dni a jen ho prostě neodklikat bez větších příprav, které by to samozřejmě vyžadovalo, pokud by byla nějaká reálná šance ten set získat :). Ta reálná šance je ale dosti nízká, spíše mizivá, pokud nepadl hned první den z bedny.
 

Svatej

Legenda
Díky za upozornění, opraveno.;)
Já tu ale neřeším šanci na zisk (za celý event ostatně získáš jenom 1268-1880 lampionů (teoreticky) ) Ale jeho názor, že 1x terasová farma je lepší než kompletní sada. Což je opravdu na nějakou cenu za schopnost porovnávání. :D
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Event se mi líbí i kdyby byl ztrátový. :D
Včera jsem nezískal Císařovu bránu.:( Objeví se ještě jako Denní speciál, popřípadě někde jinde v truhle jako náhodná odměna ?

Z textu u 4. úkolu jsem získal pocit, že těch budov se může poskládat i víc a bonus se bude zvyšovat. Je to možný?
Citace: Čím více jednotlivých budov Třešňové zahrady postavíš vedle sebe, tím vyšší budou mít bonus! Konec citace.
Děkuji za odpověď a názory nebo zkušenosti.:)
 

Svatej

Legenda
Ano, jako denní speciálka se brána ještě objeví.
Ano, když poskládáš všehny budovy třešňové sady k sobě do 5x5 čtverce, dostaneš více bonusů (až 3 u každé budovy, 4 u gongu)
Celková sada dává 5% do útoku, 5% do obrany, 5 kusů zboží, 5 FB, medaile, zlato a zásoby dle věku budov.
 

Svatej

Legenda
Gratuluju, vyhrál jsi jako druhý člověk za 2 roky nahlášení příspěvku. :) Uvědom si prosím že do mého osobního života ti vážně nic není.
Že jsem aktivní na fóru = narcismus? :D No od člověka s minimální schopností porovnávání to sedí.
Ušetřím ti práci s hledáním :)
Xwce.png
 

DeletedUser13611

Host
Pupik88 99% F2P her je samozřejmě založených na tom, že si musíš zaplatit, abys mohl používat nějaké funkce navíc, nebo aby si získal výhodu. Jinak by asi těžko mělo smysl mít firmu se zaměstnanci, ale musela by to být nějaká OpenSource věc.

LordFrunDor Já taky patřím mezi platící hráče, ale tady se bavíme o tom, že střední truhla vychází na 44,- Kč a velká truhla 77,- Kč a to jedině za předpokladu, že tam nacpu 1999,- Kč na PC verzi, abych mohl koupit set lampiónů za 8000 dia a to je trochu věc, která mi vadí. Jinak ten počet Lampiónů který jsi tu psal jde získat jenom za předpokladu, že otočíš i vedlejší úkolovou řadu, tedy objevíš i další provincii a vyzkoumáš další technologii atd. a samozřejmě na to musíš mít i výzkumné body. Základní příděl dělá 683 Lampiónů za radnici a hlavní linii + nějaký ten bonus za stromy, kterých je v základu za hlavní úkolovou lini a radnici 46, tedy minimálně dalších 46 maximálně (nerálně) 460 lampiónů. A jelikož prozatím byla rotace všech odměn na betě jenom 2x a zbývá 6 posledních odměn, je dost možné, že budeš již v půlce eventu muset získat obě budovy.

Jabloňové Ano, čím více budov postavíš, tím větší je bonus. Co jsem zatím vyčetl, týká se to vždy pouze jedné budovy každého typu, tedy kdyby si například postavil všech pět budov a vedle toho znovu další setovou budovu, bonus daného setu již nevzroste. Teoreticky by si ale měl mít možnost poskládat si více samostatných setů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14064

Host
Event se mi moc líbí, štěstí se též usmálo, z obou světů se mi podařilo z truhly dostat Císařovu bránu (první a třetí pokus) a teď už šetřím lampiónky na jezírko. Zbylé budovy dostanu za splnění úkolu, takže bych to se sestavením setu neviděl až tak černě :) Za mne naprostá spokojenost ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru