Diskuze k novému oknu s úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Paráda, na nová okna se hodně těším. Kromě toho, co psal Silveralius, mě napadají ještě další výhody. Rychleji se přepínají úkoly a ušetří se místo a tak i na notebooku se mi zobrazí ikona hromadného výběru. :) Ještě odpárat Honbu za pokladem a budu nejspokojenější člověk na světě. :D
 

DeletedUser13620

Host
To mi zrovna moc nevadilo plnil jsem ten ty části které jsem chtěl ale ano dobrá věc.
 

DeletedUser13872

Host
Ještě by se mohla dát srolovat menu lišta v levo a ikonky v pravo a bylo to naprosto super.
 

xmiramax

Turista
Paráda, na nová okna se hodně těším. Kromě toho, co psal Silveralius, mě napadají ještě další výhody. Rychleji se přepínají úkoly a ušetří se místo a tak i na notebooku se mi zobrazí ikona hromadného výběru. :) Ještě odpárat Honbu za pokladem a budu nejspokojenější člověk na světě. :D
Myslím, že zrušení honby za pokladem není až tak dobrý nápad. Ti co jsou v nižších dobách to určitě využívají.
 

DeletedUser3903

Host
Rušit honbu za pokladem je blbost. Mohlo by tam přibýt snad leda tlačítko "již nezobrazovat" aby si to hráč mohl vypnout.
Pro ranné éry je to solidní výpomoc. Já to oklikávám stále, stejně pracuji u PC, tak mě to nic nestojí. A těch pár FP které z toho občas vypadne se nikdy neztratí.
 

DeletedUser12887

Host
Tak spíš je škoda, že to nefunguje na mobilních verzích, jinak je to podle mého ztráta času, ale jestli tam bude o ikonku víc nebo míň je celkem už jedno po x letech, kdy to tam takhle bylo.. jestli něco bude pro uživatele nepříjemné a nepřehledné, bude to spíš tohle vylepšení, než třeba změna u VB, ale dejme tomu čas :)
 

xmiramax

Turista
Rušit honbu za pokladem je blbost. Mohlo by tam přibýt snad leda tlačítko "již nezobrazovat" aby si to hráč mohl vypnout.
Pro ranné éry je to solidní výpomoc. Já to oklikávám stále, stejně pracuji u PC, tak mě to nic nestojí. A těch pár FP které z toho občas vypadne se nikdy neztratí.
Souhlasím, teď jsem postoupil do Post.m. a taky ji stále jedu a to v 95% do konce
 

Svatej

Legenda
Myslím, že zrušení honby za pokladem není až tak dobrý nápad. Ti co jsou v nižších dobách to určitě využívají.
Rušit honbu za pokladem je blbost. Mohlo by tam přibýt snad leda tlačítko "již nezobrazovat" aby si to hráč mohl vypnout.
Pro ranné éry je to solidní výpomoc. Já to oklikávám stále, stejně pracuji u PC, tak mě to nic nestojí. A těch pár FP které z toho občas vypadne se nikdy neztratí.
Jestli umíte alespoň trochu anglicky, zkuste beta fórum ;) Zrušení honby za pokladem tam je právě v řešení. ;)
https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/feedback-treasure-hunt-removal.7862/
 

DeletedUser11297

Host
Zrušení honby (pokud k ní dojde), bude pravděpodobně spojeno se zavedením incidentů, které ji v podstatě odměnově nahrazují. V tu chvíli to bude dávat smysl. Každopádně ani z nich nejsem nadšený, ale aspoň mně v ničem nebudou překážet. Já si vystačím s expedicemi, ve kterých dostanu mnohonásobně vyšší odměny, než co bych dostal za incident nebo honbu.
 

DeletedUser12994

Host
tak to je docela smesne :D ukoly dostaly nove inkonky a celkove novou strukturu, ale honba za pokladem ma stale starou hranatou ikonku :D tak bud to udelam cele najednou a nebo nic...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru