Diskuze k Letní události 2018

Svatej

Legenda
dudasek: Zas až tolik toho moderátoři "zdarma" nedostávají. ;) Spíš bych to viděl na běžný případ upper-end platícího hráče.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
Mně osobně nepřišly, ty vedlejší odměny zlé. Hlavně pak v porovnání s tím, co padalo (jedno velké NIC) v jarním eventu, kde to tedy vyvažovala síla těch speciálních budov. Normální spotřební předměty, k tomu spousta balíčků bodů v podobě těch pirátských sad. To je docela fér. Loni pravda padaly i prémiové kulturní budovy, začátečníkům to mohlo pomoci, ale letos to zase nahradily například ty potopené poklady. Tohle si myslím že je super event.

Proč by mělo jít využít v budoucnu přebytečné plánky na vylepšení lodi? Event byl koncipován tak, aby každý měl max lvl. Co víc byste chtěli? U Tholu, nebo památníku vítězů jste museli na max. lvl kupovat další pokusy, nebo doufat, že se vylepšení objeví jako denní speciálka. Tady to má každý a bez práce.
 

DeletedUser12609

Host
Je vidět že ti porovnávání vůbec nejde.
Loni jsem získal budovy co mi dávají 19 bodů a desítky surovin. Letos jednu uprděnou loď co mi nedává ani třetinu.
A i loni už to byly odměny naprd, kde jsou časy kdy každé políčko se mohlo vytočit 4x bez ohledu na cennost. Svatyně znalostí a síně slávy se střídali pomalu ob kolo. Padali prémiové budovy a vojáci z další doby. :-(

A co se týče pokladu jen budova jakých mam v inventáři desítky a nikdy je nepostavim.
 

DeletedUser3903

Host
Palácový set, v ideální kombinaci 4 paláců, produkuje přepočteno na pole a zabírá 108 polí, včetně minimálního množství cest k propojení:
  • 0.222 FP/sq
  • 0.185 zboží/sq
Osamocená Královská loď, kterou není možné vyrabovat, zabere 22 polí (min. 1 cesta) a produkuje:
  • 0.273 FP/sq
  • 0.455 zboží/sq
Potopený poklad produkuje rafinované zboží v bezkonkurenčním poměru k polím a zcela zdarma (mince/zásoby/motivace). Umí také zastoupit stráž nebes, bez nutnosti motivace. Uznávám, že porovnávání mi nikdy moc nešlo...
 
Je vidět že ti porovnávání vůbec nejde.
Loni jsem získal budovy co mi dávají 19 bodů a desítky surovin. Letos jednu uprděnou loď co mi nedává ani třetinu.
A i loni už to byly odměny naprd, kde jsou časy kdy každé políčko se mohlo vytočit 4x bez ohledu na cennost. Svatyně znalostí a síně slávy se střídali pomalu ob kolo. Padali prémiové budovy a vojáci z další doby. :-(

A co se týče pokladu jen budova jakých mam v inventáři desítky a nikdy je nepostavim.
No když myslíš že poklad je jen budova co si nepostavíš tak budiž.
Ale dle mě je to zatím jedna s nejvýhodnějších budov na zboží v této hře, protože vychází 0,8333 zboží na 1 dílek co 8 hodin
osobně mám 9 pokladů a bohužel mi chybí poslední 1 jelikož 10 pokladů vydá velikostně přesně jako 2 zbožárny s virtualní doby. osobně vytáhnu za 2x8 H tedy za 16 H znich vytahnu s každé suroviny virtualni doby 18 zboží na mojich 9 pokladech což je bez 1 pokladu to samé jako kdybych postavil 5 zbožáren a to máte bonus jen na 4 suroviny a to nepočítam že občas jsem schopný vybrat poklad i 3 x deně ale to nejde dělat pokaždé člověk u toho nemuže sedět furt.
 

DeletedUser12609

Host
Chápu že pro začátečníky je to super budova, ale pro mě kterej vybírá min 20 zboží denně už ze 4 dob mě nějak neohromí budova která mi dá jen zboží.

A nemyslíš že jedna loď je menší a stačí ji vybrat jednou denně a k těm 20 zbožím (pokud sis zvolil obchodní loď) máš ještě další bonusy.
 

DeletedUser12887

Host
Tahle sekce je nová o lodi se píše teď prvně.
No už bude pomalu konec takže bude zase klid
 

dudasek

Znalec
ohledně cen na kole štěstí:
-hoooodně mi tam chyběla pole:1,2,3 dublonů...dost kol jsem minulý rok protočil,abych se dostal k palácům.když byly sety už rozebrány....
-vojáci(1 ks) .....o dost horší,než mince a kladívka-dokonce i dekorace,...strašná cena!

+oceňuji.že nedali portréty avatarů!
+přidám chválu za lodě-asi všechny se povedli-možnost vybrat si..paráda...
+potopený poklad-parádní výrobna-asi nejlepší je to zboží/8 hodin bez nákladů...celej den na 1fp ho asi nepustím...a je pěknej!
 

DeletedUser12887

Host
Jako přímo do toho kola ty portréty už neměly cenu když někteří jich mají plný inventář spíš by mě zajímalo jestli tam všechny zůstaly protože mi připadá že jich tam tolik nemám podle toho kolikrát už jsem točil..
Sety tak to mě nenadchlo ani loni takže loď asi je lepší nicméně co se teda stane když třeba ta loď spoustu hráčů nenadchla. Bude ještě někdy možnost získat zbývající planky na loď nebo nebude takže vlastně zůstanou v inventáři pouze zbytky letošního eventu ?
To je třeba celkem zásadní otázka.
Protože stejně jako letos nebyla možnost získat další části setu třeba nebude priste ani možnost získat vylepšení lodi..

Co se týče toho pokladu spíš bych to bral tak, že co je doma to se počítá, zatímco nedostavena loď je zbytečná a k ničemu.

Pro mě ta nedostavena loď znamená další část něčeho co se stosuje v inventáři takže k několika různým vylepšením něčeho přibylo další...
 

dudasek

Znalec
v denních úkolech "Bezejmenného" se občas součásti setů jak maharádži,tak sloní fontány ukazují-nějaká šance je..

ta vylepšení Tholu,mostu,hřbitova,lodi....vůbec nikdo nedal vědět,zda je půjde ještě někdy získat-třeba i za dia-zatím se mi podařilo v denních vylosovat jen vylepšení májky ...možná nějaký výprodej.či další letní event?
 

DeletedUser12887

Host
Tak ja bych kromě výprodeje měl název třeba výměn co můžeš.. blesi trh
 
v denních úkolech "Bezejmenného" se občas součásti setů jak maharádži,tak sloní fontány ukazují-nějaká šance je..

ta vylepšení Tholu,mostu,hřbitova,lodi....vůbec nikdo nedal vědět,zda je půjde ještě někdy získat-třeba i za dia-zatím se mi podařilo v denních vylosovat jen vylepšení májky ...možná nějaký výprodej.či další letní event?
Denní výzvu sem netahej. Odměny v těchto vyzvach jsou dány s ruznych akci a eventů co byli v této hře avšak jen do přidaní dení vyzvy od te doby seznam odměn nerozšířily o věci s letošního roku.
 
Nahoru