Diskuze k Juriju Gagarinovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

nad vašimi městy budou v brzké době létat vesmírné rakety a lodě! Zemi ovládnou kosmonauti a zavedou vás do tajů minulosti. Těšte se na nové historické okénko o Jurijovi Gagarinovi. Čeká na vás řada úkolů, za které po splnění získáte odměny.

Jak se vám okénko líbí? Chystáte se plnit úkoly? Napište nám!
 

DeletedUser11297

Host
Asi nejhorší minievent, který zatím Inno přineslo. Portrét není ani zdaleka povedený a ty odměny. Je zjevné, že tento event je vyloženě pro začínající hráče, protože takové stavby nemohou nikoho jiného potěšit nebo uspokojit. Akorát zase další šrot do inventáře, ale tak aspoň vlajkonoši a modrý déšť dostanou kamarády. :-/
 

DeletedUser79

Host
Určitě je plnit budu. Vždy se najdou tací, kteří budou remcat, ale to je normální. Nejsme všichni stejného ražení. ;)
 

DeletedUser11297

Host
Nikde jsem nepsal, že úkoly plnit nebudu. Faktem ale je, že Inno začalo od loňského roku (ne-li dříve) měnit kvalitu za kvantitu. Místo toho, aby ponechali ročně klasických 5 eventů a doplnili ho jedním speciálním (větším, či menším, s novou budovou na konci), tak nás zásobují nesmyslnými eventy, kde se neustále opakují úkoly typu prozkoumání nebo dobytí provincie, technologie, atd. Jestli si pod tímto představují ten hratelný obsah, který nám slibovali, tak mě tedy hodně zklamali.
 

DeletedUser7629

Host
Souhlasím s kritiky (a zdravím FazMa) :) Hraju delší dobu a můžu to posoudit, kvalita a zážitek je nahrazená kvantitou hafo eventů a málokterý je povedený. Velikonoce dřív byly mnohoem lepší (tehdy byla moje jediná výhrada časomíra 6h, chtěl jsem 8-10)
 

Svatej

Legenda
Souhlasím, kvantita nahradila kvalitu...
Ale tak jo... tenhle event není to úplně nejhorší... Vojenské úkoly jsou naštěstí v pořadí které mi vyhovuje a není tam "zdržovačka" prozkoumávání provincie... Jediné co mi tu vadí je že opět chybí "nebo" u úkolu "vyzkoumej technologii". To je pro mě asi nejhorší úkol co tam je.
Jinak hlavní odměna (věž vítězství) je ccelkem k ničemu, ale do města si jí dám... lepší než 1 cesta.
A pro nové hráče je tam docela fajn ta socha astronauta.
Takže další event kterým staří hráči profrčí díky automatickému plnění úkolů ale pro nové je to užitečné... Inno nám asi chce naznačit že nemá zájem si staré hráče udržet a že z nových vydělává mnohonásobně více... ;)
 

DeletedUser13190

Host
Tak jsem zvědav, co se nového dozvím. Protože tuhle tematiku tak cca půl roku studuju, těším se, co zajímavého autoři hry vytvoří.
Úkoly pravděpodobně nedokážu splnit, při mé rychlosti hraní a totálním ignorování možnosti do hry investovat byť jen desetník se mi to nejspíš nepovede, ale i tak vyjímečně FOE navštívím častěji než jednou za týden.
 

DeletedUser13577

Host
Milí hráči,

nad vašimi městy budou v brzké době létat vesmírné rakety a lodě! Zemi ovládnou kosmonauti a zavedou vás do tajů minulosti. Těšte se na nové historické okénko o Jurijovi Gagarinovi. Čeká na vás řada úkolů, za které po splnění získáte odměny.

Jak se vám okénko líbí? Chystáte se plnit úkoly? Napište nám!
Ahoj ,na hru se těšíme ,je to vždy oživení a jelikož jsme většnou i dost soutěživi tak každá výhra potěší.Lepší něco než nic.Hel 33
 

DeletedUser13041

Host
Já mám minieventy rád. Úkoly člověk plní tak jako tak, tak se přitom něčemu přiučí. Bez těchhle drobných zpestření by hra vcelku rychle hráče asi i umrtvila. Velký ceny v nich nehledám, ty jsem čekal od vánoc a velikonoc. Souhlasím, že velikonoční event byl propadák (ale rozhodně ne kvůli odměnám - ty byly dostatečný), ale nesouhlasím s tím, že si Inno udrží hráče tím, že je bude neustále štědře odměňovat za každou cenu. Koho bude bavit město přeplněný svatyněma znalostí a skrýšema tuláků. Minieventy beru jako příležitost hráče pobavit a rozptýlit, ne supportit.
 

DeletedUser9366

Host
Laskavě si opravte text ve 2. úkolu, protože je to naprostý nesmysl. Cituji:

"Vzhlížení k oblakům
Milované publikum!
V 30. letech 19. století byl každý kluk fascinován letectvím. Letadla a helikoptéry byly nejpokročilejší technologií této doby a Sovětští piloti překonali mnoho rekordů. Gagarin dělal vše pro to, aby si splnil svůj sen."

Nejprve pravopisně, nejsem češtinář, ale mám za to, že u přídavných jmen se nepíší velká písmena pokud nejsou přímo součástí názvu, čili je Sovětský svaz, ale pokud není na začátku věty, pak jsou jen sovětští piloti.
Ale teď to hlavní. Jsem historik, ale ani bych jím být nemusel a bylo by mi jasné, že to co se v popisku píše je s odpuštěním blbost. Ve 30. letech 19. století byl každý kluk fascinován nanejvýš koněspřežkou a začínajícími parními lokomotivami. Spletli jste se o celé století a i tak bych byl opatrný přiřazovat vrtulníky do 30. let 20. století.
Nevím jestli je chyba v českém překladu nebo v originále, ale je to otřesné už jen z toho důvodu, že se jedná o historické okénko.
 

DeletedUser13190

Host
Přesně tak. 30 léta 19.století, to je rok cca 1830. Tehdy těžko mohli sovětští piloti překonával rekordy na letadlech a vrtulnících. Sovětský svaz neexistoval, první ruský vrtulník, který ale moc nelétal sestrojil Sikorskij v roce 1909.
 

Henzis

Znalec
Je nemilé že překladatel se takhle spletl (překlad nedělá česká podpora).
Máme však možnost tento překlad upravit, ovšem zobrazil by se až v novém update a to už bude celkem pozdě.
 

DeletedUser3139

Host
No, tak dvě věci. Ta první je, že bych zkusil testnout INNO, jak dokážou být operativní. Henzis by mohl poslat ,,bleskovku" jak to pohnojili a pokud nechtějí být za trubky, tak ať to teď, nebo hned, opraví. No a my tu budeme s lahváčem (ti sterší) a kolou (ti mladší) v ruce sledovat, zda se zadaří. :)
A ta druhá, hodnocení evenu. Trval mi 21 minut, zrovna mi skončila výroba města. ;) Odměny jak se píše výše na nic, mince, zásoby a surky. Ale asi za desátý úkol padlo za 50 dia. A to trochu potěší! ;)
 

DeletedUser11297

Host
Tak to já měl o něco větší štěstí. Dostal jsem z 11 úkolů 3x diamanty, dohromady 151 kusů. Aspoň něco pozitivního.
 

DeletedUser12225

Host
já dostal 1x 38 diamantů... věž mi dá 50 medailí tejdně... sochu kosmonauta si brzo budu moct postavit sám... pro mě event nic moc....beru to jako pouhé zpestření hry... nic víc, nic míň... možná by to chtělo míň, zato lepších eventů :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru