Diskuze k Létu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Když vezmu právě hromadu toho smětí, tak na vylepšení lodě je fakt malá šance. Pokud vzpomenu na loňský event, který jsem hrál na dvou serverech, tak to nebyla žádná sláva. Příhodám bych moc nedával, podle mého budou dublony jen za plnění úkolů, potažmo jeden za půlnoc. Možná to fakt chce změnit přístup, čekat víc od prachobyčejné expedice (která má kupodivu smysluplnější hratelnost a lepší výhry) než od nablýskaného eventu, který celkově za moc nestojí. I s přihlédnutím k hratelnosti, kdy hráč prostě jen přihlíží a je ve hvězdách, zda se podaří kolo zastavit kde chce, o kormidlu nemluvě, to je absolutní fraška a možná by ten pohyb po mapě mohl být i bez toho.
 

Dan 77

Veterán
130? Tady se píše o 101 dublonech (+2 z mailu a sem tam občas nějaké k nalezení v okolí města).
Oprava: Ale včetně dublonů za přihlášení. I tak to bude na pohodu úplně se získáním hnízda na maximum...
Já mám teda ještě 3 vylepšení lodě z minula, loni to bylo taky na pohodu. :D :D A ze 100+ pokusů se dají nějaká ta vylepšení nahrabat a zbytek případně dohnat u starožitníka.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Event je taky dobrý, hlavní cena super a vylepšení lodi jde získat v pohodě si myslím, šikovný jsou i ty 2x1 budovy, nepotřebujou cestu a něco málo dají taky, jinak klasika renovačky a tak...
Za mě palec nahoru :)

Jediná věc je, že se to kolo točí moc rychle, dříve se točilo pomaleji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
130? Tady se píše o 101 dublonech (+2 z mailu a sem tam občas nějaké k nalezení v okolí města).
Oprava: Jo možná ještě něco za přihlášení, co? Tak to bude na pohodu úplně se získáním hnízda na maximum...
Já mám teda ještě 3 vylepšení lodě z minula, loni to bylo taky na pohodu. :D :D A ze 130 pokusů se dají nějaká ta vylepšení nahrabat a zbytek případně dohnat u starožitníka.

jo máš pravdu, blbě jsem počítal - vzal jsem 55x2+20 a nekoukal jak dlouho event vlastně poběží...
ale i těch 100 pokusů je dost na získání jedné kompletní lodi, větší problém bude spíš najít ty vylepšení na kole..
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Jj. A k získání hnízda na maximum je potřeba mít minimálně 1,78 posunu na mapě na každý použitý dublon/kompas, takže je to zhruba stejné jako u svíček na vánočním stromě.
 

DeletedUser12887

Host
je to jako na stromě se svíčkama souhlasím, ale tohle je čistě náhoda co padne, jako v kasínu, zatímco ty hráče se dalo nějak odhadnout, forbe bowl, forge ladies footbal a tak
 

Dan 77

Veterán
Myslím pravděpodobnostně a minimální nutný průměrný posun k získání hlavní ceny na max. Ve vánočním eventu bývá pexeso nebo co.
 

DeletedUser12887

Host
od minulýho roku se zapalují svíčky na stromku, 1-3, tady je kompas 1-3, to nejde nijak ovlivnit, akorát možná podle toho pole, které se získá
zlaté 3 body, stříbrné 2 body a obyčejné 1 bod, nicméně se kolo točí tak nevyzpytatelně, že trefit něco je umění velmistra

kromě hráčů co na to mají nějaký fígl
 

d arvit

Odborník
ale i těch 100 pokusů je dost na získání jedné kompletní lodi, větší problém bude spíš najít ty vylepšení na kole..
beru zpět co jsem psal o těch pokusech, dost by to bylo v případě že se kolo bude chovat stejně.
co jsem zatim vypozoroval tak dotočení až do zastavení, se pohybuje od ,,násilného brždění" (kolo zastaví z plné rychlosti za 4 políčka) přes plynulé zpomalování až po zpomalování smykem, kdy první půlku kola vůbec nezpomaluje a zastaví až cca po 1,5 kole nezávisle na počáteční rychlosti (době otáčení) v okamžiku zmáčknutí stopky..

navíc mám pocit že na hlavním světě kde chci lod, tu zlatou odměnu odstranili, viděl jsem jí párkrát první den a od té doby ani jednou (a to to hlídám fakt hodně)
 

traktorista

Odborník
beru zpět co jsem psal o těch pokusech, dost by to bylo v případě že se kolo bude chovat stejně.
co jsem zatim vypozoroval tak dotočení až do zastavení, se pohybuje od ,,násilného brždění" (kolo zastaví z plné rychlosti za 4 políčka) přes plynulé zpomalování až po zpomalování smykem, kdy první půlku kola vůbec nezpomaluje a zastaví až cca po 1,5 kole nezávisle na počáteční rychlosti (době otáčení) v okamžiku zmáčknutí stopky..

navíc mám pocit že na hlavním světě kde chci lod, tu zlatou odměnu odstranili, viděl jsem jí párkrát první den a od té doby ani jednou (a to to hlídám fakt hodně)

Já viděl vylepšení lodi zatím všeho všudy 2x od začátku akce. Vybrané samosebou :D.
 

Dan 77

Veterán
Já sice vylepšení viděl už mnohokrát, ale jsou tací, kteří mají nějaký fígl na to, aby trefili, co chtějí, skoro vždycky napoprvé.
 
no k rotaci kola mám takový dojem že je to lež a místo zastavení je dané už v momentě kdy kliknete roztočit nebo obnovit a roztočit bez ohledu na to jestli kliknete zastavit nebo ne. Tlačitko zastavit je tam jen z důvodu trochu rychlejšího klikání kola. Protože jak jste psali již vyše to kolo se i po kliknutí zastavit točí ruznou dobu někdy ujede proudkou brzdou 3-4 polička a někdy se i 1,5 až 2 x cele ještě otočí. tohoto jsem si všiml už při minule letní akci.
 

Svatej

Legenda
Stejně jako loni mám
čti nepodloženo dostatečně velkým vzorkem pokusů
že krátce (cca hodinu) po nákupu dia či nákupu dublonů je zvýšená šance trefit zlatou odměnu.:rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru