Diskuze k Letní události 2022

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Summer%20Event%202022%20Logo.png

Těšíte se na letní událost? Jaké na ni máte názory? Zde se s námi o vše můžete podělit... :)
 

Tomas 0482

Psavec
Já už tajně doufal, že se letošnímu kolu štěstí vyhneme, ale bohužel tomu tak není.
Jinak událost vlastně stejná jako vždycky, takže za mě jedna z nejhorších událostí ne-li nejhorší, protože denní specialy nejsou a v kole štěstí narazím obyčejně na mizivé množství toho, co chci plus musím mít štěstí, abych to vůbec získal. Nikdy jsem nebyl fanda dvojitého štěstí, které je v tomto eventu.
 

DeletedUser

Host
Tak třeba já to běžně dělám tak, že netočím, dokud na tom kole není to, co potřebuju :D A když jo, tak nemám problém točit vícekrát, než se trefím :)
 

d arvit

Odborník
ta truhla s předmětem inventáře nabídne vždy vše co tam je napsaný nebo jen 1 věz ze seznamu??
 
No to je pekne cekat az neco padne,ale jakmile mas hodne aktivni sousedy, tak budou tocit s tebou,a treba ti to i schvalne vymenit. Je to proste stesti nic vic,a nebo pak v noci tocit. Ale jak pisu hodne zalezi na sousedech s, kteryma sdilis ceny a tocis.

Na bete borec tocil 20x a hlavni cenu nedostal,pak prisel nekdo prask a mel ji.:)

A tech toceni zase moc neni za event. A z incidentu jsem na bete snad dosal 5.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
ta truhla s předmětem inventáře nabídne vždy vše co tam je napsaný nebo jen 1 věz ze seznamu??
Ano vše, jak už taky padlo můžeš si jich do inventáře uložit kolik budeš chtít, navíc doplním že se při sběru dá zdvojnásobit (x2) pomocí Modré Galaxie a můžeš jich najednou otevřít více pomocí funkce přidané v jedné z předchozích aktualizací, jen však do výše 100 bodů na liště, tedy truhel bukanýra najednou až 13 a truhel mrtvého muže až 17.

bude na fóru nějaká tematická soutěž?
Věřím že @sabinabetty má něco vymyšlené, takže pravděpodobně ano. :) Jen se tradičně vydávají chvíli po zahájení události.
 

Borat

Člen
Už zase kormidlo... Brr. Má nějaký význam pohyb kormidlem do stran? Občas mám pocit, že to víc roztáčím či snad i zpomaluji. Moc bych za to nedal, že to nedělá absolutně nic a jen si má hráč myslet, že může cloumáním s lodí něco ovlivnit... Jen taková další FoE zlomyslnost. :cool: Nevíte, jak to je?

Resp. je nějaký návod jak točit žluté a šedé ceny? 1 dublon má hodnotu 110 diamantů, tj. tak 50 Kč a pak je za to jen samý brak. Asi brzy zacloumám s monitorem, kde září FoE. :D

PS: Drsný. Kdybych to neviděl na vlastní oči, neuvěřím. Roztočím kolo a během točení uletí žlutá, někdo ji vybral. Jednoruký bandita v akci. Hlavní cena zmizí uprostřed hry. K neuvěření. :cool:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Jen taková další FoE zlomyslnost. :cool:
S prominutím, děláš z lejna větrník (klidně mi to upravte, pokud je to příliš pejorativní). Jestli se ti visuální efekt nelíbí, můžeš si ho vypnout v levém horním rohu, ostatně jako každý rok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Borat

Člen
můžeš si ho vypnout v levém horním rohu
No a je jasno. Je to jen FoE zlomyslnost. O vypínači jsem nic nevěděl a hraji to poněkolikáté. Takže díky. (A proč ty nadávky? Autoři FoE sem sází infantilní zlomyslnosti jednu za druhou. Patrně mají představu, že je pak hra zajímavější. Třeba schovávání příhod za budovy či lišty... Vcelku mi to vadí, takové drobné podrazy a hodlám to jako "zlomyslnost autorů" nazývat.) :cool:

Jinak, pár postřehů. Je cca 16:30. Ceny z kola mizí mnohem rychleji, něž v jiný čas. Pro klidnější točení je dobré vybrat jiný čas.

A napadá mě přepočet. Na jedno moře je třeba v průměru cca 10 pokusů. 1 navýšení loděnice potřebuje tedy 20 pokusů. Pro jedno navýšení je třeba získat a protočit 20 dublonů. 2 navýšení vyjdou z plnění úkolů. Je jich třeba celkem 10. (Dnes jsem protočil 30 dublonů a mám 2 navýšení doma. Potřebuji ještě 6 navýšení po 20 dublonech. Potřebuji ještě cca 120 dublonů. Průšvih. Jsem celkem na cca 150 dublonech.)

Co tak vidím, 2 dublony leží v poště, ve hře jich má být 135 a k tomu varování, že je třeba přijít denně. Podle všeho, ty 2 dublony za přihlášení propadají, pokud si je jeden nevyzvedne. Další chodí v příhodách. Je třeba poctivě vyzobávat příhody, jinak nastane finále s utrácením diamantů. ;)

Jakou hlavní cenu nakonec stavět? Asi lepší, než Scéna věků... Ale 20 dnů práce...

PS: Doplňuji. Jedna sada loděnice je v inventáři v truhle s překvapením. Kdo hrál minulou událost, má jí. Mohu si odečíst 20 dublonů. Na plnou událost (na komplet jednu loděnici) by pak mělo stačit cca 130 dublonů a ty jsou ve hře.
 
Naposledy upraveno:

OffTheWall

Psavec
Borate trochu se divím, že tuto infantilní zlomyslnou hru, která tě systematicky okrádá o body, stále hraješ, ale to je off topic.
Letní událost je jednoznačně má oblíbená, hlavní cena se mi líbí a dají se zde získat i zajímavé speciály (guvernérova vila, pirátské doupě, vraní hnízdo, upgrade strážní věže, atd.).
 
No nerikal jsem to u Spolecenstvi, ze opet tu budou nesmyslne slohovky. A uz je to tu. To snad uz ani nema cenu cist, nic vecneho tam neni, jen
stourani hovna, nejlepe kdyby dostal hned tu hromadu dublonu na zacatku vytocil 200 zlutych cen a dostal hlavni budovu dvakrat..verim,ze i pak
by tu psal tyhle zvasty.:) Porad dokola.

Hlavni cena jde v klidu v tomhle eventu vytocit. A nejaka ta zluta cena taky, jasne ze ne vsechno,ale na bete,jsem vytocil v klidu Guvernera a Piratske na 6 uroven, tri jsem si doplatil z toho co tam davaji diamanty.

Jsem zvedav na Fall to se poseres tady.:) To teprve uvidis, co ti autori vyvedou.
 

Borat

Člen
A proč ty nadávky?
Pardon, omlouvám se všem za úvahy, jak hrát událost. Mám za to, že by se mohly hodit ostatním. (Nesouhlasím, že jde o nesmysly.)

Co ty příhody? Zatím jsem žádný dublon nesebral. Chodí někomu? (Tradičně a opakovaně má rozjezd událostí ve FoE problémy a událost začne fungovat bez chyb až po pár dnech. "Testování trpělivosti za pochodu." Aby to nebyl další takový zářez.) :cool:
 

erza scarlet

Dopisovatel
Já mám největší problém s tou příšernou budovou, která za 5 dní vybuchne. Málem jsem si ji koupila. Jako už jsem viděla ledajaké vějičky a marketingové triky, ale tohle zatím exceluje. Krám, který nreaguje jen na určité budovy, nedává plošných 10%... a detailní popis chybí. Na první pohled zavádějící schopnosti.
 
Nahoru