Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

dnes máme pro vás ještě jednu novinku, která se týká Cechovních expedic.
Byly vytvořeny zcela nové budovy výhradně pro Cechovní expedice. Tyto budovy jsou nápadité a ve vašem městě budou určitě skvěle vypadat. Najdete tam třeba Terasovitou farmu, Posvátnou stráž nebes nebo Kmenové náměstí. Kromě těchto novinek na vás čekají i změny. Celý výčet novinek a změn už si teď můžete přečíst v oznámení.

A jako vždy se budeme těšit na vaše reakce!
 

Raad

Nováček
Do nových vylepšení jsme vložili hodně úsilí a lásky, tak nám prosím dejte vědět, jak si vedeme!

My zase do hry vkládáme mnohdy svoje nervy když něco nejde jak má , viz CvC , ale abych neutekl od tématu .
Expedice ve 4 kole bude jistě masakr a je otázka zda odměny za to opravdu stojí . Ono by to 4 kolo z hlediska účasti a platby surovinami mělo být podle toho kolik hráčů z cechu se ho opravdu bude chtít účastnit .
S další reakcí si , ale počkám až to dokončím , tedy pokud to bude možné :)
 

DeletedUser11297

Host
Áá, tak tady mám odpověď. :D No, sice kromě farmy mě nové budovy nijak nezaujaly, ale co se dá dělat. Aspoň zůstala možnost získat renovačku, což je v tuto chvíli můj hlavní cíl. :)
 

DeletedUser12887

Host
také se těším byl jsem z odvážlivců a do džungle sevydal, tohle bude těžké, zase to co bylo dosud bude už teď snadnější :D
 

DeletedUser13611

Host
Ty body výzkumu jsou dle mého na dvě věci, nevím proč do toho někdo zasahoval, ale budiž. Co se budov týče, tak měřítko tady v té hře nikdy nikdo neřešil a design v rámci různých dob už vůbec ne, takže jsou pěkné, ale mezi paneláky budou působit jako správná pěst na oko. Od ledové budoucnosti zase tyhle staré budovy pěkně zapadnou, ale tam je přeci jenom zlomek aktivních hráčů. Takže se nechám mile překvapit, jak budou vypadat mezi paneláky a továrnami.
 

Joule

Turista
Ve svém okolí neustále slyším stížnosti na přílišnou obtížnost zejména 3. úrovně expedice v Ledové budoucnosti....a Inno v rámci "vyvážení" tuto obtížnost ještě zvedne? Vážně?
 

DeletedUser5384

Host
To máš pravdu :D Ale pokud hraju 48. výpravu,a před posledním mým smrtelným úderem vzdám se ziskem 900 bodů a jedu znovu jen pro zisk,to celé se dvěma poškrábanými jednotkami,vyjímečně s jednou smazanou, tak nemám pocit,že by III. kolo bylo příliš obtížné:) Hraju v LB jednotkami z Bud :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já hraju expedice v Bud s jednotkami z Ledovky a taky mi to nepřijde obtížné... o to tu ale nejde ne? :D
 

DeletedUser8847

Host
Nemyslím si, že stávající obtížnost expedice v LED BUD třetí úrovně je nějak obtížná - s vyjímkou snad myslím 42 levelu kde jsou v prvním kole jezdci a v druhém nějaký mix a ztráty tam jsou většinou 2 jednotky, to jde celé vybojovat relativně snadno s minimálními ztrátami a to dokonce s více sestavami a dokonce i na poloautomat. Je proto dobře, že se čtvrté kolo zavádí a zároveň i, že to celé bude obtížnější - kdyby ne, tak to povede jenom k tomu, že se z toho stanou druhé CvC - tedy nuda, nuda a nuda. Zároveň doufám, že ta obtížnost bude taková, že mne to přinutí si konečně koupit nějaký bonus z krčmy, která ve stávající podobě je pro mne (a asi i pro hodně hráčů z LED BUD), co se týče využitelnosti bonusů úplně zbytečná. Takže za mne ok : )
 
K čemu to celé je ? Dokola nové budovy, vylepšení a nějaké novinky,když to nemáte kam dávat. Rozšířili další území a nemůžete si ho koupit za medaile ani za dioše ....:mad: Místo vylepšování ať vyhodí ty kraviny v odměnách, jako je květ. altán, mám jich 44 na skladě a už to není ani na zasmání, je to otravné,kladívka jsou užitečnější .Takže za mě nic moc a určitě nejsem sám ...:p
 

DeletedUser12151

Host
Sníženi obtížnosti v 1 úrovni některých dob je úplně zbytečná záležitost,stejně jako 4 obtížnost/tuším,že 200% je výzva za diamanty/.
Změna budov je krok zpět co se velikosti budov týče..hra vyžaduje čím dál více času a pro ty z nás kdo máme více měst je tím pádem čím dál více nezajímavá, v podstatě se objevuje čím dál víc hráčů,které hra při její náročnosti(časové) přestala bavit,takže prognóza bude,že to některý hráči zabalí a nebo omezí aktivitu/už se to děje/..celkově jsou poslední aktualizace o ničem. Měli by se oživit CVC pro jejich zábavnost a přestat ze hry dělat bezduchou klikačku viz krčma
Po stížnostech některých hráčů do náročnosti LB jí ještě zvýší, už vidím ty zprávy v cechu,že se nemůžou dostat přes nějaký boj,protože jsou moc těžké a že to nemají zapotřebí. Nechápu proč mají betu,kde na všechny tyto aspekty hráči dopředu upozorňují a stejně je tam nikdo neposlouchá :D
 

DeletedUser14075

Host
Zní to bombasticky, docela se na to těším :) už mám vyhlídnuté i budovy které bych chtěla dostat :D :) uvidíme jak to s jejich získáním bude ;) :)
 

pm64

Turista
Četl jsem oznámení několikrát, ale stejně si nejsem jistý, jak to tedy bude.

Může mi někdo dát jednoznačné odpovědi:
Bude se 4.úroveň započítávat do Mistrovství cechů - ano nebo ne?
A pokud ne, tak proč je v oznámení těch 100+%, případně 133%?
A pokud ano, tak kdykoliv podle výkonu každého hráče nebo až celý cech dokončí 3.úroveň a bude na 100%?

Díky předem.
 

DeletedUser12887

Host
To se pozná zitra a během následující expedice úplně presne..zatim jsou všechno jen domněnky kazdopadne co je naprosto jiste, že ten kdo nezvládne 48 stretu nebude moct pokračovat na střet číslo 49 :)
 

pm64

Turista
Asi jsem natvrdlej, ale fakt to není napsané jednoznačně a tak jsem si říkal, že aspoň oznamovatelé by to mohli vědět. Tak jsem se zeptal - díky za reakce, ale jasné odpovědi se tu člověk bohužel nedočká :-( Však to už brzy zjistíme.
 

DeletedUser12887

Host
Tak ono tohle je zase těžké je to strategická hra a je u ní prave super že se taky musí přemýšlet na základě indicií se pak dojde k nějakému závěru.
Kdyby se tu všechno psalo rovnou ztratila by hra trochu smysl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru