Diskuze k Letní události 2022

Tommy Angello

Dopisovatel
No pokud INNO jeste nezmeni neco ve Fallu,tak..pro dost lidi nepujde. Rad budu prekvapen jestli zmeni...uvidime. Na bete s tim mela rada lidi problem, ja sam jsem musel pro ligu utratit 300 dia.
A Halloween 12 urovni co bude, dva kity z kalendare..no,ale uvidime v ostre verzi. Ted je Summer.:)
tak to bude jako v minulosti - nahraju v události maximum co budu moct, a pak budu čekat na událost příští rok, kde je zpravidla vylepšení budovy z minulého roku a dodělám budovu z minulého roku na max.
 
tak to bude jako v minulosti - nahraju v události maximum co budu moct, a pak budu čekat na událost příští rok, kde je zpravidla vylepšení budovy z minulého roku a dodělám budovu z minulého roku na max.
tak me jde jen o ten slib co dali,kdyz zrusili suprise box o nic vic

jeste je cas uvidime,pak budeme jejich vyrok hodnotit,dle bety kecaj:) ne pro vsechny,ano rada lidi se umisti v lize,ale rozhodne ne pro tolik lidi co doted to bude mozne..ale uvidime,snad bude mile prekvapeni od nich:)
 

Borat

Člen
Příhody jsou trvalá katastrofa. Za celou událost jsem viděl v příhodách ve třech světech tak 2 dublony.

A našel jsem fintu, jak mít víc šancí na žádanou žlutou odměnu. Nedávat "Obnov a toč", ale raději si počkat, až se žádaná budova ve žlutých sama objeví. Průběžně to sledovat a točit, jen když to má smysl. (Dost často beru žlutou na 2-3 otočení. A také 10 otočení a žlutá nikde...) Času je na průběžné hraní zatím dost. :cool:
 
Naposledy upraveno:
Jako da se i na par zatoceni. Ale pak proste prijde chvile kdy 10 nestaci. Ale ja jsem spokojen, plny Guverner a dve vyberovky mi chybi na Piratske doupe. A jeste mam dve Vrani hnizda a jeden retez k doupeti.
Hold nesmi tocit clovek,jak vidim,s par dublonama, mit aspon tech 12 15 pro jistotu.

A incidenty...dostanes tak 5 urcite,na bete to tak v prumeru bylo,ja mam ted tady 4 ks prozatim.
 

DeletedUser

Host
A našel jsem fintu, jak míc víc šancí na žádanou žlutou odměnu.
Wow tos objevil opravdu luxusní fintu. Škoda, že zkušení hráči to tak dělaj normálně a škoda, že jsem to samé psal na začátku vlákna. Doporučuju příště načíst, co píšou ostatní, než tady vypustíš další zbytečný výron :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Borat

Člen
Doporučuju příště načíst, co píšou ostatní
Hmm, na můj dotaz na cloumání lodi a na případnou fintu je tam tvoje polovičatá zapáchající odpověď. Teď se dosmrděla až sem. Můžeš být spokojen. :cool:(Škoda žes tu Ameriku neposlal místo obsahu svojí toalety. Registruji ji až teď.)

PS: Aha, tvé příspěvky včera přepsány. Teď to vypadá, že jsem mimo... Další "finta".
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Úkaz. Stálo mě to tak 25 dublonů. Chtěl jsem vybrat hnízdo a nepadalo. Postupně jsem vybral celé kolo. Uvažoval jsem, že se šance zvyšuje, pokud jsou vybraná 2 pole před žlutou cenou. To je přece 33% šance, že se kolo dotočí někam sem. Tak jsem stále pokračoval.

Vyšší šance na výhru ani omylem. Především kolo nezastavilo ani jednou na prázdném poli. A pokud bylo co vyhrávat pro vetešníka, tak jsem to dostával. Nakonec zbyla jedna houfnice a Vraní hnízdo. Server FoE se z toho asi složil, když mi to hnízdo konečně podstrčil. Pěkná smůla. :cool:

S šancí to bude spíš takto. Na kole, co tak vidím, je 25 cen. V oznámení události 27. Tj. začínáme točit tak na 3,7 - 4% šanci na vytočení hlavní ceny. Jak ceny mizí, měla by šance stoupat. (Otázkou je, zda jsou všechny ceny na kole rovnocenné, či zda má FoE na pozadí nastavena nějaké procenta? Třeba zelené 60%, šedé 40%, žluté 1%. S ohledem na množství žlutých, co mám, odhaduji, že jsou všechny ceny na tom shodně. Rozdílná šance bude určena jen jejich počtem, 16 zelených, 8 šedých, 1 žlutá.)
 

DeletedUser

Host
Vyšší šance na výhru ani omylem. Především kolo nezastavilo ani jednou na prázdném poli.
Tady si trošku protiřečíš, ne? :)

Třeba zelené 60%, šedé 40%, žluté 1%.
To už je druhej důkaz toho, žes - zdá se - vynechal základní vzdělání... V dvě takto okaté náhody za sebou nevěřím. Začíná mi to opět zavánět trollingem.

Server FoE se z toho asi složil, když mi to hnízdo konečně podstrčil. Pěkná smůla. :cool:
Karma je zdarma.

Aha, tvé příspěvky včera přepsány. Teď to vypadá, že jsem mimo... Další "finta".
Jasan, nic ti nebrání svůj taky přepsat :) Navíc, jestli ses vyjadřoval k některé jiné části, než cos citoval, taks ji měl taky jednoduše ocitovat.

S ohledem na množství žlutých, co mám, odhaduji, že jsou všechny ceny na tom shodně.
Já osobně bych empiricky řekl, že zlaté maj nejvyšší šanci na drop. Navíc pochybuju, že by v Inno vymýšleli nějakej složitej algoritmus na procenta. Stačí kouknout, jak odflákli hromadnou motivaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vzdycky prijde kolo, kde vypraskas vice nez 10 i 15..a jestli nekdo ne,tak mu neverim. Pak jsem dal i na jedno po sobe Vrani a Piratske treba.
Dnes aci je Vrani hnizdo celkem vzacne na kole..narozdil od tech retezu:)...jsem ho dal na 8 tocek..coz je super dle me. Tak vcera jsem ho nedal ani na 12 a pak mi nekdo kolo zmenil.

Nejak to bude nastavene, je jasne,ze strilet vyberovky na par zatoceni nebude mozne..je tu vseude tak pri eventech. Ale tady se mi dari a spokojenost.:)

Z incidentu neco padne...jak jsem psal vyse,na bete bylo tak 5 za hru, ja ted mam 4 z incidentu.
 
Event beru jako takový slabší průměr. Asi bude dobrý pro někoho, komu chybí nějaké pirátské sady. Jinak spousta věcí k vetesnikovi. Ale v příhodách mi nepadl ani jeden dublon? Zvláštní.
Je to o stesti cena je totis predurcena v dobe kdy zmacknes roztocit kolo.
A zkoušel jsem ruzne finty většinou mam pruměr tak na 4 -5 zatoceni zlatou odmenu ale obcas mam i smulu a protacim cele kolo a zlatou beru as as jako posledni nebo predposledni.
Zatim mam stav za tento event 34 doupat 18 vil a 2 hnizda a vlozenych cca 30 000 dia do dublonu. A co se tyce prihod tak od zacatku eventu jsem mel v prohodach jen 1 dublon
 

Gorwor

Dopisovatel
Je to o stesti cena je totis predurcena v dobe kdy zmacknes roztocit kolo.
A zkoušel jsem ruzne finty většinou mam pruměr tak na 4 -5 zatoceni zlatou odmenu ale obcas mam i smulu a protacim cele kolo a zlatou beru as as jako posledni nebo predposledni.
Zatim mam stav za tento event 34 doupat 18 vil a 2 hnizda a vlozenych cca 30 000 dia do dublonu. A co se tyce prihod tak od zacatku eventu jsem mel v prohodach jen 1 dublon
30k dia? No ještě že ty jejich servery má kdo platit. Pak se není čemu divit že si nacení čuníkana 3k...
 
Tak zrovna ten pasik je jeste levny, kdyz vemu, ze mi obcas prijde nabidka na nejakou vyberovku i za 3000 dia, nekdy ze slevou za 2000.
Tady v nem mam tri a jeste nejake veci. Samo levny....asi z jejich pohledu, pro me nekoupitelne, kdyby treba clovek s tama mohl neco vyhodit a vytocit
neco noveho do nej, to uz by za to stalo treba.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Jediné překvapení, které mne trochu zaskočilo, je "prasátko", kde po úspěšné snaze o naplnění mě čeká nic moc cena. kterou mohu vybrat po zaplacení skoro 3k dia. No to se asi někdo pokálel v síni, ne ?
 

Borat

Člen
S posledními dublony jsem právě slavně vytočil sadu Guvernérovy vily, co docela potřebuji. Tak je to "na oslavu". Koukám do inventáře a ano, je tam nad Guvernérem poblikávající kolečko, že jsem právě získal sadu Guvernéra. Jenže, odpoledne jsem si dělal přehled, dokonce 2x na dvou místech, a mám tam zaspáno 4 sady a 1 navýšení Guvernéra. Teď šacuji Brisgard a mám se všemi efekty FoE "o zisku sady" zase jen 4 sady a 1 navýšení Guvernéra. Jak když jsem poslední dublony utrácel v kole naprosto zbytečně. :oops: V logu kola to mám potvrzeno, že jsem získal Guvernéra. Ale proč mám stav v inventáři jako odpoledne?

Nechápu? Když se tam Guvernér objevil, zrovna na mě spáchalo O2 teroristický útok. V druhém prohlížeči na mě vyběhlo okno, zda nechci kontaktovat obchodníka O2 a celý počítač se zablokoval. Shazoval jsem prohlížeče, čekal na přerovnání paměti. Pak jsem Brisgard restartoval... Kolaps systému, když potřebuji fofrem točit Guvernéra... Rozjelo se to, kolo jsem protočil tak 4x, dostal Guvernéra a inventář je tam, kde byl před tím. Je možné, že zrovna něco s komunikací zazlobilo nebo jsem to popletl odpoledne. Co s tím? Dá se to nějak ověřit a případně opravit?

Jednou za uherský rok si nechtěně ohlídám "poctivost FoE" a problém... :cool:
 

DeletedUser

Host
Pěknej event, chválím... Jen by to příště chtělo, aby všechny zlaté ceny z kola měly stejnou šanci na drop.
 
Nahoru