Diskuze k novému systému sousedství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

s radostí vám chceme oznámit, že už v pondělí na vás čeká nový systém sousedství. Starý systém neúměrného rozřazování účtů bude nahrazen novým, který bude brát v potaz jediné kritérium, a to dobu, ve které se hráč nachází. V sousedstvích by tak neměly panovat žádné rozdíly a přichází doba, abyste se předvedli jako nejlepší stratégové.

Diskutujte, ptejte se a pište, budeme se těšit na všechny vaše názory!
 

Svatej

Legenda
Nějaké bližší informace o těch 14 sousedstvícch na svět, kde budou různé doby? To by mě zajímalo.... to tam budou "odkládány" neaktivní účty, nebo jak to bude fungovat?
Jinak, za tuto změnu jsem rád :)
 

DeletedUser13489

Host
Stejně jako Lorda by mě zajímalo těch 14 sousedství, resp. jejich systém fungování.
Změna mě také těší, i když mám v současné době už nějakou dobu celkem super sousedy, a to přes to, že jsou všichni nejmíň o dobu nebo dvě dál, než já :)
A znám spoustu hráčů, kteří budou úplně nadšení ...
 

zelvanator

Psavec
No podle mě to bude tím, že je 15 dob i se železem. Jelikož nevyjde nikdy přesnej počet hráčů (80 na sousedství) ze stejný doby. Tak těch 14 bude asi hraničních, kde budou hráči ze začátku ledovky a konce bud, stejně tak u dalších dob.
 

DeletedUser13620

Host
Nadšený ani ne, ale rád budu - ono když Vás dennodenně napadají 1-2 z doby o 1-2 více a i když vybírám jen jednou denně a tak mi málokdy něco vyrabují je to otrava. Takhle budu moct nastavovat výrobu podle mého času a potřeby. A když mě napadne a vyrabuje hráč ze stejné doby je to můj problém - měl jsem si postavit lepší obrannou armádu nebo vylepšit VB. Proti tankům s lučištníky žádná VB ani army nepomůže. A výhry ve věžích budou spravedlivější a těžší.
 

DeletedUser2273

Host
Uvidime aka bude prax.Mne bude skor luto,ze som mal dobru skupinu,nemyslim,ze slabsi susedia ale dobre zlozenie spolucechovnikov.
 

DeletedUser11297

Host
Už se na to těším, po téměř třech letech dostanu úplně nové sousedy. Jasně, nějací nováčci a úbytky za tu dobu byly, ale jádro zůstalo víceméně nezměněno. Hlavně, aby bylo co plen ... motivovat. :D
 

Svatej

Legenda
Achjo, já se od pokroku těšil, kdy konečně narazim na sousedství, kde budu o 2 či více dob nad ostatnímy a budu je moct snadno rab... zušlechťovat a oni mi to takhle pokazí :( Chjoooo :DD
 

Ruda80

Dopisovatel
No uvidíme kolik hráčů kteří udělají ze stejný doby jedničku expedici bude u sebe, kolik u dvojky a kolik u trojky. O nic víc čí mín nejde, jenom tak to bude spravedlivé, protože nějaká města si o to rabování doslova říkají.
 

Svatej

Legenda
Jestli on neměl na mysli to, že těch 48 bojů jde do věže... to je asi jediné, čím expe ovlivní sousedství.
Ale 48 bojů podle mě není rozhodujících...:rolleyes:
 

DeletedUser12887

Host
perfektní záležitost škoda že to přišlo o pár let později, ale je to vyrovnané
takže když jsem ledovkář nejvyší doba už nikoho než ledovkáře nepotkám, to je perfektní vylepšení i pro hráče kteří ledovkáře uvidí jedině v historii

potkám ještě všudypřítomného kopiníka na toho jsem samou radostí zapoměl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2273

Host
Netraba zabudat,ze stale bude skupina kde bude mix dob,taklze ak sa tam niekto dostane moze tam vladnut.Na druhej strane ak niekde vladne dnes od zajtra moze byt na konci susedov.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru