Diskuze k Ledové budoucnosti - 1. část + nová CvC mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
„Cítíte tu zimu?“ zeptal se Rinbin a tělo se mu přitom celé třáslo zimou.
„Já cítím něco velkého,“ řekl tiše jeden z obyvatelů města a přitom se zahleděl vzhůru.
„Máš pravdu, blíží se něco velkého!“ Rinbin se potutelně usmál a představil si, jaký bude život mezi ledovci.
„Pověz nám o tom něco šašku! Prosím!“ žadonily děti a nespouštěly z něj oči.
Rinbin vytáhl z kapsy mapu a informační brožuru a začal dětem ukazovat nová území, vysvětlovat úkoly a odkrývat tajemství nových technologií.

Přečtěte si i vy, co na vás v nové době, v první části Ledové budoucnosti, čeká.
Také je pro vás s novým věkem připravená nova CvC mapa, přesto není na této době závislá, neboť můžete bojovat s jednotkami ze všech věků.
A nezapomeňte nám napsat, jak se těšíte! Diskutujte, ptejte se, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.
 

Zelda

Člen
Nová doba jednoznačně plus, jen si nejsem moc jistý vhodností té "salámové metody" - jak to třeba bude s expedicemi u hráčů, kteří postupí do DL ale díky postupnému spouštění nebudou dostupné kompletní jednotky DL?
 

DeletedUser7190

Host
Expedice s dvěma druhy jednotek, to bude taky zajímavý, ale ještě víc mě překvapuje, že oznámení o nové době dáte 3 dny předem, když oznámení o každém pidieventu je týden dopředu.
A vůbec nej bude ta nová VB, tu si hned pořídím:D
 

DeletedUser12765

Host
mě by zajímalo jak budou fungovat bonusy u observatoře a atomka, jelikož zboží u novějších dob už z hlediska CvC nebude třeba dávat do pokladnice a v případě expedic je potřeba doba vždy o jednu menší a tak bych se chtěl zeptat jestli to i v případě těchto VB bude ten bonus změněn na dobu o jedna menší než je daný hráč s přechodem do DL, jinak vlastně tyto VB postrádá smysl vlastnit ve vyšších dobách...
no a pak ač se mi moc nelibí, že se bude spouštět doba po částech, jelikož si už nepůjde vše dopředu naplánovat, a hlavně to omezení s jednotkami bude dost svazující pro ty co to budou zkoumat hned a budou tak vždy chvíli čekat na další kousek výzkumu s dalšími jednotkami, tak nechci to hned odsuzovat, všemu se má dát šance i tomu co se na první pohled tváří, že může být katastrofa
 

DeletedUser12887

Host
Tak hlavní téma se týká spíš toho, jak se bude řešit nedokončený výzkum a tím pádem pouze část jednotek vůči cechovním expedicím, kdy zkrátka a dobře obranné jednotky můžou být v plné síle, zatímco útočné budou chybět, protože netuším stejně jako desetitísíce dalších hráčů po celém světě, jak tohle teda někdo vyřešil....
 

DeletedUser12613

Host
Nová doba jednoznačně plus, jen si nejsem moc jistý
Zelda - trošičku Tě podezírám z ironie - napsat "Nová doba jednoznačně plus, jen si nejsem moc jistý vhodností té "salámové metody" -..." , zni trochu jinak než bezvýhradná podpora.

A vůbec nej bude ta nová VB, tu si hned pořídím:D
to z příspěvku Emilio je to nadšení jasně cítit a pravděpodobně nemůže ani dospat

přístav...Tak na něj přece došlo.
Stejně tak u Crackenosch ten je od ucha k uchu protože INNO konečně udělalo jím očekávaný přístup a lze z toho vyvodit ž je spokojený a mohl by v klidu umřít.(samozřejmě že mu smrt nepřejeme, přejeme mu hodně radosti z dalších jím očekávaných budov ve hře)

... tak nechci to hned odsuzovat, všemu se má dát šance i tomu co se na první pohled tváří, že může být katastrofa

.. cechovním expedicím...obranné jednotky můžou být v plné síle, zatímco útočné budou chybět...

Gambit11 a petrpivoj podezírám trošičku z trudomyslnosti a negativistických nálad, které přenášejí do společnosti. Mají se vyjadřovat k tomu, jak se těší na část nové doby a oni rozkládají debatu, svým podezřením, že bude problém s cechovní expedicí a to jak po stránce surovin tak po stránce vojenských jednotek. Nová doba i cechovní expedice běží na testu už pár týdnů, myslíte si že za tu dobu by tamním cechům už dávno nedošla zásoba surovin na odemykání nebo měli problém s jednotkama. Jasně můžete argumentovat, že Expedice tam všichni nehrají a že se tam běžně léčí jednotky za DIA protože je testeři dostávají automaticky na účet vždy s novou inovací, ale co Vám brání léčit jednotky i zde? Tato hra je skvělá má unikátní zpětnou vazbu mezi hráči a podporou. A všichni vynakládají maximální snahu a co nejpohodlnější hraní co největšího počtu hráčů

Takže zatím máme to nadšení tak fifty fifty. Za mě jen tak dál INNO,věřím že "Již brzy" se tyto kroky projeví na hráčské aktivitě odpovídajícím způsobem.

Edit:

Já se těším stejně jako na každou novou dobu a jelikož sem jí na betě nehrál, nebudu zde řešit problémy které by mohli nastat.;)
lejbis tomu říkám správný přístup ze kterého by si měli vzít vzor všichni ty škarohlídi názor:
Já se těším stejně jako na každou novou dobu a jelikož sem jí na betě nehrál, nebudu zde řešit problémy které by mohli nastat.;)
by měl být předefinovaná možnost odpovědi na každou otázku podpory, protože tahle věta dá tu správnou zpětnou vazbu. Škoda jen, že nemůžu najít tleskací emotikon

na novou dobu jsem zvědavá
stejně jako na další příspěvky vjpc který má nutkavou potřebu vše velmi podrobně rozebrat ze všech možných úhlů.....díky němu si nemusím kupovat noviny neb materiálu ke čtení je dost :D :D

Trina - A já si právě říkal, že udělám všem radost, že toho nemusí číst tolik a mají to objektivně a nestraně v jednom příspěvku. A o mých potřebách co mám a z jakého úhlu na to koukám bych tu radši neprobíral

...nejen procvičí psaní všemi deseti na klávesnici, ale i pěkně prošetří fungování našich mozkových buněk ..

Thomas Jir - další pozitivum kterého jsem si nevšiml - respekt a reakci na požádání dám raději dohttps://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/foe-rádio.694/page-20
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lemmy Kilmister

Komentátor
Mě tedy není jasné, proč máš potřebu řešit hráče jestli se těší tak jak se podle tebe mají těšit, nebo ne.:)
Já se těším stejně jako na každou novou dobu a jelikož sem jí na betě nehrál, nebudu zde řešit problémy které by mohli nastat.;)
Cechovní expedice a k tomu nová doba, paráda.:cool:
 

DeletedUser3086

Host
na novou dobu jsem zvědavá
stejně jako na další příspěvky vjpc který má nutkavou potřebu vše velmi podrobně rozebrat ze všech možných úhlů.....díky němu si nemusím kupovat noviny neb materiálu ke čtení je dost :D :D
 

DeletedUser2059

Host
Domnívám se, že netradiční příchod nové epochy nejen procvičí psaní všemi deseti na klávesnici, ale i pěkně prošetří fungování našich mozkových buněk až budeme vymýšlet jakým způsobem si poradit jak v expedicích, tak v cvc a celkově v bojích, zvlášť když budme mít jen dvě jednotky!
 

DeletedUser2059

Host
Ano, stačí, abys napsal prázdnou zprávu Lorde a hned se mi to tím připomene (profilový obrázek Lorda znázorňuje šampióna - doba ledová)
Zajímavé také je, že Doba ledová příjde na jaře - před létem :) jak to asi okomentuje vjpc???
 

Zelda

Člen
Pokud nespustí novou éru v úterý před osmou hodinou, tak expedice ještě poběží v původním nastavení. Netuším, jaké mají mít nové vojenské jednotky bonusy, ale pokud je nebudou mít proti sobě navzájem, tak to následně moc vyrovnané nebude.
 

DeletedUser12887

Host
Děkuji za odpověď a pravda, nálada dělá dost bohužel někdy je i negativní.
Taky jsem zvědavý, stejně jako ostatní a věřím, ze se s novou dobou dle svých schopností všichni popasujeme a bude se nám líbit ☺

„Cítíte tu zimu?“ zeptal se Rinbin a tělo se mu přitom celé třáslo zimou.
„Já cítím něco velkého,“ řekl tiše jeden z obyvatelů města a přitom se zahleděl vzhůru.
„Máš pravdu, blíží se něco velkého!“ Rinbin se potutelně usmál a představil si, jaký bude život mezi ledovci.
„Pověz nám o tom něco šašku! Prosím!“ žadonily děti a nespouštěly z něj oči.
Rinbin vytáhl z kapsy mapu a informační brožuru a začal dětem ukazovat nová území, vysvětlovat úkoly a odkrývat tajemství nových technologií.

Přečtěte si i vy, co na vás v nové době, v první části Ledové budoucnosti, čeká.
Také je pro vás s novým věkem připravená nova CvC mapa, přesto není na této době závislá, neboť můžete bojovat s jednotkami ze všech věků.
A nezapomeňte nám napsat, jak se těšíte! Diskutujte, ptejte se, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

Jinak nevím, zda nekdo četl tu úplně první zprávu. Za tu děkuji, je krasne napsána.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6391

Host
Mě by jenom zajímala odpověď na první část zprávy petrpivoj - k čemu budou v pokladně nové surky? Pokud je tedy medailová mapa poslední mapou CVC, surky v expedici se budou platit max. z Budoucnosti, k čemu je využijeme? nebo se mohou cechovní VB pobourat?
Jinak se na novou dobu samozřejmě těšíme, dávkování se může ukázat zajímavým, ale tento výše zmíněný aspekt mne také trápí..
 

Svatej

Legenda
Podle CM na betě se využití pro surky budoucna teprve chystá... Nicméně pochybuju že i pro ty cechovní...
Takže pobourat, nebo počkat na druhou část a pak se rozhodnout.
 

DeletedUser12887

Host
Já bych ty stavby neboural..dávají bonusy i aktivní..atomium spokojenost.. Arc navysuje odměny a observator kromě surek stále dává bonus podpory kasáren cechu i pro všechny předchozí doby.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru