Diskuze k Letní události 2018

dudasek

Znalec
já osobně to kolo točím jen kvůli posunu na mapě-měl jsem pár sad pirát/král/obchodník:25fp,či druhou loď uvítám...hlavní jsou pro mě upgrady a ty asi aktivitou získám i bez dia...konečně jasná maxi odměna i bez utrácení!
...jinak krom svatyněk tam sází plívy,které tedy cenu 100 dia nemají a jeden voják?k smíchu...

shrnuto podtrženo spokojenost-jen potopený poklad a vrak jsem asi ani jednou neviděl,,,holt smůla :)
 
Mám sice Alcatraz, takže jednotek je dostatek, jen jde o princip. Prostě takové ,,odměny" jsou fakt k vzteku a naprosto neodpovídají tomu, že si sám provozovatel hry cení jednoho dublonu na 100 dia. Jedinou chabou útěchou je posun o políčko dále. Jenže to je asi tak všechno. A balíky kladívek či mincí, na modernu 20 000 ks, to beru fakt jako nepokrytý výsměch. Kdyby místo toho bylo třeba 100 současných surovin, super. Jenže ne. Opravdu nechápu, proč odměny v rámci ,,ceny útěchy" v tak velkých eventech nemůžou být srovnatelné min. se zlatou truhlou v expedici.
 

DeletedUser16195

Host
může mi někdo prosim poradit s ůkolem 37 - dokonči prvni úroven obtiznosti v expedicich cechu nebo pronikni do 5 oblasti na mape uzemi. vubec nevim jak na to! Děkuju
 

DeletedUser5384

Host
No a čemu nerozumíš? Co je to cechovní expedice a jak se hraje, nebo jak se pronikne do 5 oblastí? Pokud ani jednomu,pak je každá rada drahá :D
 

DeletedUser13809

Host
může mi někdo prosim poradit s ůkolem 37 - dokonči prvni úroven obtiznosti v expedicich cechu nebo pronikni do 5 oblasti na mape uzemi. vubec nevim jak na to! Děkuju

Pokud nejsi v cechu, pak expedici nemáš k dispozici. Zbývá ti jedine proniknout do oblastí na mapě území. Otevři si mapu území, najdi si oblast, kterou máš vyzkomanou, ale ještě ne vykoupenou/vybojovanou. Když ji otevřeš, tak vpravo pod obrannou armádou máš tlačítko Proniknout (bude tě to stát mince). No a to zopakuješ u pěti oblastí a máš splněno :) Tak snad ti to pomůže.

No a čemu nerozumíš? Co je to cechovní expedice a jak se hraje, nebo jak se pronikne do 5 oblastí? Pokud ani jednomu,pak je každá rada drahá :D

My "veteráni" jsme vysmátí, ale trochu taktu, vždyť může jít o nováčka, který se teprve rozkoukává ;)
 
Zdravím, zdá se mi to, nebo ty lodě mají různě vysoké odměny na základě věku, ve kterém jsem ji postavil na 1. lvl? Začal jsem v Době železné, mám ji už na 3. lvl, ale v kole jsem si vytočil další, které jsou v základu z doby Raného středověku a v základu ukazují více mincí než ta moje na 3. lvl :( Teď mě teda hodně mrzí, že jsem utratit už dva upgrady. Hraju teprve cca od začátku srpne, tak mě nebijte, ale tohle je tu běžné? :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ano tohle je běžné ale když získáš další upgrade a vylepšíš si tu loď co máš z železa tak se vylepší na loď z raného a bude to ok ;)
 

DeletedUser12887

Host
No ono by to ani tak neztroskotalo na těch úkolech ty přejít jdou, ale troskota možnost získat třeba další loď zadarmo a za peníze nebo klidně vyhrane diamanty taky, protože je potřeba tam vážně nasypat celkem dost a to při četnosti eventu několikrát měsíčně vážně levné není.
Koneckonců se o tom psalo někde na začátku.
Nehledě na to ze jestli že mám 20 skrysi tulaku vážně 21. potřeba není

Jinak ten potopeny poklad samozřejmě šikovná budova je, jenže by se mohla objevovat častěji než jednou týdně atp....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3903

Host
Tak já trochu zainvestoval a max lvl loďky budu mít dvě. A nemyslím, že není pak důvod hrát dál. Je dobrá šance vytočit si ty sady, v nich jsou body. Není to moc, ale já takhle nasbíral 250 bodů navíc v sadách, to vždy potěší. Padla i nějaká svatyně a 5 potopených pokladů (super budova).

Navíc velké díky vývojářům, že dali event konečně odpočinkový, když už se to na nás valí každý týden. Max odměnu získal každý, kdo hrál. Budova je jen jedna, není potřeba shánět nic dalšího do setu, má super staty a všechny úkoly byly tentokrát na hodně lehké straně, takže nebylo potřeba nic předem plánovat, aby to odsýpalo.

A k tomu ještě ty potopené poklady... :)
 
Za mně také spokojenost 9 potopených pokladů (fakticky užasná budova) 12 vylepšení na loď + 1 za poslední misi a zhruba do konce eventu ještě 3-4 dublony.
Akorát mě mrzí že ty potopené poklady nebyli zrovna nejlevnější za klasické dublony mi padli 3 a zbylých 6 jsem přikopoval za diamanty( pruměrně skoro 1000 diamantů na 1 poklad).
 

Svatej

Legenda
Nevím, letní event býval v minulosti vždy super a těšil jsem se na něj. Tentokrát vyústil ve velké zklamání. Pomalu začínám uvažovat o tom že pokud hra půjde i nadále tímto směrem, tak asi skončím. Jen další nuda a čím dál větší tlak na utrácení diamantů. Docela mi to připomíná ranou fázi konkurenční hry od BigPointu vydanou v roce 2011, kterou jsem ukončil právě kvůli nesmyslnému tlaku na placení...o_O
 

DeletedUser12887

Host
Tak já si sice nestěžuji nicméně loď aby měla úroveň 7 bez diamantů šla získat pouze jedna.
Jinak i když jsem si diamanty koupil v nabídce kdy dávala ještě 45 dublonu navíc stejně druhá loď bez toho aby se další pokusy prikupovaly získat nešla takže spíš to beru v tomhle ohledu a to získat prostě vážně nešlo.
Samozřejmě že když si koupím diamanty třeba za 10k tak budu mít lodi spoustu ale zase tak zázračná budova to není.

Jenže nestěžuji si v tom, že se dala získat loď, která vypadá celkem dobře. O tom co šlo získat v kole přímo to je zklamání určitě, protože zase tolik cen, které by měly smysl tam nebylo.

V porovnání s letním kasinem je to prostě nesrovnatelné a těžko to taky vysvětlovat tomu, kdo třeba ho nehrál což byl event už předloňský naposledy.
Pravda co je asi lepší že je loď jedna a nejsou sety, nicméně by mě celkem zajímalo, kdy bude možnost teda získat další vylepšení lodi aby z toho co zbylo v inventáři se dala dodělat loď na 7. úroveň.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru