Diskuze k májovému slevovému šílenství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
Květnový bláznivý den na vás čeká v pátek 17. května, začíná v 09:00. Novou nabídku můžete očekávat každé 2 hodiny!
do kdy akce trvá nenapsali-asi než to všechno prodají budou mít vyděláno..každopádně by měli dobu přesně vymezit,nebo alespoň uveřejnit počet předmětů na prodej....
 

DeletedUser14549

Host
Když vyskočilo oznámení v appce, tak tam psali, že to je nějak tuším do večera, nebo do podvečera. Takže žádné terno se nekoná bude to jenom pár jednotek předmětu co se za ten den ukáže :) Ale všichni jsme samozřejmě happy, že si můžeme za dia koupit uložení budovy, nebo velký balík medailí :D
 

dudasek

Znalec
nabídlo mi to v průmyslu 100 zboží za 560 dia?,dál jsem viděl upgrade na Památník hrdinů:nevím za kolik jestli za 500+ :mám 6lvl,tak mě to nezaujalo...co bylo dalšího?
 

d arvit

Odborník
viděl jsem ještě santovy saně (budova na surky) za 1k dia stejně jako vylepšení + nějaké další zbytečnosti co jsem zapomněl v okamžiku kdy jsem zavřel akci..
vylepšení sloupu jsem skoro koupil, když jsem viděl že je ve hře tak jsem se zaradoval že budu mít konečně sloup na max, ale potom jsem si spočíal že za 1k dia dostanu navíc 1Fb denně a rychle mě to přešlo, to radši celý sloup zbořim a postavim místo něj něco užitečnějšího..
 

Dan 77

Veterán
Ty predrazeny akce si mohou strcit někam. Za 50fb 995 dia. To nikdo notmalni nedá.
Náhodou, normálně by to stálo 2500 dia, takže jsou vlastně velice štědří! :D :D ;)

No a proto jsem už z principu psal nesouhlasně ke zdražení některých balíčků diamantů za reálné prachy, když si pak stejně za ty diamanty skoro nemám co rozumně oceněného koupit (kromě rozšíření).
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru