Diskuze k Mistrovství cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Drazí bojovníci!

Už jste slyšeli tu novinku? Cechovní expedice se dočkají dalšího rozšíření. Tentokrát to bude opravdu světové! Mistrovství cechů, jak se novinka jmenuje, umožní totiž boje s cechy z jiných světů. Kromě této zajímavosti čekají pro nejlepší cechy také odměny. Přečtěte si více tady.

Máte nějaké otázky, připomínky či jen tak chcete diskutovat? Napište nám!
 

zderos

Komentátor
Taky chválím, expedice je vůbec velmi zdařilý počin, jen by mě zajímalo jestli ty pohárky budou jen na parádu, nebo se uvažuje o jejich dalším využití?
 

DeletedUser12887

Host
Taky se moc těším a měl bych dotaz, pokud to někdo ví, podle čeho se budou losovat soupeři?
Podle úrovně cechu, počtu hráčů, umístění v žebříčku nebo případně podle výsledků dosavadních expedic ?
Díky za odpověď
 

traktorista

Odborník
Podle čeho se výsledek cechu vlastně počítá? Sčítají se body (takže pár "pokažených" bojů je dobře?) nebo se sčítajá kolik vítězných bitev odehrají členové? Nebo ještě jinak?
 

Arthoris

Odborník
U toho budeš mít progres v %, takže se to bude odvíjet odtoho, kolik členové tvého cechu vyřeší střetu, takže max. je 48/48, když ten progres bude 100%, tak to znamená, že všichni členové, prošli úplně celou expedici úspěšně, pokud někdo projde jen dvě úrovně, tak ten progres se tomu přispůsobí, takže čím více členů projde více expedice tím vyší progres, a naopak.
 

zelvanator

Psavec
Tak ať na fóru pořád jen nerejpu, můžu teď předvést, že umím i něco pochválit :D
Děkuji vývojářům za tuhle smysluplnou a dobře vymyšlenou novinku. Expedice se tímto dostává v cechovním pohledu do popředí před boji v CvC, které se po změně pravidel ustálily. Trochu jsem se bál, že se budou poměřovat cechy jen v rámci jednoho serveru, ale takhle je to o dost lepší. Dovíme se tak i nové info o dalších ceších, protože jsem se samozřejmě hned zajímal, jak na tom konkurenční cechy jsou :)
Za mě tedy velký palec nahoru!
 

DeletedUser3817

Host
Obávám se, že dám zapravdu spíše "Lordovi".
Delší dobu totiž pozoruji, že máme dva národní sporty:
1) Brečení. Kdykoli, z jakéhokoli důvodu, raději brečet, než něco udělat.
2) Zdůvodňování, proč něco nejde. Kdyby se v tom pořádalo MS, nemáme konkurenci. Raději o tom rok kecat, než vyvinout jakoukoli činnost. Kromě Brečení tedy.

BTW: Víte o tom, že jsme totálně OT, že?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru