Diskuze k novému systému sousedství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
Ted jsem asi nepochopil jak spolu souvisí sousedství a expedice. Asi potřebuju nakopnout, nadskakování nazabírá :D

Přímo ne, nikde to není napsáno, to je jasné, nicméně na to aby jsi mohl udělat expedici musíš také vyvinout nějakou aktivitu , pokud budeš pasivní v expedicí nebudeš mít žádné bonusy na obranu a útok tak budeš jenom cíl. Co se týká dob jak systém příděloval sousedy tím si prošli všichni. Rozdíl byl jenom v tom jak k tomu kdo přistoupil.
Dobrý na tom je že hráčí kteří si stěžovali že je napadá hráč o několik dob výše už nebudou moc. Nicméně napadaný budou pořád bez obran
Od moderny jsem měl sousedy až do doby ledový, začal jsem na pozici 30 a teď jsem na 5.
Před modernou jsem byl na pozici 2.
Ještě pořád není jasné co jsem tím chtěl říct?
 

Svatej

Legenda
jo, je mi to nejasný... Pokud to chápu správně tak podle tebe ten, kdo nehraje expedice nemůže mít obranné bonusy? to je, s prominutím, h... hloupost.
 

DeletedUser9906

Host
Hurá a ještě 3x hurá, ale i tak mi vrtá hlavou, proč to tak dlouho trvalo?
Jinak k těm souvislostem obrany a expedice, je to " hloupost" především proto, že obranné bonusy pro město jsou úplně odjinud než obrana při útočení.
 

Ruda80

Dopisovatel
Tak jinak, stačí otevřít jenom město a hned je jasné co a jak. Těžko bude někdo dlouhodobě útočít na někoho kdo má 10+ strážných ohnů a hrad....
a Cechovní expedice je fajn zpříjemnění hry, která pomáhá na 2 frontách, nehrát jí znamená si trošku škodit.
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
Dobrá změna, ale malý dotaz, když se ještě kdysi na tohle poukazovalo, že jestli by nebylo možné tenhle systém zavést, jakože by byli hráči v sousedství, kde maj stejnou dobu, nebo +- o jednu dobu. Tak odpověď byla v žádném případě to nelze udělat, je to nereálné, počty by nevycházely, někdo by mohl mít jen 5 sousedů, jiní 80 atd... Jaktože teď to udělat jde?
 

DeletedUser11297

Host
Přímo ne, nikde to není napsáno, to je jasné, nicméně na to aby jsi mohl udělat expedici musíš také vyvinout nějakou aktivitu , pokud budeš pasivní v expedicí nebudeš mít žádné bonusy na obranu a útok tak budeš jenom cíl. Co se týká dob jak systém příděloval sousedy tím si prošli všichni. Rozdíl byl jenom v tom jak k tomu kdo přistoupil.
Dobrý na tom je že hráčí kteří si stěžovali že je napadá hráč o několik dob výše už nebudou moc. Nicméně napadaný budou pořád bez obran
Od moderny jsem měl sousedy až do doby ledový, začal jsem na pozici 30 a teď jsem na 5.
Před modernou jsem byl na pozici 2.
Ještě pořád není jasné co jsem tím chtěl říct?

Abych pravdu řekl, jsem z toho ještě více zmatený, než předtím.
 

DeletedUser14042

Host
nevím, přijde mi to zbytečné, zatím jsem se buť ubránil a nebo rabování oplatil. A nikdy jsem neměl hráče s dobou dvojnásb vyšší než mám já
 

peepee77

Veterán
Přímo ne, nikde to není napsáno, to je jasné, nicméně na to aby jsi mohl udělat expedici musíš také vyvinout nějakou aktivitu , pokud budeš pasivní v expedicí nebudeš mít žádné bonusy na obranu a útok tak budeš jenom cíl. Co se týká dob jak systém příděloval sousedy tím si prošli všichni. Rozdíl byl jenom v tom jak k tomu kdo přistoupil.
Dobrý na tom je že hráčí kteří si stěžovali že je napadá hráč o několik dob výše už nebudou moc. Nicméně napadaný budou pořád bez obran
Od moderny jsem měl sousedy až do doby ledový, začal jsem na pozici 30 a teď jsem na 5.
Před modernou jsem byl na pozici 2.
Ještě pořád není jasné co jsem tím chtěl říct?
Obrana a útok závisí na budovách postavených ve městě. Někdo může místo expedic válčit v CvC. Expedice a obrana vážně nemají společného víc než strážní oheň který můžeš získat ze zlaté relikvie :)
 

DeletedUser13075

Host
tak asi půjdu naposledy (po delší době) potěšit pomalejší sousedy pohledem na letku dronů :)
 

DeletedUser11823

Host
Já vám nevim, při prvním pohledu na nové sousedy, mi přijde celé sousedství úplně zbytečné... Na plánky napříč dobama, aniž by člověk musel hledat přátele - už je to k ničemu... Na obchody napříč dobama - k ničemu... A rabovat se taky pořádně nedá... Co takhle zrušit sousedství úplně? :D

Zlatej starej systém :(

(P.S. Toto je výhradně názor hráče, s Týmem FoE nemá nic společného)
 

DeletedUser13813

Host
Skvělé…. Mé umístění na 6 pozici mi zůstalo, ale nyní už můj nejlepší soused nemá 350 000 bodů, ale přes 800 tis…. Opravdu, nevídaná kvalita, skutečně jste mi udělali obrovskou radost, jsem nadšen…
 

Svatej

Legenda
Já vám nevim, při prvním pohledu na nové sousedy, mi přijde celé sousedství úplně zbytečné... Na plánky napříč dobama, aniž by člověk musel hledat přátele - už je to k ničemu... Na obchody napříč dobama - k ničemu... A rabovat se taky pořádně nedá... Co takhle zrušit sousedství úplně? :D

Zlatej starej systém :(

(P.S. Toto je výhradně názor hráče, s Týmem FoE nemá nic společného)
No hele.... hráči (ti méně schopní) plakali že je drtí ti silnější v CvC a protože plakala ta větší část, "vylepšily" CvC až na hranici nehrratelnosti...
Hráči (ti nenažraní) plakaly že je málo eventů a protože plakala ta větší část, je teď tolik minieventů, že je to vlastně nuda...
Hráči (ti méně schopní) plakali že je drtí silnější sousedé v PvP a protožel plakala ta větší část, "vylepšily" systém sousedství....
Teď spousta hráčů pláče že celá expedice i chrám jsou k ničemu v odměnách.... a najednou se objeví ve vnitřní databázi FoE budovy až moc nápadně podobné (architekturou) chrámu relikvií... :D:p

Z prvních 3 příkladů můžu říct, že je škoda že developeři vysliší vždy tu větší část hráčů... O.-
Poslední příklad... mno uvidíme, jakožto "nenažraný" hráč doufám že z toho bude něco užitečného, a ne že to celé zase potento...:(
 

peepee77

Veterán
No jsem zvědav jestli se víc sousedů rozhoupe k útoku, zůstal jsem mezi prvními tak uvidíme. Ale poslední dobou jsem se v sousedství nudil. Třeba se to změní, ale moc tomu nevěřím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru